Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Használ valaki Hugg pelenkát? fórum

Használ valaki Hugg pelenkát? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 28. 15:21
de úgy látom már nem is elérhető a linken...
2012. jún. 28. 15:19
én nagyon sok rosszat olvastam a Huggies-ról más fórumokon így sose mertem megvenni :) Pont azt mondták sokan, hogy átereszti a pisit. Mi hónapokig Pampers-öt használtunk, aztán olcsóbb után néztünk. Most Bella baby Happy van, nagyon le volt akciózva, 30 ft volt darabja :) Nappalra tökéletes, éjszakára maradt a Pampers. Egy ismerősöm a pelenkapont-tól vesz, ha budapesti vagy, ő nagyon szereti azokat a pelusokat is.
2012. febr. 19. 16:12
Én mindig azt veszem, ami éppen a legolcsóbb, sokfélét próbáltunk már. Most pont ez a Hugg van. Éjszakára nem szeretem, sokszor átázik, a pamp sokkal jobb, de napközben semmi bajom nincs vele. Szerintem jó.
2012. febr. 19. 13:23
Nekünk nagyon nem vált be. Lib_o,vagy a lidlben kapható pelus lett jó nekünk. A pem. sem vált be, csak amig kicsike volt!
2012. febr. 19. 12:46

Én szerettem a Huggiest, de akkor még nagyon drága volt. Amikor akciós volt, akkor vettem, nyáron meg főleg jó volt, mert sokkal vékonyabb, mint a Babylove (én azt használtam).


Az én fiam 6 hós koráig dundus volt, utána vékonyodott. Mikor dundus volt, akkor nem igazán vált be, de ahogy vékonyodott, úgy egyre jobb lett. Ha jó az ára, egy próbát megér :-).


u.i.: Nem a pelenka minőségétől függ, hogy melyik gyerek mikor fog leszokni a pelusról, hanem mikor AKAR a gyerek leszokni, illetve mikor érik meg.

2012. febr. 19. 10:33
Az én fiamnak nem volt jo mert reggelre mindig pisis volt,legjobb a pennyis vagy a pemporsz",csak az nagyon drága,és tul kényelmes a gyereknek és nehezen fog a pelusról lemondani.
2012. febr. 19. 10:28

[link]


itt találtam egész olcsón, 37 Ft alatt van darabja. Szerintetek? Van valakinek tapasztalata vele kapcsolatban?

2012. febr. 19. 10:27
Használ valaki Hugg pelenkát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook