Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Zöldes kaki 4 hetes babának... fórum

Zöldes kaki 4 hetes babának... (beszélgetős fórum)


13. Bársonyfüles (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2012. febr. 18. 18:14

Sajnos a cicit már nem fogadja el,azaz mivel nem jön úgy,mint a cumisüvegből,nincs türelme hozzá.Ráadásul,nem tud rendesen szopizni sem...(Nagy szívfájdalmam,hogy nem szoptathatok.Napokig sírtam emiatt.)


Amúgy nem frusztrálna annyira,hogy mennyit eszik,ha nem esett volna ennyire vissza a súlya,s nem az lenne a cél,hogy behozza a lemaradását.Egyébként kiegyensúlyozott kislány,eszik,alszik...s zöldeket kakil. :)

2012. febr. 18. 17:59
magtól= magától
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Bársonyfüles)
2012. febr. 18. 17:59

Próbálj megnyugodni, most gondolhatod, könnyű mondani.

Más minden baba, nem lehet a nagykönyvbe megírni mennyit egyen.

Nem jó, ha tömöd hiszen akkor magtól nem is tud éhes lenni.

Nem baj ha akár 4-5 órát is átalszik, amint éhes lesz felébred és öklét szopizza vagy sírva kéri a cicit és éhesen szopni fog, ami a normális tejelválasztást is beindítja, a fejés korántsem ugyanaz. Sok sikert!!

2012. febr. 18. 17:39
Teljesen rendben van. Az enyémnak is hol zöldes, hol sárgás volt. Ha sokat kakil, az sem baj, ilyenkor még tisztulnak a babácskák.
2012. febr. 18. 17:29
Túletetés? Nem tudom...A helyzet az,hogy miután hazahoztuk a kórházból,az első héten drasztikusan visszaesett a súlya,(szopizott,de nem tudott rendesen szopizni,alig evett).Azóta fejem,s úgy eszik,hogy látom mennyi az annyi.Tehát,most az van,hogy 2 óránként etetem,de nagyon nehezen eszi meg a védőnő által előírt 60 ml-t.Sokszor csak 30-at eszik,rápihen,majd ismét megeszi a 30-at.A stresszes helyzettől (tiszta idegbeteg lettem emiatt,sírás,kétségbeesés és társai)a tejem is megcsappant.Szóval,etetem,de nem mindig jön össze a mennyiség.Azt mondta a védőnő,aki nagyon lekiismeretes,hogy a súlya 1/6-át kell megennie egy nap.Végülis megeszi,de tömöm mint a libát. :(
2012. febr. 18. 17:27

Ha túleszi magát, vagy tápszeres, akkor szokott zöld lenni :)

A sárgás pedig az anyatejtől van :)

2012. febr. 18. 17:23
Nekünk is előfordult ilyen, nincs vele gond
6. KicsiBone (válaszként erre: 1. - Bársonyfüles)
2012. febr. 18. 17:22
Nekünk a sensitive tápszertől volt ilyen, de lehet túletetés is, érdemes megnézni, mennyit eszik a pici, esetleg tápszert váltani, az hátha megoldja a gondot! :)
2012. febr. 18. 17:22
Teljesen oké akár a napi 10 széklet is ekkora babánál (az én fiam 2 éves és még min dig napi 4szer kakil!) Nyugi!
2012. febr. 18. 17:20
Akkor a tápszer miatt zöldes inkább,s az anyatej miatt meg sárgásabb? Huhh,akkor megnyugodtam kissé...Köszönöm.S a napi több kakilás is ok?
2012. febr. 18. 17:19
nekünk a tsz-re rá is van írva hogy zöld kakit okoz ( Bebe Ha start pro) nekünk is ilyen a kaki de az anyetej több, így ált sárgás, de lehet látni, hogy du-ra több tsz kell és amikor odaér az emésztésbe kis adag zöldes kaki lesz
2012. febr. 18. 17:16
a tápszer csinál ilyet.ameddig az állaga jó és nincs benne vér,nem hiszem hogy gond lenne.
2012. febr. 18. 17:15
Normális? Anyatejet és tápszert is eszik.Néha sárga,néha zöldes a kakija,picit nyálkás.Valaki találkozott ilyennel?Napi 3-4-5 széklete is van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook