Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrászok és nem fodrászok! Tudja valaki, mivel festik (festéktípus, szám) Liptai Klaudia új, rövid szőke hajszínét? fórum

Fodrászok és nem fodrászok! Tudja valaki, mivel festik (festéktípus, szám) Liptai Klaudia új, rövid szőke hajszínét? (tudásbázis kérdés)


10. Anda39 (válaszként erre: 8. - Gyorgyi33)
2012. febr. 21. 11:20

El kell keserítselek: a festett hajadat csak szőkítővel lehet világosítani, mással nem. Tehát ha ezt nem akarod, akkor lőttek a világosabb szőkének.

A göndör haj szárazabb, mint a sima, de ha jó ápolókat használsz, nem lehet gond.

Ha kíméletesen csinálják a szőkítést, akkor sem lehet vész. Természetesen változik tőle a haj állaga, de az is alap, hogy foglalkozni kell vele - nem elég a sima hajmosás, azt annyi. :)

2012. febr. 18. 15:02
Ötletem nincs. Esetleg elmégy az üzletbe és kiválasztott a színmintából a neked legszimpatikusabbat. Az viszont más kérdés, hogy a hajad hogy reagál rá... A hamvasító sampon is szépen rendben tartja a szőkített hajat.
8. gyorgyi33 (válaszként erre: 7. - A14deb9047)
2012. febr. 18. 14:55

Igen, megköszönném:) Jelenleg Alfaparf 7.3/8.3 keverékkel van festve a hajam, ami már kicsit kivilágosodott, mert előtte világosabb voolt kicsit szöke melirral és megkopott. Egyébként természetes göndör a hajam(ha ez számít, azt hiszem szőkítőport nem kéne használnom, mert az nagyon széttöri). Szóval van ötleted, milyen festékkel érhetem el a 'Klaudiás' világos szőkét? (drogériás vagy fodrászkellékes ötletet is szívesen veszek!!:)))kösziiiiii ELŐRE IS

!!!

2012. febr. 18. 14:47
Fórum - Fodrász vagyok segíthetek? (166. oldal) Nagual
2012. febr. 18. 14:45
Egyébként van fodrász a fórumozók között, azt hiszem oldala is van.
5. a14deb9047 (válaszként erre: 3. - Gyorgyi33)
2012. febr. 18. 14:44
Attól függ, hol laksz, milyen a hajad. Az enyémet pl. szőkítőporral csinálják, de az újabb fajtával, nem olyan erős. A melírozás-vágás-szárítás hatezer forint kéthavonta. És ő mesterfodrász. A szőkítés otthon?? Nem merném megcsinálni házilagosan.
2012. febr. 18. 14:42
Én úgy tudom, hogy L'oreal Majirel-t használ. A mélysége szerintem kb. 10-es, de pontosan nem tudom az árnyalatot.
3. gyorgyi33 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2012. febr. 18. 12:56

Az én hajam is szőke, csak arany árnyalatú.....de most szeretnék olyan szép világosat.

Sajnos mesterfodrászra aligha tellik jelenleg :((.....úgyhogy jó lenne valami hasonló színkombináció, ha valaki ért hozzá.....a fodrászboltban megvenném....a fodrászom meg elérhető áron bekeverné...:)

2012. febr. 18. 12:24
Aligha publikus... De ha elmégy egy mesterfodrászhoz, hozzávetőlegesen tud hasonlót csinálni. Az más kérdés, hogy neked is ugyanolyan jól fog állni... mert a szőkét nehezebb "viselni"... Azt meg kell tanulni. Nekem megy... :)
2012. febr. 18. 12:16
Fodrászok és nem fodrászok! Tudja valaki, mivel festik (festéktípus, szám) Liptai Klaudia új, rövid szőke hajszínét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook