Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kettesben az isiásszal. Hogyan segítsek magamon? fórum

Kettesben az isiásszal. Hogyan segítsek magamon? (tudásbázis kérdés)


2016. aug. 12. 07:12
A mult héten nekem is elöállt,mindent beszedtem ami fájd.csill,volt,nem használt,aztán az ügyeleten,beadtak egy infuziót és 2 nap múlva helyrejött,de addig feküdtem,egyébként én is gerincmütött vagyok.
14. Gaby76
2012. febr. 25. 21:18
Sziasztok! 6 injekció után már le tudok menni a lépcsőn és vissza, hogy valahova elvihessenek autóval. De 5 percnél tovább állni vagy ülni... A telefon állandóan csörög, és nem vállalhatok semmi munkát. Sőt, még a házimunkából se igazán tudom kivenni a részem. A szüleim meg betegek, nagy nehezen 1x eljutottam hozzájuk, pedig 500 méterre laknak... Nincs valami jó kedvem, ez van
2012. febr. 18. 16:09

Kedves Gabi, már tegnap is olvastalak, remélem az ötletek segítettek és elviselhetőbb a fájdalmad.

Én fájdalomcsillapító tapaszt javasolnék Neked, ha eddig nem született megoldás. A gyógynövényesekben, talán gyógyszertárban is lehet kapni. A kínait én is használom, gyógynövényes és 24 órára megoldást jelent, nagyon kellemesen melegít annak segítségével hatol be a szervezetbe a gyógyító erő.

Jobbulást kívánok Neked!!!

2012. febr. 17. 19:42
Szia énis,, gerinces,,vagyok mütöttek is .Szanatoriumban voltam hévizen ,beszélgettünk a tóban ui problémával küzdö emberekkel ,egy idös néni mondta hogy Ö nem szed gyógyszert lefekszik a földre,a lábát felteszi az ágyra hogy derékszöget zárjon be ha kell igy alszik el,ha felébred és nem fáj akkor visszafekszik az ágyra,és nem vesz be gyógyszert.Elvolt törve a csigolyája és egy orvos ezt javasolta neki.Ami gyors segitség az egy jó csontkovács,Én erre esküszöm.
11. Gaby76
2012. febr. 17. 17:58
Köszönöm a hozzászólásokat. Sajnos a munkám miatt is aggódom, mert vállalkozó vagyok, és sorra mondom a nemet a megrendelőknek. Forditó vagyok, és hiába vagyok szellemileg friss, ha nem tudok 5 percnél tovább ülni! 2-3 hát kieés még beéefér valahogy, de 2-3 hónap... Remélem az injekciók után legalább ülni képes leszek pár órát. Vagy inkább ne éljem bele magam?
2012. febr. 17. 17:27
2012. febr. 17. 17:25
Isiász, lumbágó, gerincsérv... csupa finomságok :D
2012. febr. 17. 17:08
Gerincsérves fórum van több is, a keresőbe írd be, ott is olvashatsz róla véleményeket.
7. bnedora (válaszként erre: 1. - Gaby76)
2012. febr. 17. 17:06
Nagyon sajnálom, a férjemnek már volt ilyen. Arra készülj fel, hogy a gyógyulás 2-3 hónap ebből, és utána is vigyázni kell nagyon a hirtelen mozdulatokra. Jobbulást kívánok!
6. Rozália (válaszként erre: 5. - Gaby76)
2012. febr. 17. 17:02

Egyenlőre legyél türelemmel, azért az injekciók hatását csak meg kell várni, hogy ne szenvedjél annyira. Azt hiszem, pillanatnyilag mást nem igen tehetsz.

Jobbulást kívánok!

2012. febr. 17. 16:58
Igen, egyelőre nem érzem, hogy segítene egy kicsit is. 10 napig feljön egy nővér hozzám injekciót beadni
2012. febr. 17. 16:48
Fájdalomcsillapítót azért kaptál, ugye?
2012. febr. 17. 16:45
Ja, és a második emeleten lakom, a lakás fogja vagyok. Nem tudok feljönni a lépcsőn
2012. febr. 17. 16:44
Egyedül vagyok itthon este 6-ig (ébredéstől). Kimenni a wc-re is kész kihívás... Olyan tippeket várok sorstársaimtól, akik átvészelték ezt a betegséget vagy állapotot. Jelenleg nem igazán tudok járni, ülni maximum 5 percig, de keservesen
2012. febr. 17. 16:42
Kettesben az isiásszal. Hogyan segítsek magamon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook