Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egészséges fogyáshoz keresek társakat fórum

Egészséges fogyáshoz keresek társakat (beszélgetős fórum)


2012. febr. 16. 16:08
Ja bocsi Limonádé nem arról írt de abban is bent van Ő is és Én is.Keresd a fogyiverseny 2012.
2012. febr. 16. 16:06
Igen gyere közénk:)) Limonádé megírt mindent.Nekünk ez lesz a harmadik versenyünk,és közben mindent megdumcsizunk:))
2012. febr. 16. 16:02

Szia Drága!!!

Hétfőn kezdtük sokan, é nyitottam a fórumot, gyere közénk bátran, mert o kis csapat és megosztjuk egymással a kis bajainkat!!!


Mert együtt könnyebb, na és ne feledd mindenkinek sikerülhet ha igazán szeretné!!!!


A fórum neve: Valaha kövér voltam, de ha nem találod nálam az interaktivitás résznél ott van , a kiírt fórumtémáknál!!!


Most mennem kell!!!

Sok siket!!

2012. febr. 16. 15:55
Sziasztok! 165 cm magas, jelenleg 70 kilós, 29 éves csaj vagyok Esztergomból. Kalóriaszámolgatással, egészséges táplálkozással és némi mozgással fogyózom január 1 óta, azóta lement 5 kg. Minden sínen van, csak rossz, hogy nincs kivel megosztani a tapasztalatokat, új információkat. Fórumoznék, e-mail-eznék, akár találkoznék is olyanokkal, akik hasonló cipőben járnak! Sokat olvastam már a témában (szakkönyveket), ha valakinek van igénye rá, szívesen segítek is, ha kérdés van egészséges táplálkozással, életmóddal kapcsolatban. Fogyni és egészséges életet élni vágyó nőcik gyertek, beszélgessünk! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook