Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » SE Xperia telefonok - ugyanaz vagy különböző készülékek ezek? Kártyafüggetlen létezik ezekben? fórum

SE Xperia telefonok - ugyanaz vagy különböző készülékek ezek? Kártyafüggetlen létezik ezekben? (tudásbázis kérdés)


7. Agi03 (válaszként erre: 6. - Csicsy22)
2012. febr. 19. 11:50
Én is a "SE Xperia Mini"-re vadászok! :)
2012. febr. 19. 11:48

Szia!

Más az op.rendszer.

Mini:Magyar nyelvű Android 2.3 operációs rendszer

X10 mini:Android 1.6 operációs rendszer


Pont a héten nézegettem én is, mert Xperiat szeretnék venni.

5. Agi03 (válaszként erre: 2. - Mothertiger)
2012. febr. 19. 11:48
Ez azt jelenti akkor, hogy ha bemegyek egy T-Mobile szaküzletbe, és veszek egy "SE Xperia Mini" készüléket, és akkor ott kérem a függetlenítését akkor ők el is végzik azt legálisan? Persze felszámolva érte a függetlenítés díját is...
4. ancy
2012. febr. 19. 11:43
Arúkereső.Ott Találsz függetelnül is.
2012. febr. 19. 11:43
Ja, bocs, nem olvastam figyelmesen. Nekem X10 mini van. :$
2012. febr. 19. 11:42
Különbözőek. A mininek mini a képernyője. Úgy tudom, hogy csak kérésre függetlenítik, a T-mobilnál 20 ezerért. :P Én is beszívtam vele. :P
2012. febr. 19. 11:28

A "SE Xperia Mini" ÉS a " SE X10 Mini" elnevezésű készülékek ugyanazok, vagy két teljesen különböző készülékről van szó?


Én eddig a "SE Xperia Mini" néven eddig csak is szolgáltatóit találtam. Kapható valahol KÁRTYAFÜGGETLEN, tartozékaival együtt? Vagy létezik olyan, hogy hivatalosan függetlenítik, kérésre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook