Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem - mindenkinél van? fórum

Szerelem - mindenkinél van? (beszélgetős fórum)


2013. febr. 5. 21:06
nincs
2012. febr. 18. 21:27
az a baj, hogy én tényleg nagyon álmodozós típus vagyok... régebben például mindig könyvszereplőkbe "szerettem" bele...
2012. febr. 18. 19:46
Érdekes sorok ,érdekes gondolatok ,tőletek :)))
15. banya51 (válaszként erre: 14. - 7d69baa5ac)
2012. febr. 18. 19:36
" Ha feladod az álmaidat meghalsz" - EDDA
14. 7d69baa5ac (válaszként erre: 13. - One euro)
2012. febr. 18. 19:33

SOKAT VOLTAM SZERELMES OLYAN ROZSASZIN ÁLOM ...

DE RÁ JÖTTEM HOGY EZ CSAK BECSAPÁS ÉS A SZERETNI AZ SOKKAL JOBB!!

13. one euro (válaszként erre: 12. - 7d69baa5ac)
2012. febr. 18. 19:32
:(
2012. febr. 18. 19:30
NINCS
11. banya51 (válaszként erre: 1. - Lilacitrom)
2012. febr. 18. 19:26
Ha vígasztal 17 éves fiam sem szerelmes és jól megvan.Elõbb utóbb utolér,hosszú idõ áll még elõtted.Ne eröltesd,hagyd hogy az "kapjon le" akinek majd beleremegsz a csókjába.
10. 342402de6d (válaszként erre: 8. - Csigabaga)
2012. febr. 18. 19:18
Dehogy jön magától.....vannak emberek akiknek ez nem adatik meg,mint pl nekem...
2012. febr. 18. 18:29
:) Tényleg nagyon szép korban vagy! Mit nem adnék, ha megint 16 lehetnék...! :)) Szerintem se sürgesd a dolgot, csak élvezd az életet, amíg fiatal vagy, tanulj, bulizz, barátnőzz, építsd a karriered... és az életben majd úgy is olyan sok emberrel meg fogsz ismerkedni, és egybe biztos szerelmes is leszel :)
2012. febr. 18. 07:14

Azt gondolom, inkább a tanulásra, a jövőd építésére koncentrálj.. A szerelem jön majd magától, nem kell keresni..

És hidd el, úgy lesz fantasztikus, ha megvárod a megfelelő embert! Még véletlenül se akarj "átesni" dolgokon csak azért, mert a barátnőiddel már megtörtént!

Olyan szép korban vagy, élvezd az élet apró örömeit. Sokan cserélnénk veled... :)

7. _anatha_ (válaszként erre: 6. - Lilacitrom)
2012. febr. 18. 04:27

Azért attól még nagyon messze vagy.

Szerintem ha majd 3-4 év múlva is ugyanez a helyzet, akkor ráérsz gondolkodni azon, hogy hogy lehetne jobban megismerni valakit úgy komolyabban - bár addig úgyis leszel még százszor szerelmes, hidd el!

Csak ne kapkodd el, mert alább szólóknak igaza van, inkább egy jó emlék maradjon az első csók is, mint egy kellemetlen "muszáj" élmény...


Sok sikert!

2012. febr. 18. 01:37
köszi, rendesek vagytok :) csak nem tudom, hol ismerhetnék meg bárkit, akibe beleszeretnék...
2012. febr. 18. 01:17
Ne siettesd a szerelmet, hamar jönni fog, meglátod. :) Engem 16 évesen csókolt meg az egyik osztálytársam érzelmek nélkül, részéről volt csak pill. vonzalom, hát... sz..r volt, és elvette az ELSŐ CSÓK szépségét. 18 évesen volt először barátom, és szex is, nem bánom,h. nem korábban, sőt. Minden fiatalnak ezt ajánlanám, h. lelkileg is megérjenek, felkészüljenek rá, mert pl. örülök,h.az első komolyabb csalódással sem a gimiben kellett megküzdenem, hanem 21 évesen.
4. Lilacitrom (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2012. febr. 18. 00:57
igen, én is ezen gondolkodtam, csak egyik barátnőm szerint kb 75 éves koromig csak ne várjak :(
3. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Lilacitrom)
2012. febr. 18. 00:56

Egy elkapkodott csók, esetleg olyantól, aki nem is tetszik annyira, mi több, a fickó még mást is akarna, erőszakos lenne, egy életre megutálnád még a többi részét is a dolognak, hiszen mindehhez sok finomság kell, a másik részről is, nem csak egy olyan, hogy legyünk már végre túl rajta:(


Nem mindenki kezdi fiatalon a "szerelmet", hiszen ez, ebben az időben még csak vonzalom, próbálkozás, hogy milyen lehet majd, semmi több :)


Ne akarj menni a többi után, csak mert kinéznek maguk közül, ezek a lányok nem igazi barátok.


A valódi szerelem, úgy is utolér mindenkit, és jobb lesz akkor kipróbálni, hogy milyen, mint elsietni :)

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Lilacitrom)
2012. febr. 18. 00:48
Ne siettesd, majd eljön magától, azt jelenti egyéniség vagy, nem hajt a falka szellem, inkább várd meg az igazit...szerintem. :)
2012. febr. 18. 00:42

sziasztok! én egy 16 éves lány vagyok, akinek még nem volt barátja és soha enm is csókolózott... igazából mind ez azért, mert egyszerűen nem tudok beleszeretni senkibe :( a barátnőim mondják, hogy nekik ki tetszik de nekem egyszerűen senki... lehetséges, hogy valaki nem tud szerelme s lenni? mert utálom azt az érzést, amikor kérdezgetik, hogy van-e valakid? v ki tetszik neked? és erre mindig egy egyszerű 'semmi' a válasz... ez mitől lehet?

igazából azonis gondolkodtam, hogy elmegyek egy buliba (amúgy nem igazán szoktam) és ott hagyom, hogy az első srác lekapjon (csak az a baj, hogy nagyon romantikázós vagyok és nem bírom magam rászánni, hogy így kapjam meg az első csókom)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook