Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic tapasztalatok fórum

Leg Magic tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
2738. Kisrigó (válaszként erre: 2737. - Nafiaai)
2009. ápr. 28. 18:10
A pálya íve és a hossza a lényeg. Ha uolyan akkor ok. Általában nem egyezik. Sztem egyedül a perfect legs nevezetűé uolyan, mint az eredetinek.
2737. nafiaai
2009. ápr. 28. 17:23
Még azt kérdezném, hogy láttam ugyanolyan "leg-et", mint a magic, csak az van ráírva, hogy trainer. Most akkor az ugyanaz a minőség, vagy sem? Még a lábtartói és a színe is olyan.
2736. eddit (válaszként erre: 2734. - Nafiaai)
2009. ápr. 28. 16:26
Szerintem várj még és spórolj hozzá...az a 6-7 ezer plusz megéri a várakozást....vagy nézz szét hátha ad el valaki...én eladom az enyémet, de túlságosan áron alul én sem.
2735. KicsiPoo (válaszként erre: 2734. - Nafiaai)
2009. ápr. 28. 16:13
Ha már tudod,hogy szart sem ér akkor nem éri meg azt meg venni.Ez gondolom logikus.Ha meg nem szeretnél ennyit kiadni egy eredetiért,akkor lehet egy másik gép után kell nézned.:S Pedig én csak biztatni tudlak,hogy nagyon jó és egy kis idő elteltével látszanak az eredmények.:)
2734. nafiaai
2009. ápr. 28. 15:42
Sziasztok! Még mindig nem tudtam eldönteni én sem, hogy milyen Leg-es terméket vegyek. Én sem akarok érte 15 ezernél többet adni, de például az Auchan-ba is 14 ezerért láttam, és az állítólag szart sem ér. Szerintetek mit csináljak?
2733. eddit (válaszként erre: 2719. - A5a6cb6cca)
2009. ápr. 28. 13:27
Teljesen egyetértek. Ezekkel az utánzatokkal vigyázzatok. Komolyan! Sok ismerősömnek van ilyen-olyan Leg gépe, de azokon egy óvodás is tud edzeni. Olcsó utánzat. Ha vesztek, törekedjetek az eredetire (ezekhez van dvd is), akár a Tv-től rendelve, akár mástól véve, de jól nézzétek meg mit vesztek, mert egyik orvos azt mondta, a helytelen eszköz megválasztása egészségkárosodás is okozhat.
2732. Szuszy (válaszként erre: 2729. - Dorka0027)
2009. ápr. 28. 13:16
Vastagodni biztosan nem fogsz tőle. Szerintem nagyon jó alakot formál. Hajrá!
2731. eddit
2009. ápr. 28. 12:48
Sziasztok, nekem van egy eladó Leg Magic-em, de nincs meg a doboza, ezért leginkább olyan érdeklődők jelentkezését várom, akik borsod megyeiek, eseleg szabolcs....
2730. Kisrigó (válaszként erre: 2729. - Dorka0027)
2009. ápr. 28. 12:44
Én nem vastagodtam. Sztem jó! És az a jó, h nem tart órákig, csak napi pár perc.
2729. Dorka0027
2009. ápr. 28. 09:53

Sziasztok!


Megpróbáltam végig olvasni a fórumot, de a 100. oldal körül már nem bírtam tovább olvasni. Gondolkodom egy LM vásárláson, én nem csak formásítani, de csökkenteni is szeretném a körméretet, viszont olvastam, hogy volt aki vastagodott tőle. Mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatosan?


Előre is köszönöm:


Dorka

2728. KicsiPoo
2009. ápr. 27. 19:06

Sziasztok!

Én újra elkezdtem.:) 3nap kihagyás után.Jaj,nagyon jól esett 6km-t futottam előtte meg persze LM és torna.Tiszta fittnek érzem magam.:) Holnap mérlegelés,kíváncsi vagyok a hétvége után milyen eredményekkel szolgálok nektek.Bár nem sok reményt fűzök ahhoz,hogy újabb mínuszokat tudok majd írni.:(

Sok-sok fogyást kívánok mindenkinek.:) Chelsee üdvözöllek a klubban.Nagyon várom majd az eredményeidet.;)

2727. Kisrigó (válaszként erre: 2726. - Chelsee)
2009. ápr. 27. 17:31
Üdv a klubban! ;)
2726. chelsee
2009. ápr. 27. 16:39

Üdv!

Hosszas várakozás után nekem is sikerült Leg Magic-hez jutnom, igaz használtat vettem, de ezen a gépen szerintem nem sok dolog van, ami tönkre mehet.Az újat nem bírtam volna megfizetni, a Leg Trainet és Mastert pedig nagyon sok ismerősöm mondta, hogy ne vegyem meg. Most szorgalmasan hozzákezdek az edzéshez, mellett még stepper és derék formálás. Remélem lesz eredmény!

2725. INoémi
2009. ápr. 27. 11:21

Elcserélném Easy Shaper-emet Leg Magic vagy Tréner-re!!!!

Tud valaki segiteni??


INoémi

2724. Kisrigó (válaszként erre: 2723. - KicsiPoo)
2009. ápr. 26. 22:34
Vhogy mi nagyon egy rugóra járunk, mert nekem is kimaradt ez a 3 nap.... Mondjuk rohangálásban volt részem bőven, de tornára se idő, se erő, se lehetőség. De remélem azért nem adjuk fel.... még munka van előttünk!
2723. KicsiPoo
2009. ápr. 26. 21:24

Sziasztok!

Hát volt 3 napom amikor semmit nem csináltam.:( Ez nagyon elszomorít,mert a mérleg is így fog hozzám állni.:( Holnap újra elkezdek mozogni.LM,futás,diéta meg egy kis zsírégető lötyi.:) Kíváncsi vagyok a hatásra.Holnap beszámolok.Jah,kaptam mérleget a szobámba,így hála istennek minden nap megmérhetem magam:(

2009. ápr. 26. 18:46

nekem is eredeti az LM-em.

a gatyusz nekem is van, bár nem tudom olyan-e mint amilyenre Te gondolsz. nekem olyan mint a kukászsák. én direkt nagyobbat akartam,hogy pl véletlenül se repedjen szét :) szerintem mindegy mekkora, a víz így is úgy is elfér benne :D

2721. e-vike (válaszként erre: 2717. - Nafiaai)
2009. ápr. 26. 16:16
Szia! Én a vaterán vettem eredetit nagyon jó árban,ja és uj volt!!!
2009. ápr. 26. 15:22
Amúgy jut eszembe, azt írtátok, hogy jó az a fogyasztó nadrág is. De néztem, hogy különböző méretekben van, számít, ha esetleg nagyobbat sikerül vennem, mint a méretem, egyáltalán, honnan tudjam, melyik jó rám?
2719. a5a6cb6cca (válaszként erre: 2717. - Nafiaai)
2009. ápr. 26. 15:20

Szia!

Nem tudom, mintha azt olvastam volna, hogy érdemesebb inkább az eredetit megvenni még ha drágább is. De persze mindenkinek más válik be. Én szerintem ragaszkodom a Leg magichez, aztán majd meglátjuk.

2009. ápr. 26. 13:19
igaz, hogy én nem szoktam használt dolgokat venni, félek,hogy elromlik, gagyi(ha nem lett volna az ismerősünk, most mégis én is neten keresgélném), azt ajánlom,h nézzetek körbe teszveszen, stb-n, ahol meg tudjátok nézni mit vesztek,és jóval olcsóbban.
2717. nafiaai (válaszként erre: 2716. - A5a6cb6cca)
2009. ápr. 26. 10:12
Tényleg a top shopos az eredeti termék, de igazából még én is dilemmázom, hogy megvegyem-e annyiért, vagy vegyek Leg Trainert az csak 13 ezer. Szerinted?
2009. ápr. 25. 10:16
Köszönöm szépen! Azt hiszem lassan eldől a dilemmám és beszerzek egy lm-et. Remélem lesz hozzá kitartásom is. Már csak az kell, hogy megtaláljam a megfelelő helyet ahonnan megveszem. Sajnos én nem tudom ismerőstől beszerezni, de a topshopos dolgokkal bizalmatlan vagyok kicsit, de ebben pont az a lényeg, hogy topshopos az eredeti termék, nem?
2009. ápr. 25. 10:04

nekem térdproblémáim vannak (2éve elütött egy autó), de semmi nem lett az LM-től a térdemmel, eleinte kissé fájt, de aztán arra gondoltam,hogy lehet, hogy még ott is hasznomra van, hiszen megerősíti az izületeimet, izmaimat :)

Én az LM mellett MAX Béres A -tól szoktam néhány percet ( szó szerint néhányat) csinálni, igaz most a vizsgaidőszak miatt már rég nem csináltam egyiket sem.. :(

Futni én sem tudok, egyrészt az említett térdem miatt,na meg már mondtam, h én ahhoz lusta vagyok..

SZERINTEM megéri az árát, igaz én használtan vettem( ismerőstől, fele annyiért, amennyiért más árulja). és mivel nem csinálok mást mellette, azon gondolkozok, hogy vmi turmix-étkezéshelyettesítőt kéne innom, vagy vmit szedni, de addig még mindig nem jutottam el.

Nézd meg a mérlegelőmet. akkor LMeztem,meg husikon-salátákon éltem. most ismét elkezdem, és ugyanígy fogom csinálni. Sok sikert Neked hozzá :)

2009. ápr. 25. 09:20

Sziasztok!


Köszönöm a válszokat. Még az érdekelne, hogy centikbe milyen eredményt értetek el, ha csak a lm-et használjátok? Egy kicsit borsos az ára ahhoz, hogy melette még km-eket is le kelljen futnom, meg kicsit aggódom, mert olvastam olyat, hogy a térdet kicsinálja.

Tudom itt főleg azok írnak, akik lm-eznek, de azért hezitáltam a stepperen, mert talán hosszabb ideig kell csinálni, de nem kell mellete más mozgást is végezni( valaki próbálta már a steppert?). Az a baj, hogy nem igazán van ebben tapasztalatom és itt a fórumon is csak olyat olvasok, hogy jó a leg magic, de mellette táncoltok, vagy futni mentek. Sajna az én időmbe ezek már nem férnek bele, meg a futás is sajnos kizárt eü okok miatt.

Köszi!

2713. aeb750e196 (válaszként erre: 2709. - A5a6cb6cca)
2009. ápr. 24. 17:25
szia. nekem volt, jobban mondva van fogyinacim ( olyan,mint a kukazsák, és jobban izzadsz benne )de én most nem izzadok benne, mert nem tudom hova raktam...ezért fóliát használok (máramikor). egyébként sztem tök jó,nekem tetszik. ja, és nekem is LMem van :)
2712. Kisrigó (válaszként erre: 2709. - A5a6cb6cca)
2009. ápr. 24. 13:51

Szia!

Sztem a legmagic nagyon jó, nekem bejött. A lényeg, h ha megveszed, ne ruhafogas legyen, hanem használd, amennyit csak tudod!

2711. Kisrigó (válaszként erre: 2710. - Nafiaai)
2009. ápr. 24. 13:44
Nézz körül a vaterán, én ott már láttam.
2710. nafiaai
2009. ápr. 24. 13:04

Sziasztok!


Van valakinek eladó Leg Magicje? Nagyon kéne! Írjatok! Köszi!

2009. ápr. 24. 12:00

Sziasztok!


Tanácsotokat kérem. Kinéztem magamnak ezt a Leg Magic ill. az Air Climber Stepper terméket. Hasból, comból ill. fenékből szeretnék leadni. Erre melyik az alkalmasabb? Úgy hogy ne nagyon keljen kombinálni más mozgással, m a csipőm miatt nem nagyon futhatok. És ér vmit ez az izzasztónadrág? Köszi

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook