Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vásárolnál-e a férjednek harisnyanadrágot? fórum

Vásárolnál-e a férjednek harisnyanadrágot? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
244. b94b39b09f (válaszként erre: 238. - #Mazsy#)
2012. jan. 1. 05:19

:D hehe, ne haragudj, nem vagyok konzervatív, de ezen akkorát nevettem. Kivillan a bokám, és csillog a harisnya - ezen.

Mindenképpen húzz zoknit szerintem, arról nem is beszélve, hogy a harisnya önmagában iszonyat kevés a cipőbe télen, majd jól felfázol.

Én ha férfi lennék, tutira nem mernék felvenni egy combfixet - hát nem bírom abbahagyni a nevetést basszus - bocsi, nem azért.

Nem zavar, hogy szőrös a lábad, és letapad a harisnya alatt? Nem tépi ki a szőrt a combfix ragasztós része?

Már rájöttem, min nevetek, nagyon vizuális típus vagyok, és minduntalan elképzelem, ahogy tapad, feszül mindenfelé a harisnya. De hidd el, hogy nem szemét módon nevetek, csak úgy aranyosan.

Amúgy azt tényleg nem értem, hogy miért nem gyártanak férfiaknak valami pamut dolgot nadrág alá... Ők is fáznak télen.

Tényleg... a nőknél van ilyen szűk, fekete pamutnadrág. Az vastag is és mégsem üvegszálas. Olyan, mint az aerobic naci, csak matt, nem próbáltad még? Annál az sem lenne baj, ha kivillan, plusz sokkal kényelmesebb. - combtól lefelé.

243. andi6020 (válaszként erre: 240. - #Mazsy#)
2012. jan. 1. 00:47

Azért a combfix kicsit beteges.


Meg ugye azt mi nők nem azért hordjuk, mert olyan jól melegít.

242. andi6020 (válaszként erre: 240. - #Mazsy#)
2012. jan. 1. 00:45

Hózentróger?



Mondjuk azon nem csodálkozok, hogy a gyerekek nem tudják. Ne is szólj nekik, bármilyen jó meleg is. :)

241. Danatus (válaszként erre: 240. - #Mazsy#)
2011. dec. 31. 23:52
Harisnyakötő?
240. #Mazsy#
2011. dec. 27. 09:40
Szoktam felvenni combfixet és harisnyanadrágot is. Jól melegít és férfi létemre tetszik is. Sokkal kényelmesebb mint egy jégeralsó. Feleségem tud róla csak a gyerekeim nem. Egyébként csak ajánlani tudom férfi társaimnak. Van nem szilikonos combfixem és állandóan lecsúszik az is. Mit tudtok ajánlani, hogy ne csúszhasson le? Hordanám de nem tudom.
239. Danatus
2011. dec. 26. 23:58

Harisnya, vagy harisnyanadrág?

Nem kell foglalkozni vele szerintem.

238. #Mazsy#
2011. dec. 26. 00:32

Sziasztok!


Nekem egy kérdésem lenne. A hideg miatt hordok harisnyát de az a gondom, hogy akár milyet vettem mind lecsúszott a nadrág alatt, aztán kipróbáltam az üvegszálast. Bevált és rajtam marad, viszont van egy olyan heppem, hogy harisnyára nem szeretek zoknit húzni. Kivillan a bokám és csillog a harisnya. Kicsit kínos ha valaki észreveszi. Szerintetek húzzak zoknit vagy hagyjam a csudába?

237. Angele
2011. jan. 26. 01:45
Nem, mert nincs férjem, de ha lenne, akkor sem.
2011. jan. 26. 01:44
ja...ha szakítanánk búcsú ajándéknak:)
2010. dec. 30. 08:38
Hát most igazán lehet hordani. Éjjel -15 fok van, és napközben sem megy fel csak -7. Szilveszter éjjelén kimegyünk bulizni a szabadba, lehet meg kell gondolnom... :-)))
234. csabi76
2010. dec. 2. 09:43
Ilyenkor kinti munkához egyértelmű, hogy felveszem! Próbáld ki, hogy 2 vékonyabbat (40DEN) egymásra veszel.
2010. dec. 1. 12:41
Igen izlések és pofonok. Vannak "igazi"macho-k akik inkább felfáznak,de nem vesznek fel semmit a nadrág alá mert ciki,vagy mi.Nem kell azt reklámozni a nadrág alatt úgysem látszik.
232. frutty
2010. dec. 1. 12:30
jézusom férjem fellsem venné!!!!!
2010. dec. 1. 12:28
Tegnap rendeltem magamnak harisnyát egy internetes áruházból ahol férfi harisnyanadrágokat is árulnak.Próbaképpen rendeltem belőle (mivel a párom inkább harisnyát vesz fel mint jégeralsót)40-50den-es változatban érdemes megnézni!!Itt a hideg:))
2010. júl. 29. 21:31
heee?????
229. anry07 (válaszként erre: 226. - Ennib)
2010. júl. 29. 21:29
És szerinted abban sincs semmi rossz, ha nem csak télen hordja?
228. ead8a180fe (válaszként erre: 227. - Fb96cbba2f)
2010. júl. 21. 22:14
:-D
2010. júl. 21. 22:13
Szerintem nem venné fel hiába vásárolnék...
226. ennib
2010. júl. 21. 22:11
Én már vásároltam a kedvesemnek, 20 denes nylon-t is. Nincs ebben semmi rossz, ha télen hordja.
225. Danatus (válaszként erre: 224. - Anry07)
2010. febr. 6. 08:55
helyesebben nem: for women? de ez csak "kukacoskodás", bocsi :)))
224. anry07
2010. febr. 5. 18:51

Így igaz, lehet férfi harisnyát kapni. Magam is vettem egyet kipróbálás céljából. De nem igazán éreztem semmi különbséget a férfi és a női harisnya között. Ezért inkább veszek női harisnyát, mert jóval olcsóbb mint a férfi, és sokkal egyszerűbb is beszerezni. (férfi harisnyát leginkább csak neten keresztül lehet rendelni)


Az meg, hogy 20 DEN feletti, csak úgy lényeges, ha az illető úgy viseli, hogy kilátszódik. Én speciel a 15-20 DEN-eseket hordom nadrág alatt. Viszont a vastagabbakat már úgy is lehet, hogy nem takarja teljesen a nadrág, és zokni nélkül. Ha vastagabbat van kedvem felvenni, azt simán szoktam, és senki (még a nő ismerőseim nagy része se!!!) nem mondta még meg, hogy harisnya van rajtam.


Na de visszatérve a témára: szerintem teljesen mindegy, hogy a harisnya férfi e vagy női, mert a lényeg ugyanaz. Maximum akkor lehet ez lényeg, ha valaki "macsó" és az nem sérti annyira az öntudatát, hogy az van a haris dobozán, hogy : for men. XD

2010. febr. 4. 11:34

Lehet kapni kimondottan férfi harisnyanadrágokat.Akkor miért ne hordhatnák?

20 den feletti harisnyát szerintem hordhatja bárki.

Vékonyabbat nincs értelme mert sokat nem melegít,de hát kinek mi a jó.Én is vettem már a páromnak.

2010. jan. 10. 16:51
Miért ne,van kimondott férfiaknak készült is.Azért mert férfi ne fázzon senki meg.Én nem tartom furának.
2010. jan. 10. 16:49
...és magassarkút,körömlakkot,szájfényt,tangabugyit is!
2010. jan. 10. 16:48
Gyakran kell télen is az időjáráshoz mérten vékony nadrágot viselnem, idővel a barátnőm vetette fel, hogy fagyoskodás helyett válasszam a harisnyát. Először vett egy vastagabb nőit aztán egészen megbarátkoztam a dologgal, hiszen miért is ne, a lényeg, ne fázzak fel. Szóval nem gondolom, hogy ha valaki azért hordja mert praktikus, el kell ítélni. Egyébként meg úgyis divatot fognak belőle csinálni, előbb utóbb mindenből az lesz. :)
2010. jan. 10. 01:36

Egymást követő években volt felfázásból eredő prosztata gyulladásom. Akinek már volt ilyen gondja, az tudja, hogy ehhez képes egy sima heregyulladás semmiség. A 3. évben úgy döntöttem, vigyázok magamra, nehogy veszélybe kerüljön a trónörökös kérdése (is), ezért felöltözöm alaposan. Korábban eszembe nem jutott pl. jéger alsót húzni a farmer alá, de azt is kipróbáltam (nem igazán vált be), meg a cicanadrágot is, ami már egy fokkal jobb volt, viszont egész nap az irodában az már túl sok volt. Időközben megismerkedtem a mostani feleségemmel, és megbeszéltem vele a gondomat: ha nincs rajtam még egy réteg ruha akkor felfázom, ha meg az van amit a pasiknak gyártanak, akkor meg szakad rólam a víz egész nap (a spermiumoknak sem jó a túl meleg). Szinte magától adódott, hogy ki kellene próbálnom a nőknek gyártott nejlon harisnyát. Vettünk is egyet, ami remekül bevált: reggelente képezett egy vékony de fontos szigetelő réteget a bőröm és a farmernadrág között az általa megkötött levegőréteg: nem is fáztam fel azóta. Napközben pedig nem sültem bele a fűtött irodában mint a jégeralsóba vagy a cicanadrágba. Azóta többször is vettünk nekem női nejlonharisnyát (csak azért nőit mert férfit errefelé nem lehet kapni), feketét és barnát is, és azt kell mondanom: nagyon bevált! Megadja a szükséges meleget, napközben viszont nem főlök bele mint a jégeralsóba.

A minap azon gondolkodtam, miért olyan nagyon gáz ha egy pasi harisnyát húz? Azóta sem találok semmi értelmes érvet. Amikor kisgyerekek vagyunk, nemtől függetlenül harisnyát adunk a gyerekre, nehogy fel/megfázzon. Aztán amikor felnő már a nemi szerepek miatt nem öltözhet fel rendesen/praktikusan amikor hideg van? Gyanítom, hogy ez a maradi/gyökér/szűk látókörű/stb. (a kvánt rész aláhúzandó) gondolkodásmód csak ebben az országban jellemző, mint oly sok más kérdésben. Tehát aki lebuziz azért mert felöltözöm amikor hideg van, annak remélem összejön minél hamarabb egy jó kis felfázásos prosztatagyulladás (ami 5 hónap antibiotikum+irtóra fájdalmas prosztatamasszázs aminek a vége makacsul vérző aranyér lett+egy rakás kidobott pénz orvosra és gyógyszerre+a végén egy jó kis injekciós kúra)!

Bocs a kicsit hosszú post-ért! :)

218. csabi76
2009. dec. 17. 11:47

Most történ velem....

Pár napja egy ismerősömnél jártam. Egy 35 éves csaj, nagy harisnyanadrág kedvelő.

Épp TV néztünk, amikor megkérdezte:

-Te nem fázol?

-De.

-Ez dulpa zokni rajtad?

Megnézte a lábszáramat

-Persze, ti nem hordtok harisnyát...

-Harisnyanadrágot? Egyszer-kétszer vettem fel, nagyon régen...


Elmentem és vettem három harisnyanadrágot.

Hazamentem és felvettem az egyik pamut harisnyát.

Egész nap rajtam volt, és nagyon jó!


Pár nappal késöbb megint annál az ismerősömnél jártam, aki a harisnyát ajánlotta.

Este felé járt, és úgy döntöttem, ott maradok. Meg is ágyaztak nekem, és még beszélgetünk.

Már vettem volna le a farmerom, de eszembe jutott a harisnyanadrág. “Mit fog mondani?” “Csak nem buziz le...”

De semmit nem szólt. Meg sem bámult. Végül még én hoztam szóba.

-Látod mi van rajtam?

-Ja, persze. Hordjad, jobb mint fázni...

-Nagyon jó ötlet volt, köszi a tippet!


Szóval engem megfertőztek!

217. o.andi
2009. dec. 12. 06:43
nem
216. Sebiati
2009. dec. 2. 08:45

Na az előttem szólóval maximálisan egyetértek.

Fejéntaláltad a szeget Alex, gratulálok.

Épp a mi nap én is ezen tűnődtem,hogy az átlag női társaink 90% nem viseli azt amiről azt állítják, hogy női holmi, inkább az egykoron csak férfiak ruhatárába tartozó nadrágot és stb részesítik előnybe. Ha ez így van már pedig így van, akkor miért ne lehetne fordítva,én ezért is hordom szívesen többek között a nylon harisnyanadrágot férfiként, amit persze már gyártanak férfiak részére is. És persze nem véletlen ill nem két férfinek.


szép napot

215. alex04 (válaszként erre: 214. - Szikh)
2009. nov. 30. 10:16

Még mielőtt hozzászólnék elszeretném mondani, hogy meleg nem vagyok, még csak langyos sem, ahogyan Slackerbitch fogalmazott.

Tökéletesen egyetértek a hozzászólással és annak, aki annyira ellenzi, íme egy link: [link]

És még valami, lehet egy pici off, de ha már úgy a nők, mint az itt hozzászóló férfiak a harisnyát a nőiesség szimbólumaként értelmezik és nem tudnak elképzelni egy férfit harisnyában, akkor gondolom jogosan teszem fel a kérdést, miért van az, hogy manapság a nők is nagyon ritkán, vagy egyáltalán nem viselik nem élnek azzal a privilégiummal, hogy kifejezhessék "nőiességüket". Mennyivel meghökkentőbb, az a kijelentés, hogy férfi létemre imádom a harisnyát, mint era06 egy korábbi hozzászólása: "...A 20 dines neylon harisnyámat Nem adom! Igaz, nem is igen van, utálom." Úgy gondolom, hogy ha valaki ennyire félt egy bizonyos darabot, akkor ahhoz ragaszkodik, próbálja magának megtartani, nem pedig utálja. Tehát saját magának is ellentmond. Kifogást lehet találni nagyon sokat. Pl. nyáron, hogy lefő benne az ember ... meg ehhez hasonlók. Kedves hölgyeim, ha már nem tudják elképzelni, hogy férjüknek/párjuknak harisnyanadrágot vásároljanak(tisztelet a kivételnek), akkor itt az ideje, hogy legalább viseljék, ezzel ajándékozva meg a társukat. Ha most azt kérdezném, mikor volt utoljára Önökön harisnya nagyon sokan egy dátummal válaszolnának, vagy azt válaszolnák, már nem is emlékszem. Kevés olyan válasz születne: ... a tegnap este a férjem kedvéért vettem fel egy ... színű harisnyát/harisnyanadrágot., Nem szeretnék megsérteni senkit, mert mindig vannak kivételek. Tehát röviden a férjüknek vásárolni azt nem, de hogy az ő kedvéért felvenni, viselni azt még úgy sem.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook