Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vékonyan - boldogabban? fórum

Vékonyan - boldogabban? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vékonyan - boldogabban?

1 2
25. Pici Manócska (válaszként erre: 23. - D0f360ed26)
2012. febr. 19. 11:35

én pl utálom amikor csúfolnak a betegségen és a sulyom miatt is :(

pedig nem vagyok kövér csak kicsit ducibb az átlagnál :)

2012. febr. 19. 11:29
Végre egy normális felfogás!Köszönöm,hogy ezt is megérhettem itt!:D
23. d0f360ed26 (válaszként erre: 20. - Pici Manócska)
2012. febr. 19. 11:26
Egyetértek. El kell fogadnunk a másikat, magunkat is, de egyetértek Carfiol hozzászólásával is, a jóra törekedni kell.S mi a jó, azt nem a média, vagy a divat adja, vagy bárki egyedi véleménye. Mert a testünkben lakik a lelkünk, s együtt kerek az egész. :-))
2012. febr. 19. 11:25
Egy vékony nő esetleg attól boldogabb, hogy csinosan tud öltözködni, megnézik, megdícsérik elismerően. Jó érzés, ha rajtunk van úgy egy ruha, hogy az nem buggyan ki itt ott, amott. Filigránnak, karcsúnak lenni mindig jó és egy férfinek is (aki igényesebb) imponáló egy csinos vékony nő. És itt nem az anorexiára gondolok, hanem a karcsúságra. De olyan nincs, hogy valaki csak a súlya miatt boldog vagy nem boldog. Egyébként egy nőnek kutya kötelessége jól kinézni és odafigyelni az alakjára. Főleg huszon, harminc, negyvenéves korában. szerintem. Szép napot
2012. febr. 19. 11:16

Nagyon örülök, hogy jól érzed magadat a bőrödben és boldog vagy :)


Én is az életmódváltás mellett tettem le a voksomat és nem bántam meg, mert klasszisokkal jobban érzem magamat a bőrömben és nemcsak a kilók számának fogyatkozása miatt. Nekem legtöbbet a mozgás segít. Felvidít és rájövök közben, hogy sokkal többre vagyok képes, mint azt gondoltam volna. Érzem közben a változást is, hogy mennyit fejlődtem az eltelt hónapok alatt. Nem mellékes az sem, hogy hihetetlenül jó érzés beleférni a régi ruháimba. Az én célom az, hogy újra elérjem azt a felszabadult önmagamat, aki voltam. És érzem, hogy jó úton járok.

20. Pici Manócska (válaszként erre: 19. - D0f360ed26)
2012. febr. 19. 11:04
szerintem a lényege ennek, hogy mindenkit olyannak kell elfogadni, amilyenen...
2012. febr. 19. 10:40
Nem értem.. Az a jó, ha van mit fogni, vagy az a jó, ha rám jön a kis naci? Nehogy már a párom, vagy a szeretteim a kilóimért vagy annak hiányáért szeressenek! Tetszik ez a szeretni, és szeretve lenni. De ebben a kilóknak nincs döntő szerepe!! Én bízom benne, hogy 100 évesen, ráncos öregasszonyként is szerethetek, és szeretve leszek.. :-))
18. 83e25137af (válaszként erre: 7. - 7d69baa5ac)
2012. febr. 19. 10:26
ezzel én is így vagyok, rájöttem :) viszont minél vékonyabb vagyok a környezetem annál jobban aggódik ezáltal bélyeget nyom a boldogságomra, ha hízok azt is megjegyzik tehát úgy se jó :D huhh ördögi kör :D
17. Pici Manócska (válaszként erre: 16. - Skittles)
2012. febr. 19. 10:23
párom is mindig ezzel jön, hogy azért maradjon ám rajtad valami amit lehet fogni... :)
16. Skittles (válaszként erre: 12. - 1b0de372a7)
2012. febr. 19. 10:21
Innen jut eszembe hogy "szeretni és szeretve lenni". Most ismerkedtem meg valakivel, bár még nagyon friss a dolog, minden egyes alkalommal ha tudja, hogy lemegyek tornázni, beszól, hogy nem ám elrontani a nőies formám, merthogy neki ez tetszik, hogy van mit fogni....áááá.... és állandóan rosszul érzem magam, ha a hasam simogatja, őneki tetszik, de ez engem feszélyez....pfffffff nem könnyű ez a popszakma :D
2012. febr. 19. 10:13
Szerintem az életmód, kiegyensúlyozott táplálkozás, és még mozgás is nem zárja ki azt, hogy a mérleg "jót" mutasson. nert, hogy mi a jó, azt tól-ig azért lehet tudni. Valakinek a 100 kiló nem lehet jó a 170 cm-éhez, meg a 44 kiló sem. Tehát nem a közérzet határozza azért kizárólag azt meg, hogy én jól rzem magam a bőrömben, és jól vagyok bármit mutat is a mérleg. Attól, hogy valakinek nincs panasza a 200/100-as vérnyomástól, még nem egészséges az, és kezelni kell akkor is, ha átmenetileg szédül az alacsonyabb vérnyomástól. Szóval szerintem sem központi kérdés, mit mutat a mérleg nyelve, de azért támpontot adhat olykor olykor. Nem a kilók számáért kell harcolni, hanem a jó közérzetünket, életmódunkat eredményül mutatja.
14. Pici Manócska (válaszként erre: 13. - 7d69baa5ac)
2012. febr. 19. 10:06

értelek :)

sok sikert akkor neked, hogy újra jó legyen rád a nacid :)

13. 7d69baa5ac (válaszként erre: 11. - Pici Manócska)
2012. febr. 19. 10:04

166-167 nem tudom kb cm

64kg

2012. febr. 19. 10:01

nagyon jó volt olvasni a cikkedet és minden sorával én egyet is értek,de a legjobb talán az a szeretni és szeretve lenni.


A mai rohanó világban szerintem ez a nagyon nem mindegy.

Bízok benne mindig nagyon boldog maradsz!

Gratulálok a sikeredhez,maradj mindig ilyen!

11. Pici Manócska (válaszként erre: 10. - 7d69baa5ac)
2012. febr. 19. 09:59
most mennyi vagy?? és milyen magas??
10. 7d69baa5ac (válaszként erre: 9. - Pici Manócska)
2012. febr. 19. 09:58

én 52kg lennék a legboldogabb!! :DDDD

végre újra jó lenne a farmerem rám!!

9. Pici Manócska (válaszként erre: 7. - 7d69baa5ac)
2012. febr. 19. 09:56

értem :)

én is boldog leszek ha 68kiló leszek, de 62 63-nál nem éreztem jól magam :)

8. 7d69baa5ac (válaszként erre: 7. - 7d69baa5ac)
2012. febr. 19. 09:55
boldogabb
7. 7d69baa5ac (válaszként erre: 6. - Pici Manócska)
2012. febr. 19. 09:54
én minél vékonyabb vagyok annál bolodgabb!!
6. Pici Manócska (válaszként erre: 4. - 7d69baa5ac)
2012. febr. 19. 09:49
miét nem kifejtenéd??
2012. febr. 19. 09:48

szia most kicsit elgondolkodtam és úgy döntöttem én se a fogyókúrát hanem az életmódváltás szót használom...

én se akarok csont sovány lenni, sőt sose voltam...

176cm-hez nem rég még 84voltam most 77körül mozgok :) és 68 a végcél és annak megtartása :)

egyszer én is lementem 63-ra amit nem én akartam csak úgy hozta a sors, de nem éreztem magam úgy jól...

sok sikert és boldogságot neked :)

2012. febr. 19. 09:44
nem értek egyet!!!
3. Skittles (válaszként erre: 1. - Pufiné)
2012. febr. 19. 09:43
Szia! nagyon jó a cikked! határozottan tetszik, és elgondolkodtató is. Én sem szeretnék csontsoványra fogyni(na az sztem nekem nem is menne). Csak hogy jól érezzem magam, én is magas vagyok, csontozatom is hála a jó égnek elég erős. szóval aki kétségbeesetten 70-75 kilóról akar fogyni....na hát én azzal megelégednék, akkor nem lennék se kövér se sovány
2012. febr. 19. 09:33
Nagyon jó a cikk. Főleg hogy írtad, nem az egészséget veszélyeztető extrém kövérségről írsz. Aki úgy zeretn fogni, hogy a lelki gészsége sértetlen maradjon, annak a fogyókúra szót tényleg törölni kell a szótárából és helyette pl. az étrend az egészségemért vagy hasonló kifjezéssel illetni. Én 165 cm-hez vagyok 80 kg, de erős a csontozatom és izmos is vayok ,így kb. 10 kg-al kevesebbnek néznek. Törekszem arra, hogy 65-67 kg legyek, de életmódbeli dolgokkal nem fogyókúrával. pl. a kv-t, teét édesítővel iszom, megpróbálok minél több zöldséget-gyümölcsöt enni nassolás helyett, a kisebb zsírtartalmú tejfölt hsználni, városon belüli buszozás helyett sétálni stb.. Napi ötször eszek, mert így elkerülhető a falásroham a 3 fő étkezéskor.
2012. febr. 19. 09:08
Bizony vékonyan sem voltam boldogabb, elégedettebb, kiegyensúlyozottabb, mint néhány kiló felesleggel. Nagy szerencse, hogy a boldogságot nem kilókban mérik. Annyi mindent olvasunk különböző fórumokon, hogy már azt sem tudjuk, holnap melyik diétába kezdjünk bele. Vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is az életben...

Ugrás a teljes írásra: Vékonyan - boldogabban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook