Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győri kismamik, igaz, hogy sorszámhúzás van a terhesgondozóban? Két éve még nem volt... fórum

Győri kismamik, igaz, hogy sorszámhúzás van a terhesgondozóban? Két éve még nem volt... (tudásbázis kérdés)


10. mkriszti81 (válaszként erre: 9. - Mannalány)
2012. febr. 16. 13:46
jó egészséget neked/nektek!
2012. febr. 16. 13:43
Köszi győri mamik, így nyugodtabban indulok útnak:-)
8. mkriszti81 (válaszként erre: 7. - Mannalány)
2012. febr. 16. 13:38
ha ez lesz az első alkalom, hogy mész, akkor persze, megvizsgálnak, adnak beutalót UH-ra (oda nincs időpont, odamész, és ott is lesz sorszám), valamint kapsz kiskönyvet, amivel legközelebb már reggelre mehetsz és simán behívnak majd (akkor már nem kell sorszám)
2012. febr. 16. 13:32

Köszi.

Két éve még nem volt sorszám, jó korán odamentem mindig és viszonylag hamar is végeztem.

A sorszámhúzás után lesz vizsgálat, aztán küldenek rögtön ultrahangra? Vagy az nem aznap van, csak adnak időpontot?

Azért érdekel, mert addig a kisfiamra az apukája vigyáz, de nem mindegy mikor végzek, mert megy délutánra dolgozni.

2012. febr. 16. 13:32

Szia!


Én már 36 hetes kismami vagyok :)

8-10-ig csak a kismamikat látják el, be kell adni a kiskönyvet és név szerint szólítanak.

Utána van nőgyógyászati rendelés,ami sorszámos.

Akkor már nemigen néz ki a nővér, sorszám alapján hívják be a betegeket.Várni ígyis-úgyis kell :(

5. judit8103 (válaszként erre: 3. - Mannalány)
2012. febr. 16. 13:28
én tavaly juniusig jártam oda,de szerintem nem változott azota
4. judit8103 (válaszként erre: 3. - Mannalány)
2012. febr. 16. 13:27
ha még nincs kiskönyved,sorszám van.először engem sem fogadtak csak sorszámmal.kb fél tízre menj oda.kismamákat hívják amíg vannak
2012. febr. 16. 13:23

Érdeklődnék első vizsgálatra hány órára érdemes mennem a terhesgondozóba?

Ha csak tíztől hívják be a "friss" kismamikat, akkor nem mennék 8-ra.

Ha valaki most jár, leírná, mi hogy zajlik? Köszönöm!

2. judit8103 (válaszként erre: 1. - Mannalány)
2012. febr. 16. 13:22
ha nem vagy kismama akkor igen.kb 10 órától lehet sorszámot huzni
2012. febr. 16. 13:20
Győri kismamik, igaz, hogy sorszáhúzás van a terhesgondozóban? Két éve még nem volt...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook