Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ma már 10. napja megvan a menszeszem, sosem volt még ilyen. Mitől lehet? fórum

Ma már 10. napja megvan a menszeszem, sosem volt még ilyen. Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 15. 22:04
Mióta megszültem,és újból mensizek/4 hónapja/,21 napos ciklusaim vannak,és 5-6 napig tart a vérzés.Gyógyszert nem szedhetek,mert migrénes vagyok.Tudtok valamit ajánlani?
2012. febr. 15. 18:56
Hát ez lesz köszi.Csak kiváncsi voltam kivel volt még ilyen és mit mondtak neki mitől...
7. pidiko (válaszként erre: 6. - Smile:))
2012. febr. 15. 18:53
nekem ugyanez a bajom kivéve a bogyót azt nem szedek 7 hónapos a lányom és most lassan 2 hete ömlik szó szerint belőlem a cucc:(azon gondolkozom dokihoz kéne menni lassan. Szerintem neked is ezt kéne tenned.
6. Smile:) (válaszként erre: 5. - Orsibigyu)
2012. febr. 15. 18:51
Nekem is van egy lassan 6 hónapos babám aki hipp-hopp összejött.Hát nem értem ezeket a mai orvosokat de ők tudják.Egyébként arra voltam kivácsi hogy volt e valakinél már ilyen..
2012. febr. 15. 18:49
Nekem mikor ilyen volt kiderült, hogy hormonproblémáim vannak, sőt az egyik orvos PCOs-t is említett. Ehhez képest a 2. gyermekemet várom. Kezelést sohasem kaptam, csak fogamzásgátlókat szedtem, amit orvos írt fel, hormonális okokból, azóta sem tudom, hogy mi lett az állítólagos PCOS-ommal.
2012. febr. 15. 18:46
Talán a nőgyógyász tud rá választ adni:)
2012. febr. 15. 18:44
Orvosnál érdeklődj! Valószínű nem megfelelő számodra ez a tabletta.
2012. febr. 15. 18:42
Az első naptól kezdtem szedni az első levél Lindinette fogamzásgátlót és már 10 napja menstruálok,egyébként sosem volt még ilyen.Ehhez iszonyatos derékfájás és migrénes fejgörcs társul.Ez valyon összefügghet?Mi lehet ez?Egyáltalán nem olyan mint eddig volt a menstruációm..
2012. febr. 15. 18:40
Ma már 10.napja megvan a menszeszem, Sosem volt még ilyen.Mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook