Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic tapasztalatok fórum

Leg Magic tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3548. DafkeDinka (válaszként erre: 3547. - N.Eszter)
2011. jún. 18. 12:06

Te valami antireklám lehetsz :) Persze ez a fórum azért van, hogy mindenki leírja a véleményét.


Elliptikus tréner: kikészíti a térded, mert nem tudsz nyújtott lábbal dolgozni vele (fizikai képtelenség).

Lépcsőzőgép hasonló a szitu, de ott inkább a combodat terheled - nekem attól nem fájt a fenekem.

3547. N.Eszter (válaszként erre: 3544. - Judit103)
2011. jún. 17. 13:34
Nem akarlak elkeseríteni, én rögtön tudtam kapaszkodás nélkül csinálni.A leghatékonyabb, ha lassan csinálod, akkor nem a lendület visz, de kizárólag a combtőínt és a térdet kínozza meg.Ezen kívül zajkeltésre is nagyon alkalmas.Más izomfejlesztésre, fogyásra alkalmatlan.Sokkal jobban jársz egy taposógéppel, hidd el.
3546. N.Eszter (válaszként erre: 3545. - Globus)
2011. jún. 17. 13:30

Sehogy.A vádlira a sarokemelések, taposógép és főleg a futás hatnak.A leg magic egyáltalán nem mozgatja a vádlit, hasat, feneket:(

A reklámja hazudik.

3545. globus (válaszként erre: 3536. - N.Eszter)
2011. jún. 17. 10:03
És a vádlira hogyan hat? Sokáig gondolkodtam a szeren, egy ismerősöm azt állítja, hogy megvastagodott tőle a lábszára.
3544. judit103
2011. jún. 17. 10:00

Sziasztok!


1 hónapja diétázom, tornázom ha kevés az időm vagy nem találom elég erősnek a tornát Leg Magic gépet használok. Mindenhonnan fogytam, 2 cm-et, a combomból 4 cm ment le!!!! Én a gépnek tudom be. Ja és 73 kg vagyok, tehát nem izmosodni szeretnék.

Ma megpróbáltam a dvd-t megcsinálni, hát kemény... De én nem tudom úgy csinálni hogy nem kapaszkodok í rúdba. Nem bírom. Ez elmúlik? .

3543. b892d196e8 (válaszként erre: 3540. - DafkeDinka)
2011. jún. 17. 09:34

Szia!


Gondolom a dvd-re csinálod és ott meg vannak kitörések.

Lehet azoktól van izomlázad.

3542. N.Eszter (válaszként erre: 3541. - Szednut)
2011. jún. 17. 09:28

Nekem semmimás nem fájt utána, csak a combtőnél az ín.

Az elliptikus tréner, vagy a szobabicikli kardio edzésnek is jó.

A trénert eleve térdkímélőnek mondják.Annak ajánlják, aki térdprobléma miatt nem futhat.

Persze egyedi eltérések lehetnek.

3541. szednut
2011. jún. 15. 17:03
Szerintem is jól megdolgoztatja a combot és a feneket...
3540. DafkeDinka (válaszként erre: 3536. - N.Eszter)
2011. jún. 15. 04:24

Gyenge a térdem, és ha kettő közül kell választanom, akkor az elliptikus tréner jobban hazavágja. Ezt tapasztaltam, mert 45 perc után lerohadt a térdem tőle.


LM-nél még nem éreztem, hogy fájna. Fenékre is használ, mert valamit mozgat, hiszen izomlázam van. Ha nem is a gép, de a 13 perces programban van olyan gyakorlat, ami oda is hat, különben honnan jönne az izomláz?


Elliptikus trénernél a térdfájáson kívül semmit nem érzékeltem, hiába hajtottam a gépet.


Kinek a pap, kinek a papné, nekem speciel a schultz gizi férje :DDD

3539. Evawitch (válaszként erre: 3538. - Gyöngyszemü)
2011. jún. 14. 22:52
Én néha használom, de általában a szobabicikli mellett van összecsukva és azokon tárolom az edzős ruhám és a törölközőm. :D Most a szoba közepén van nyitva 2 napja és a macska meg meg én csak kerülgetjük. :D Holnap edzőterembe megyek, ott mozgok rendesen. :)
3538. gyöngyszemü (válaszként erre: 3537. - N.Eszter)
2011. jún. 14. 15:28
Én arra használom! (ruha...) :-)
3537. N.Eszter
2011. jún. 14. 08:41

A fenékizmokat egyáltalán nem mozgatja meg, ahhoz egész más gyakorlatok kellenek.


Ruhafogasnak talán beválik.

3536. N.Eszter
2011. jún. 14. 08:37

Szerintem a leg magic semmire nem jó, viszont ha valakinek kicsit gyenge a térde, azt tönkreteszi.

Egyedül a belsőcomb-lágyék ínt terheli és persze a térdet.Fogyni biztos nem lehet tőle:(


Fogyáshoz minimum napi 30 perc kardio edzés kell, ami futás. kocogás, gyorsgyaloglás, biciklizés, vagy elliptikus tréner, esetleg úszás.Vagy valami jó torna.A leg magic nem gyorsítja a keringést, csak szétnyúzza a térdet.

3535. DafkeDinka (válaszként erre: 3534. - Gatto4)
2011. jún. 14. 03:47

Hali!


Ezek szerint Te már fogytál vele :)

Na akkor hajrá Neked is!


Fogalmam sincs mikor jutok el oda, hogy meg tudom gond nélkül csinálni a dvd-s edzést, de taposok rá. Neked sikerült? Ha igen, mennyi idő után?

3534. gatto4 (válaszként erre: 3531. - DafkeDinka)
2011. jún. 13. 22:45

Szia!

Én is most kezdtem újra a leg magic-elést :) Eddig a várandósságok félbeszakították (2). Én csak a DVDvel dolgozok, nekem is van ismerősöm, aki meg sem nézte a DVDt, nemtom úgy mi értelme.

Remélem megint sikerül fogynom a leg magic-el.

Szép estét Mindenkinek!

3533. DafkeDinka (válaszként erre: 3532. - Evawitch)
2011. jún. 13. 09:21

Fent van a youtube-on.

De ha kell, akkor beszkennelem a programot, mert a használatiban le van írva, és elküldöm. Ez most komoly.

3532. Evawitch (válaszként erre: 3531. - DafkeDinka)
2011. jún. 10. 19:20
Használnám én a dvd-t, ha lenne...
2011. jún. 9. 20:06

Ma csináltam harmadszorra a 15 perces programot. Nem mondom, hogy végig, mert hazudnék, volt közben pihi rendesen. Ma eljutottam oda, hogy konkrétan menni nemtok, mert a lovaglóizmom kivan, mint állat. Ha valaki azt állítja, hogy ez nem hatásos, az nem mond igazat :)))

Viszont sok hozzászólásban olvastam, hogy a mennyiségre hajtotok, vagyis nem nagyon olvasom, hogy a dvd-t bárki is használná. Ez miért van? Gondolom nem véletlenül adták hozzá. Használtan vettem, és a dvd ki sem volt bontva. Ezt azért nem értem ám.

3530. Icaka
2011. jún. 5. 23:04
Sziasztok.En ma vettem leg magicot,kivancsi vagyok milyen lesz 3-szor 5 percet csinalok de alig birom ,mar most izomlaz van a combomba ,holnap meg nagyobb lesz biztos.Majd meg visszajövök hogy mondjam el menyire hatasos.
3529. Petruss88 (válaszként erre: 3527. - Honeywald)
2011. jún. 3. 18:51
Nemtudom, de azért szerintem ha diétázol, leg magic-ezel és tornázol biztos hogy fog lemenni. Ha cak leg magicezel akkor nemhiszem:( Én csinálom egy ideje kg-ban több vagyok viszont szép a böröm és formásodnak a lábaim::)
3528. szabcsi22
2011. jún. 3. 11:29
Sziasztok!Nekem lenne egy leg magic és egy római padom eladó nagyon szép szinte új állapotba,2x használtak!Akit érdekel privibe írjon!
3527. honeywald
2011. máj. 28. 11:53

sziasztok!

nekem is van ilyen gépem, jol elfeledkeztem róla... :) nekem egy problémám van, h genetikailag széles vok, és fogynom is kéne lábamról pláne.. de ezzel nem hiszem h nagyon fogok.. :( igaz? aki már csináljka egy ideje, mit tapasztalt? formásabb, szebb bőrrel, de nem fogyott gondolom. passzolom :)

2011. máj. 27. 05:10

Sziasztok!

Ha minden igaz, hétfőn hozzák a gépemet. Csodát várok tőle fenék és comb tájékon. Az egyik ismerősöm áradozott róla, de úgy, hogy kedvet kaptam, és megrendeltem. Nála látható a körméretcsökkenés, fogyókúrával egybekötve. Nálam mérhető lesz, mert követni fogom a változás centipéterrel :) Napi szinten használja 3 hete dvd-vel. Van olyan, aki ezt teszi, és méri is magát?

3525. Petruss88
2011. máj. 17. 17:06

Sziasztok! Én egy barátnőmtől vettem meg a LM-et nagyon jó áron, 12000 ft-ért, azért adta el mert ő vett egy leg trainert (azt hiszem az a neve:D).

Kb. 2 hete használom, kg-ban nem vagyok kevesebb, sőt...:(... De viszont olyan izomlázam van a belső combomban, hogy reggel felkelni alig tudok.

Én nagyon megvagyok elégedve vele egyenlőre, mert nagyon átdolgoztatja az izmaimat és láthatóan tűnik el a narancsbőr.:) Remélem nem szedek fel vele több kg-ot mert nem szeretnék több lenni, már így is van rajtam pár kg ami nem kéne.

Az lenne a kérdésem, hogy aki már használja, kb mennyi idő után ért el eredményt cm-ben.?

3524. Evawitch
2011. máj. 13. 11:01
Nem értek valamit. Sok fórumon leszólják a gépet, mert hogy vastagítja a combot. De, hát nem olyan a hatása, mint az edzőteremben lévő comb nyitogató, zárogató gépnek? Arra is mondhatnák ugyan ezt, nem? Igaz, azon lehet állítani a súly erősségén.
3523. baba86
2011. máj. 13. 10:15
Sziasztok! nekem 10 napja van Leg Magic-em. Eleinte párat is alig tudtam vele "csúszkálni"... Aztán mostanra addig jutottam vele hogy naponta 6-szor csinálok 50-et... Ha lenne rá időm,többet is csinálnám... Nem egyhuzamban de naponta 300-at megcsinálok mondjuk óránként. Merem remélni hogy úgy is foghatni... Érzem a belsőcombomon hogy feszül és nem csak amikor épp amikor a gépen vagyok,hanem menés közben is..:D Mostmár 70re szeretném felvinni és majd egyre többet kéne csinálni... Ja és a karom is szokott húzódni,az azért lehet mert támaszkodok még a karra... Tudom nem nagyon lehetne dehát még most belefér...:D Sok sikert Nektek és beszámolót kérek:) Sziasztok:)
3522. Evawitch
2011. máj. 13. 09:33
Nemsokára nekem is lesz Leg Megic-em, csak használjam is. :) Barátomhoz küldték, csak el kell valamikor mennem érte.
3521. ennee (válaszként erre: 3516. - Szöszipanna)
2011. máj. 11. 21:12

Sziasztok!

SZöszipanna: szerintem az nagyon jó ha rendszeresen tornázunk, még akkor is ha a torna csak "csalással" megy.

Sajnos én szeretnék úgy kinézni mint azok akik ezeket a tornákat tartják. Szerintetek ez butaság?

3520. hpkati
2011. máj. 11. 13:54

Sziasztok!

Mi megint betegek voltunk. Előbb Dávidka, utána én, így megint elhanyagoltam. De jövőhéten szabin leszek és újból rápattanok:)

Kitartás mindenkinek!!!

3519. Evawitch (válaszként erre: 3518. - Szepeci)
2011. máj. 10. 22:58
Köszi! :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook