Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van megoldás az asszimetrikus vállcsontra? fórum

Van megoldás az asszimetrikus vállcsontra? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 16. 15:45

A szülésnél gyakori, hogy vállcsont némileg deform lesz, de ez természetes, hiszen különben nem férne ki. Ahogy a kisbaba feje kibújik, akkor a váll úgy igazodik a szülőcsatornába, mint amikor az egyik vállunkat felhúzzuk a fülünkhöz...

Az embernek a két szemöldöke, a két melle sem egyforma, mint ahogy a keze és a lába sem.

2012. febr. 16. 15:18
Sziasztok.A segítsétgéketek, tapasztalatokat szeretnék.Az a bajom, hogy mint a legtöbb nőnek, nekem nem egyenes, nem szimetrikus a vállcsontom, és elképesztően idegsít.Most még fiatal vagyok, még hajolnak a csontjaim, talán van lehetőség , hogy kijavítsam valamennyire.Van hátgerincferdülésem is és úgy-ahogy tornászom, de ezek a tornák a válcsontomra nincsenek hatással.Valójában az én vállcsontomat a szülőszobába cseszték el, amikor anyukám megszűlt és megfogtak vagy nem tudom, de anyu így meséli.Valami módszert szeretnék amivel változtathatnék ezen, nagyonzavar, már sokszor sírtam is miatta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook