Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Normál pudingporból (nem diétás) készített puding édesítőszerrel ízesítve hizlal? Mi a különbség a normál és a diétás között? fórum

Normál pudingporból (nem diétás) készített puding édesítőszerrel ízesítve hizlal? Mi a különbség a normál és a diétás között? (tudásbázis kérdés)


12. -agi79- (válaszként erre: 11. - Nanaki)
2012. márc. 1. 09:42
Tehát akkor maga a pudingpor nem hízlal? Mert a dukan-diéta szerint tejet lehet fogyasztani, 1.5%-at. Ezért érdekelne, hogy a pudingpor mennyit változtat rajta. Édesítőt használok hozzá, nem cukrot.
11. Nanaki
2012. febr. 21. 09:35

A normál pudingban kukoricakeményítő van. 100 gramm termék 340 kcal.

Egy tasak pudingpor kb. 40 gr.

Darabolj fel almát, tedd 4 dl vízbe, egy deci vízben keverd el a pudingport és főzd fel. Édesítővel szoktam ízesíteni. Több csészébe teszem és akkor egy adag már alig tartalmaz ch-t, kcalt.

2012. febr. 15. 18:55

ne egyél pudingot.

az nem hízlal.

biztosan.

9. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 1. - -agi79-)
2012. febr. 15. 18:19

Elvileg az update szerint U1, tehát nem hizlal... Amennyi CH lehet abban a kis zacsiban szerintem az nem akkora gáz! :) Én simán eszem fogyókúrás édesség gyanánt édesítővel!


Sok sikert a fogyihoz! :)

2012. febr. 15. 17:03

Köszönöm a válaszokat! :-)

És mi a helyzet a Norbi Update pudingokkal? Tud valaki valamit róla? Összetétel?

2012. febr. 15. 14:32
A diétás puding az, amit nem eszel meg. A másik hízlal. Ennyi. ....
2012. febr. 15. 14:09

Vitatkozni én sem szeretnék, de a gyümölcscukor sem feltétlenül jó. A legnagyobb baj egyébként a finomított CH-kal van, vagyis a fehér liszt és cukor. A keményítő összetett CH, vagyis lassabban bomlik le.

Egy adag az alábbiakban leírt pudingban olyan 10CH van, éppen annyi, mint egy közepes méretű almában.

A fogyásodhoz gratulálok!

5. keettee (válaszként erre: 4. - Kismanó86)
2012. febr. 15. 13:56
Igen, tudom, hogy mindenben van, csak tudod az a nem mindegy, hogy milyen, a keményítő pont nem az a fajta ami jó lenne... az almában is van szénhidrát (gyümicukor), mégis lehet enni fogyókúra idején. Válogassuk már meg milyen szénhidrátot eszünk, ha le akarunk fogyni. Vitatkozni nem szeretnék, tudom miről beszélek, hiszen 60 kg-tól szabadultam meg...
4. Kismanó86 (válaszként erre: 3. - Keettee)
2012. febr. 15. 13:44

Azért azt tudod, hogy ez így butaság? Egy minimális CH mindenben van.


Az, hogy mi hízlal, érdekes, mert valakinek semmi sem, valakinek meg a víz is. :-) Ha mindenképpen ilyet szeretnél, akkor szerintem sovány tejjel és ldesítővel mehet. A Dr.Oetker pudingporokban nincs cukor alapból, kivéve az étcsokisat.

2012. febr. 15. 13:18
Így is úgy is hízlal, mivel keményítő van benne, próbálj olyan édességet csinálni, amiben nincsen szénhidrát.
2012. febr. 15. 13:05
Szia! Az elmúlt éveim a diétáról szólnak (-50 kg),így én is sok mndent készítek diétásan.Normál pudingból is szoktam készíteni pudingot.Készítheted tejjel(1,5%)+ édesítövel.Ehhez én mindig folyékonyat használok ,1 csomaghoz 2 ek. kell az én ízlésem szerint.De ha kicsit diétásabban akarod akkor vízzel is készítheted én úgy csinálom,hogy 3 dl víz + 1 dl tej (ezzel keverem el a pudingot),ilyenkor kevesebb folyadék kell 1 cs. pudinghoz ,hogy sűrű legyen. Nekem viszont a kedvencem: Felteszek 5 dl vizet forrni,ekkor vagy így üresen,vagy gyümit is teszek bele.Amikorr felfort(de tényleg csak felforralni,nem fözzük még a gyümivel sem),a kevés vizzel elkevert pudingot hozzáadjuk,és rögtön kb.2 ek zabkorpát adok hozzá.Ez már sűríti is egyböl.Ehhez is 2 ek édesíöt teszek.A vizes változatokban nagyon kevés kalória van.Szinte csak a puding és a gyümi,ill. a nagyon kevés zabkorpa.De azt tudjuk is ,hogy a zabkorpa fogyókúrában nagyon jó hatású.
2012. febr. 15. 12:09
Sziasztok! Normál pudingporból (nem diétás) készített puding édesítőszerrel ízesítve hizlal? Mi a különbség a normál és a diétás között?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook