Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalt műkörmösök véleményét kérem fórum

Tapasztalt műkörmösök véleményét kérem (beszélgetős fórum)


5. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 4. - Ami.)
2012. febr. 17. 20:33

A levegősödés és a törés az két külön dolog. A köröm statikája nem csak a c-ívtől függ.

Az meg, hogy valakinek nem bírja az anyagot a körme, ritka, mint a fehér holló. Csak a körmösök szeretik ezt a kifogást.

4. Ami.
2012. febr. 17. 20:13

Nem csak a c-ív miatt lehet.Tényleg van olyan akinek ledobja a körme.Én 4 hetente járok,le sose törik a tetejébe már beleakad a hajam,ott levegős.

Persze függ anyagminőségtől,rendesen lereszelte e,tapadáselősegítő stb.

3. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 1. - ZsuzskaBencuska)
2012. febr. 17. 19:44

Ha lefotózod oldalról, felülről, megmondom.

Sanszos, hogy rossz a köröm statikája, a többi vendégnek pedig mákja van.

Viszont, ha csak most a hidegben törtek jobban, az még elfogadható, bizonyos határokon belül, mert az anyag nem bírja a nagy hőingadozást, márpedig mostanában azért volt olyan, hogy a -15-ről bement valaki a +24-be, és az már nagyon sok különbség.

2012. febr. 17. 19:35
Megkérdeztem több ügyfelét is, de ők nem panaszkodnak. Ezek szerint csak nekem nem jó?
2012. febr. 17. 19:18

Sziasztok!


Szeretném megtudni, hogy miért törik le mindig a műkörmöm!

Először egy tapasztalatlanabb műkörmösnél voltam, majd felkerestem egy régebb óta ebben dolgozó szakembert. Első két alkalommal szuper volt 5 majd 4 hétig bírta. Meg voltam elégedve. Majd az utolsó három alkalommal le-le töredezett egy kettő. A legutolsó után viszont már egy hetesen letörött 4 db. Nem ütöttem be őket, nem voltak kitéve komolyabb megpróbáltatásnak sem. Nem tudom, hogy a körmömmel van a baj, vagy megint keressek másik szakembert? Várom az ötleteke, hogy mitől lehet ez! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook