Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol lehet krumplifúrót venni? fórum

Hol lehet krumplifúrót venni? (tudásbázis kérdés)


11. malkata (válaszként erre: 9. - MelisUK)
2012. febr. 29. 09:07
Igen, ez tényleg olyan nagymama féle kaja, nem a külcsíny a lényeg és ettől talán még finomabb:)
2012. febr. 29. 00:55
Én a Sparban szoktam venni, az nagyon fini....akkor csinálom, ha nagyon gyors kajára van csak időm...de tényleg jó
9. MelisUK (válaszként erre: 7. - Tücsibogár)
2012. febr. 17. 10:15

[link]


Itt egy kép, hogy hogy néz ki a burgonyafúróval készített töltött krumpli. :) Mutatós.

2012. febr. 17. 10:13

Megvettem, már csak ki kell, hogy szállítsák. Azért tényleg elég gáz, hogy 700 forint a kis ketyere és postaköltséggel együtt 1805 forint... De a párom egyik gyermekkori kedvenc kajcsija, ilyen krumpli/burgonyafúróval készítette a nagymamája és az anyja is. A mama a lány unokájának adta a sajátját, boltba meg nem találtak, hogy nekünk is legyen, így utánanéztem már végre a neten, hogy hátha találok. Meg is lett. :)

Igaz, így nem lesz valami nagy lyuk a krumpli közepén, szóval ajánlatos kisebb krumplikat választani, de nagyon gusztusosan néznek ki a krumplispirálok, azok a legfinomabbak, mikor kész a kajcsi. :) Én is szeretem. :)

2012. febr. 16. 17:44
Nekem van ilyenem, örököltem, de se a nevét nem tudtam, se azt, hogy mire való.:D A töltött krumplit mi is karalábévájóval csináljuk.
2012. febr. 16. 17:40
szerintem ez a töltött krumplihoz nem jó, vegyél egy karalábé vájót. Nekünk van, vicces, de sajnos a spirál krumpli elég puhára sül sose lesz ropogós. A nagy krumpliban meg nem egy üreg lesz hanem mintha kukac rágta volna meg:)
5. 2100
2012. febr. 16. 17:37
Mi par eve a BNV-n vettunk, de azota biztosan szelesebb korben is kaphato.
4. MelisUK (válaszként erre: 3. - Pinkyke)
2012. febr. 16. 17:37
Köszi, pont most találtam meg én is a neten. De nevetséges, hogy a 700 forintos kis ketyere majdnem 2000 forint kiszállítással. Jó lenne valami boltot találni, ahol árulnak. De ha nincs más, megveszem innen, mert a párom kedvenc gyermekkori kajcsija a töltött krumpli. :)
2012. febr. 16. 17:35
2012. febr. 16. 17:31
Tudna valaki segíteni, hogy hol, milyen boltban lehet tutira krumplifúrót venni? Arra gondolok, amivel a krumpli belsejét ki lehet fúrni spirál alakban és végül a spirál krumpli kijön belőle. Amivel a töltött krumplit kell eredetileg készíteni.
2012. febr. 16. 17:29
Hol lehet krumplifúrót venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook