Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom beteg, 16 évvel idősebb is. Kellemetlen pisiszagot érzek körülötte a nagy odafigyelésem ellenére. Mit tegyek, hogy ne sértsem meg? fórum

A párom beteg, 16 évvel idősebb is. Kellemetlen pisiszagot érzek körülötte a nagy odafigyelésem ellenére. Mit tegyek, hogy ne sértsem meg? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 19. 06:31

Többször visszatértem ide, végül is megkérdezem:

annak, hogy "16 évvel idősebb is", mi jelentősége van a dolog szempontjából? Ilyesmi - betegség által - egy fiatalabbal is előfordulhat...

2012. febr. 17. 08:56

senki nem örül, ha kiderül, hogy pisiszagú,


de nagyon ártalmas lenne, ha nem lennél vele őszinte.


meg lehet ezt mondani neki tapintatosan. egy idő után úgyis megnyugszik


a szeretet időnként fájdalmas :-)

7. Zarahell (válaszként erre: 6. - Trinitas)
2012. febr. 17. 08:55

Igen, ez nem sértés kategória... Ha ezen megsértődne az igen furcsa lenne.

Két ember között kellene ennyi őszinteség, hogy segítsetek egymáson, még ha kínos is.

2012. febr. 17. 08:53
Urológiai probléma, vesebetegség állhat a háttérben aminek a tünete a leheletből és a bőrből párolgó vizeletszag.. ha erről van szó ez nem megsértés kérdése hanem orvossal kell erről beszélni, hogy mi a teendő.
5. cel (válaszként erre: 4. - Cel)
2012. febr. 17. 08:52
Beszélj a házi orvosotokkal, említsd meg neki a problémát, kérj tanácsot tőle.
4. cel
2012. febr. 17. 08:51
Akkor sértenéd meg, ha erről nem beszélnél vele. Valószínűleg állandó vizelet csepegése van, ez okozza a kellemetlen szaghatást. Vannak jó minőségű betétek, amelyek a szagokat is magába zárják. Ez lehet megoldás, de gyógyszeresen is lehet kezelni.
2012. febr. 17. 08:49
Hát igazából nagyon nehéz szerintem ezt a tudtára adni,akár milyen finoman is teszed.Beszélni szeretnél vele vagy tenni valamit előtte?
2012. febr. 17. 08:49

Szerintem Ő is érzi, beszélj vele a dologról, nem hiszem hogy zokon veszi, sőt...

(-törödés, aggodalom- nekem ezek jutnak az eszembe ) nem is értem a kérdésed.

Lehet csak fel van fázva pár sumetrolim gyógyszer bekapása segítségére lehet.

2012. febr. 17. 08:39
A párom beteg, 16 évvel idősebb is. Kellemetlen pisiszagot érzek körülötte a nagy odafigyelésem ellenére. Mit tegyek, hogy ne sértsem meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook