Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic tapasztalatok fórum

Leg Magic tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
3518. szepeci (válaszként erre: 3513. - Evawitch)
2011. máj. 10. 20:20
Pl.: 3439-es hsz. :))
3517. judit103
2011. máj. 10. 18:59

Sziasztok!


Én karácsonyra kaptam gépet. Nem mondom hogy megbántam, arról a szegény gép nem tehet hogy ritkán állok rá. Igazából torna után szoktam rápattani, de talán 100 a rekordom, az is részletekben. Igaz másnap már érzem is hogy "dolgoztam" vele, izomlázam van, pláne a nehezen, vagy kínkeservesen megdolgozható belső combizomban. Én viszont nem tudom úgy csinálni hogy nem fogom a kapaszkodót. Ez idővel (és némi rendszeres tornával) elmúlik?

2011. máj. 10. 11:48

Sziasztok!

Nekem évek óta meg van. Nagyon szeretem. Van mikor csak porfogó, de van mikor heti 3-4 alkalommal használom. Ez kedv és energia függő, mert mást is sportolok mellette.

De azóta a kritikus combom elviselehető, ez annyit tesz, hogy mint nő talán soha nem leszek vele elégedett, de a vádlimon már csak izom van, a combomon pedig a masszőröm szerint lényegsen kedvesebb a zsírtömeg. Nadrágok... már a 4 évvel a süllyesztőbe tett nadrágokat kellett elővenni pénzhiány miatt.

Szóval aki rendszeresen használja, annak lesz változás, ezt én garantálom. De nem árt kombinálni, mert nekem is most a felső testre kell a hangsúlyt fektetni, mert ott még van mit alakítani.

Szóval hajrá!!! Ja és még mindig nem tudom a dvd-t végig csinálni csalás nélkül, de szerintem soha nem is fogom, mert olyan alakom soha nem is lesz. :)

3515. mosoly22
2011. máj. 10. 11:31
A leg magic szálkásitja, vékonyitja, formálja a combot?
3514. szednut (válaszként erre: 3513. - Evawitch)
2011. máj. 10. 11:22
Én naponta csinálom, április eleje óta és szerintem van már pici változás... Belső comb és a fenék alsó része, ami nálam mintha kisebb lenne. De csinálni kell, az tény!
3513. Evawitch (válaszként erre: 3512. - Szepeci)
2011. máj. 10. 10:54
Az eleje felé lapoztam vissza, de ott is sokan, hamar feladták. Megpróbálom a fórum közepét olvasgatni. :)
3512. szepeci
2011. máj. 10. 10:14
Jó az, csak csinálni kell...:) Ha visszaolvasol, vannak tapasztalatok is. Sok sikert!
3511. Evawitch
2011. máj. 10. 09:43
A héten talán meg is jön a gépem. :) Senki nem írt még sehol tapasztalatokról... Nem használ semmit, vagy senkinek sincs kedve hosszú távon tornázni rajta? :S
3510. szepeci
2011. máj. 10. 09:33

Én vagyok, de sajnos nincs miről írnom:( Húsvét óta valahogy semmi nem úgy megy, ahogy szeretném.

Veletek mi újság? Nincs esetleg valakinek valamilyen átütő sikerélménye, ami lelkesíthetné a hozzám hasonlókat?:))

3509. szednut
2011. máj. 9. 19:09
Lányok! Nagyon eltűntetek! Ugye azért, mert állandóan a LM-en lógtok...
2011. máj. 5. 15:14
nekema belső combom fáj tőle, és nekem pont nem az kéne....szééép XD
3507. ennee (válaszként erre: 3506. - Szepeci)
2011. máj. 5. 14:00

Köszönöm a bíztatást már kicsit jobban vagyok és csakazértse adom fel.

Tényleg nem kell törődni ezekkel az emberekkel, ezek mind olyanok akiknek sohasem voltak súlyproblémáik, úgy meg könnyű beszélni...

Használom a LM-et nekem nem is a belső combom, inkább elől a combtövem fáj tőle, valamit talán rosszul csinálok?

3506. szepeci
2011. máj. 5. 09:27

Sziasztok lányok!:)

Régen nem voltam, húsvét óta nagyon összejöttek a dolgok. Kicsit a torna terén is lazítottam, de most már igyekszem összekapni magam. Most éppen egy "stagnálás elleni" diétát csinálok, remélem jó lesz, eddig úgy néz ki, működik:)


ennee! Felháborító az a bunkó megjegyzés, én is kaptam már ilyet. Ráadásul olyan embertől, akitől végképp nem vártam volna. De le kell tojni az ilyeneket! Át kell lépni rajta, mint egy kupac... rondaságon:))


Mindenkinek szép és mozgalmas:) napot kívánok!

3505. Evawitch (válaszként erre: 3504. - Szednut)
2011. máj. 4. 19:41
Oké, köszi!
3504. szednut
2011. máj. 4. 19:36
Szerintem teljesen megéri és én úgy látom magamon, hogy használ. Főleg a comb belső részére és a fenék alsó részére. Legalábbis nálam.
3503. Evawitch
2011. máj. 4. 19:32
Sziasztok! Szerintetek megéri venni használtan 5-ért Leg Magic-et? Van olyan, aki régóta használja és ért is valamit az edzés? A combom belső, hájas részét szeretném átalakítani. Járok heti 3-szor edzőterembe, de itthon is szeretnék "plusz munkát" a combomnak.
3502. szednut
2011. máj. 4. 18:57
Én is a futás gondolatával kacérkodom... De még csak eddig jutottam. Viszont a napi adag LM-et megcsinálom
3501. ennee (válaszként erre: 3498. - Terrorbarbie)
2011. máj. 4. 09:43

Szia!

Szerintem nagyon jó úton haladsz, ajánlani tudom a LM-et, bár én is kezdő vagyok.

Minden tiszteletem a tiéd, hogy el bírsz járni futni, erre nem lennék képes, én R. Rékára szoktam tronázni, nagyon jók az edzései.

3500. ennee (válaszként erre: 3497. - Angéla78)
2011. máj. 4. 09:41

Köszönöm a bíztatást. Nem vagyok valami jó passzban az után a bizonyos beszólás óta, de tornázom, és próbálok az étkezésemre is ügyelni, tudom a fogyás nem fog menni egyik percről a másikra, de remélem, hogy fokozatosan menni fog.

Nem adom fel, és szerintem nagyon fontos az egészség, nemcsak a fogyás miatt jó mozogni és jól táplálkozni.

2011. máj. 4. 09:35
jah, a legirritálóbb problémámat el is felejtettem... narancsbőr:( kb az egész külső combomon és a fenekemen...:(
2011. máj. 4. 09:31
Hali! 16 éves vagyok. Nem vagyok kövér egyáltalán, vékony derekam van, a karjaim is vékonyak. A termetemhez képest viszont elég nagy fenekem van, és vastagok a combjaim.. :( Nem kifejezetten kövérek a lábaim, inkább formátlanok... Hetente 2x-3x járok ki kocogni kb 20-25 percig, és hetente 1x úszni egy órát. Emellett szeretném használni a leg magic-et is, mert már tavaly megvette anyum, de nem nagyon van használva, csak áll a sarokba :D próbálgattam rajta edzeni, de kb fél perc után leszédülök róla XD szerintetek használni fog? és naponta kb milyen időközönként csináljam, és mennyit? az étrendemen kell-e változtatni? (nem eszek nagyon sokat, sok tejet iszok és húst eszek, viszont mostanában próbálok sok gyümölcsöt enni, és rengeteg folyadékot inni!) thx a válaszokat előre is!:)
3497. Angéla78 (válaszként erre: 3487. - Ennee)
2011. máj. 3. 17:52
Tényleg ne foglalkozz az ilyen emberekkel! Én nem számítok kövérnek, de van rajtam fölösleg. Sose voltam vékony, mégis pár hete egy srác megjegyzést tett arra, hogy a melóhelyen hogy becéztek engem a többiek. Nem akarom ide írni, hogy pontosan mit mondott. Nekem is nagyon rosszul esett, lelki beteg voltam napokig,és legszívesebben ki sem mentem volna az utcára utána. Aztán én is úgy döntöttem, hogy most komolyabban neki állok a tornázásnak, és akár fogyok akár nem , leszarom az ilyen kis b...kat. Amúgy is a szépség , fiatalság és a vékonyság is múlandó. Te csak is azért tornázz, hogy jól érezd megad a bőrödben, és ne az ilyen buta emberek miatt!!! Amúgy meg tényleg jó feszültség levezetésnek:) Ezt én is észre vettem magamon!
3496. szednut (válaszként erre: 3495. - Ennee)
2011. máj. 3. 08:18
Örülök, hogy mára jobb lett a kedved! Szép napot!
3495. ennee
2011. máj. 3. 08:14

Nagyon köszönöm mindankinek aki bíztat, nagyon sokat jelent nekem. Mostmár én is rendszeresen fogom használni a LM-et, hiszen ezért van, amikor megvettem, vagyis kaptam, akkor csodát vártam tőle,pedig csak mi magunk avgyunk akik el tudjuk érni a kitűzött célt, mert ha az a szegény LM csak ott áll a sarokban, akkor nem lesz változás.

Köszi még egyszer, mindenkinek jó tornázást! és sok sikert a fogyáshoz!

3494. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 3492. - 88Ritus)
2011. máj. 2. 20:50

Ügyi vagy. Én tegnap jártam úgy, hogy beterveztem 500-at, de 200-nál leszédültem. :)

Majd idővel...

3493. szednut
2011. máj. 2. 19:12

100-as szériákat csinálok, piciket pihenek közötte.

És közben tv-t nézek. Nem tűnik fel annyira, hogy fáradok.

3492. 88Ritus (válaszként erre: 3486. - Szednut)
2011. máj. 2. 19:07
Nos rá is pattantam ma és megcsináltam 200-at:) már el is felejtettem, hogy milyen kemény mozgás ez (az 1000 darabot nem is tudom hogy lehet elérni) de remélem lesz eredmény. Bár annak ellenére, hogy nehéz volt élveztem:) További jó LM-ezést mindenkinek :)
3491. szednut (válaszként erre: 3487. - Ennee)
2011. máj. 2. 17:42

Ne foglalkozz vele!! Ne hagyd, hogy egy ilyen bunkó elrontsa a napodat! Inkább nyomj pár perc LM-et!

A Te duciságod elmúlhat, de ő valószínűleg ilyen suttyó marad...

3490. hpkati (válaszként erre: 3487. - Ennee)
2011. máj. 2. 16:56

Ne foglalkozz vele, ez az ő szegénységi bizonyítványa!!!

Sajnos mi majdnem mindennap szembesülünk a gyerekek és a felnőttek gonoszságával. Kincsünk betegen született, megbámulják, kicsúfolják, megszólják.... Most még "csak" nekünk fáj, ő még nem érti, mert csak 4 éves. Nagyon nehéz lesz, ha már őt is bántja....

Fel a fejjel, kitartás!!!!

Ügyes vagy, biztos sokat haladsz majd. De tanulj meg boldog lenni a "bőrödben". Nem az számít ki, hogy néz ki, hanem a belső értékei a fontosabbak!

3489. ennee (válaszként erre: 3488. - 2bc7365ec9)
2011. máj. 2. 16:42

Köszönöm a kedves szavakat.

Igazán rám fér.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook