Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic tapasztalatok fórum

Leg Magic tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
2009. júl. 9. 11:27

Szia mindenkinek!

Tudnatok nekem segitni honnan lehet LM dvd szerezni ,mer nekem van LM de nincs dvd, vagy ha tudtok vmi feladatokat irjatok meg?

koszike:)

2009. júl. 9. 10:16

szia. örülök, hogy jobban vagy. én is gondoltam a dinnyére, csak az kicsit vízmegkötő is és gondoltam hátha még rosszabbul járnál, így nem mondtam, hogy egyél sok dinnyét :)

hát sikerült lesülnöm, mára elkezdett az arcom hámlani :( de se tegnap se ma nem úgy néz ki hogy tudnánk menni pancsolni, mert be van borulva és néha szemerkél az eső.... de remélem ez már nem tart sokáig mert nagyon úszni akarok :)

3006. Szuszy (válaszként erre: 3005. - Aeb750e196)
2009. júl. 8. 23:31

Szia! Köszönöm hogy aggódsz, szerencsére nincs bajom, de minden nap éjfél körül tudtam volna bekapcsolni a gépet, akkor meg már nem volt erőm.

A lábamnak megtaláltam a megfelelő módszert, úgy néz ki hatásos :-)

Dinnye és boka valamint térdszorító. Ezt minden nap felhúzom pár órára, és gyönyörű kecses lábaim lettek :) A dinnyétől rengeteget pisilek, és úgy tűnik ez kell nekem:)

Korábban írtad hogy menjek orvoshoz, olvastam, csak nem tudtam írni. Voltam orvosnál 3 hete (érsebészeten, a legjobbnak tartott dokinál), de csak egy szorító harisnyát írt fel, ami a bokámtól a combtőig ér, de ki az, aki ilyen melegben ezt viselni tudja? Szerintem senki. Szeretek halásznadrágban és rövidnadrágban járni, de ebben a harisnyában így csak hosszú nacit vehetnék fel, abba meg belepusztulnék önmagában is, nemhogy egy vastag harisnyával a nadrág alatt.

Vasárnap hányingerig ettem magam csokival meg chipssel, ezért hétfő óta szigorú diéta van, szerencsére eddig még nem csábultam el, és lehet hogy nem is fogok, mert ha ránézek a csokira, ami persze van egy kosárral és még a hűtőben is, elfog valami enyhe undor. Ez jó nekem :)


Kicsit irigyellek a Balcsi miatt, de azért jó pihenést kívánok Neked, meg szép időt, és nem kell most diétázni, majd ha hazaérsz bepótolod.

Szép barna leszel biztosan, a balatoni nap máshogy barnít :)

2009. júl. 8. 21:27
Szuszy!!! hol vagy???? mi van veled???? remélem nincs semmi baj..
3004. aeb750e196 (válaszként erre: 3003. - KicsiPoo)
2009. júl. 8. 21:26
szia.én balcsin vagyok, bár néha fel-felugrok fellesni mit írtok :)
3003. KicsiPoo
2009. júl. 8. 20:39

Halihó csajok!

Alig írtok,abba hagytátok?Most kezdek csak igazán belejönni.:) Ma "menü": 1200 LM tárogatás,12x10 lábujjhegyes guggolás,4x15 fekvőtámasz,2x110 felülés,10 vádli.A vádlit ma iktattam be,így nem is bírtam többet.égetett mint állat.:) Holnapra tuti izomlázam lesz,bár ma sem volt.Pedig azt hittem lesz.:S Noh mind1.

3002. aeb750e196 (válaszként erre: 3000. - KicsiPoo)
2009. júl. 8. 11:57
köszönö, aranyos vagy :)
3001. chelsee
2009. júl. 8. 09:20

Sziasztok!

Nálam most nem igazán van komoly eredmény, inkább minden maradt ugyanannyi,sőt a mérleg még többet is mutat. Tegnap és tegnap előtt is belehúztam és folytatom is a héten az LM-et és a mozgást, mert anélkül nem sok megy le.

3000. KicsiPoo
2009. júl. 7. 22:53

Szia!

Jó nyaralást és most ne foglalkozz a fogyással.:)

2009. júl. 7. 22:44

sziasztok :)

üdvözlet a balcsiról :) ma jó sokat úsztam, bár kb egy órája ettem meg a pizzámat---ájjj, de nem fogok most fogyni... :)

2998. KicsiPoo
2009. júl. 7. 20:51
Mai edzésem:6km lightos futs, 1200 LM tárogatás, 8x15 lábujjhegyes guggolás, 2x110 felülés, 2x30 fekvőtámasz. Mivel ma kedd van ma mérlegelés is volt. Adatok: Testtömeg: 60kg,derék: plusz 1 cm,így 65 cm,has plusz 1 cm,így 81 cm,csípő -1cm,így 89 cm,combok maradtak 50cm,vádli maradt 32 cm. Ti is Írhatnátok eredményeket,igazán kíváncsi lennék rá,hogy nektek mennyire hatásos az LM.:)
2997. dbd26552ee (válaszként erre: 2996. - KicsiPoo)
2009. júl. 7. 15:02

Szia, KicsiPoo köszi a választ!

4 hónap alatt 12 kg? Szép eredmény, nekem is k.b. még annyit kéne, vagyis most nem tudom pontosan, de majd megmérem magam :-)

2996. KicsiPoo
2009. júl. 7. 11:45

Sziasztok!

Nekem eredeti LM-em van így nem tudok nektek arra a kérdésre válaszolni,hogy a hasonmás milyen eredményeket ér el.Azt viszont hallottam,hogy nem olyan a csúszós része,sokkal nehezebb rajta mozogni.Mennyit kell belőle csinálni?A tv-s reklám szerint 1 perc is elég,mert azok össze adódnak.Én akkor állok rá amikor kedvem szottyan tegnap pl.4 szer és így összesen 400at tárogattam ez kb. 5 perc.Eleinte a dvd-t csináltam,volt olyan nap amikor kétszer is megcsináltam.Akkor volt igazán hatása.Fuu,de hát azt ki kell bírni,meg elég nagy kitartásnak kell lennie,hogy az ember minden nap azt a monoton tornát elvégezze.Dorkaborka én is futok már 4 hónapja,mellette használom a LM-et és persze erősítek.Így fogytam le 12kg-ot eddig. 172 cm 58 kg.Most a nyaralás miatt vissza jött 2 kg,de bízom benne,hogy újra letudom majd adni.

2995. dbd26552ee (válaszként erre: 2985. - Szuszy)
2009. júl. 7. 09:08

Szia Szuzy!


Bocsánat, de megnéztem a fotóid :-)

Szépen lefogytál, látszik nagyon :-)

Mivel sikerült elérned??? Én hasonló súlyról indulok és nekem is 52 kg lenne a cél és még a magasságom is hasonló, csak pár centivel vagyok több.

Az is érdekelne, a leg magic mennyiben volt eredményes neked? Szeretnék venni és kíváncsi vagyok, hogy tényleg hatásos-e? Mellette majdnem minden este futok, de kellene még valami.

Köszi előre is, ha válaszolsz és gratula a fogyáshoz!!!

2994. Kiss Mária (válaszként erre: 2993. - Dbd26552ee)
2009. júl. 7. 09:03
Igen engem is ez érdekelne
2993. dbd26552ee (válaszként erre: 2992. - Tutajos11)
2009. júl. 7. 09:02

Ez engem is érdekelne, mennyit kell belőle csinálni naponta, hogy hatásos legyen?

Én úgy csinálnám, hogy futás után még egy picit ráállnék, a futás már megvan, csak egy legmagicet kell még beszereznem :-)


Én a vaterán nézegettem, ott láttam ugyanolyan, mint a topshopnál, 12.500 Ft-ért, eredetinek tűnik és jó az ára, dvd-vel, leírással, stb. Van valakinek ilyen tapasztalata, érdemes a vaterán venni?

2992. tutajos11
2009. júl. 6. 20:55

sziasztok!

én most kaptam l.m-et igaz utánzat és az olcsobb

változat,de jo!

arra lennék kíváncsi,hogy mannyit kell csinálni naponta,hogy hatása legyen??


,

2009. júl. 6. 15:07
Sziasztok! Érdeklődék, tudja-e valaki, hogy a vaterán hirdetett áll.eredeti és új leg magic ugyanolyan hatásfokkal működik-e mint a top-shopos, hiszen 10-12 ezer Ft-ért már megvehető a top shopban pedig több, mint 24 ezer Ft? Köszi a választ előre is
2990. chelsee
2009. júl. 6. 14:23

Sziasztok!

Hiába méregetem magam semmi pozitív változás nincs. Valahogy lelassultam teljesen. Lement 5 kg és sok centi, de mostanában semmi nincs. Újból neki kell látnom keményebben, mert még van mit leadni. Nem tudom lesz-e erőm még.

2989. KicsiPoo
2009. júl. 6. 13:20

Sziasztok!

Jaj látom vannak itt siker élmények gratulálok Mucó.Nagyon ügyes vagy.Nekem most megint el kell kezdenem,így nyaralás után 2 kilóval nehezebben jöttem haza.Így 7 kilót kell még magamról letaszajtanom.:)De nagyon lelkes vagyok újra.:) Azt hittem nyaralás után nem lesz hozzá kedvem,de ohh szó sincs róla.Mennék... Már megszoktam és gondolom ezért nem bírom abba hagyni.Ma már megyek futni,remélem meg lesz a 8 km és előveszem a LM-et is.:) Este jövök még beszámolok,hogy sikerült a napom.Csak így tovább csajok,látjátok mennek itt le a mínuszok.:)Kitartás!

2988. aeb750e196 (válaszként erre: 2987. - Szuszy)
2009. júl. 5. 08:39

ha ennyire vizesedsz, mindenképpen menj el dokihoz!!!! lehet, hogy emiatt nőtt ennyivel a súlyod??? inkább ne is kísérletezz házi trükkökkel, menj el, AZONNAL!!! nehogy túl megterheld a szívedet. DOKIHOZ, MARS!!!! tényleg, ha ennyire puffadsz, és még a súlyod is azt mutatja, menj el, ne halogasd, nehogy vmi komoly gond legyen később. kérlek.

Holnap indulunk a balcsira, de ha hozzájutok a laptophoz, írok, de írjál, hogy mizu, megnézem.

vigyázz magadra,és DOKI!!!

2987. Szuszy (válaszként erre: 2986. - Aeb750e196)
2009. júl. 5. 00:11

Mustár? Szeretem, kipróbálom :) Mindent a cél érdekében :)

Most is "dagadt" vagyok, de minden értelemben. ÓÓÓ, már a mérleg 3 kilóval mutat többet mint 2 hete, megőrülök, a hasam is olyan mint egy hordó a fenébe, mit tegyek?

SEGÍTSÉG!!!

2986. aeb750e196 (válaszként erre: 2984. - Szuszy)
2009. júl. 4. 09:56

köszönöm, ez jól esett :D

A vízhajtóval az a baj, hogy a szívet is terheli, nem is kicsit...

Hát nem tudom,hogy jó-e ha szorítózod, mert akkor ugye még jobban megduzzad, nem? inkább pihentesd, pócold fel, tegyél alá párnát. meg amikor csak teheted a munkahelyeden is,ha csak 5 percre is, de akkor is tedd fel a lábad székre, vhova magasra.

nézelődtem a neten, és vki azt írta tanácsként vkinek, hogy napi 1-2 kávéskanál mustárt egyen, mert vízhajtó hatású.. Nem tudom, beválna e, ez csak egy ötlet :)

2985. Szuszy (válaszként erre: 2981. - Aeb750e196)
2009. júl. 4. 00:03
Jaj, és hiába ittam meg ma is kb. 3 liter folyadékot, pisilni csak 2-szer voltam :(
2984. Szuszy (válaszként erre: 2981. - Aeb750e196)
2009. júl. 4. 00:02

Te egy tündér csaj vagy! Sajnos a lábam még mindig olyan mint egy lufi, képzelheted hogy dolgoztam ma, reggeltől délutánig létrán álltam, azt hittem elpusztulok, ráadásul a tűző napon. Vettem ma térdszorítót, bokaszorítóm már volt, ezért délután felhúztam, de most még nem vettem észre változást. A térdszorító jó a combomra is, ezért holnap veszek még egy párat, és úgy fogom felhúzni, hogy végig érjen a lábfejtől a combtőig. Talán jó lesz, de ezt csak itthon tudom persze, délután 3-ig dolgozok holnap is, de utána kipróbálom. Voltam ma drogériában, az ott dolgozó hölgy az aranyvessző füvet ajánlotta, most ázik, megiszom, lehet hogy segít, egy próbát megér. A csalántea nem segített, a citrom szintén nem, most kipróbálom ezt. Remélem összejön valami gyógymód.

Az időnek biztos van köze hozzá, mert pár éve is volt ilyen, de csak nyáron, nagy melegben. Akkor vízhajtót kellett szednem, de attól meg izomgörcseim voltak, hiába szedtem mellé a sokféle vitamint. Azt mégegyszer nem vagyok hajlandó, csak ki ne pukkanjak :)

2983. Nóci.23
2009. júl. 3. 20:57
Azt hallottam, hogy először kemény lesz megszokni, mert nagyon megdolgoztat a Leg Magic. Bízom benne, hogy bírom majd, már 3 éve salsázok, úgyhogy az állóképességem remélem meg van hozzá.
2982. Nóci.23 (válaszként erre: 2979. - Mucó3)
2009. júl. 3. 20:52
Hát most fogytam kb. 2-3 kilót. A számomra ideális súlyom az az 56 kg. És mindenki azt hiszi, hogy jó, ha vagyok 50, mert erős a csontozatom, de túl vékony vagyok. Az a sok kaja nem tudom hova tűnik rólam!
2981. aeb750e196 (válaszként erre: 2978. - Szuszy)
2009. júl. 3. 18:45

szia.

lehet, hogy az idő is közrejátszik,nem? ne csüggedj el nagyon, majd ha már nem leszel vizes, akkor majd lm-ezel, addig is igyál sokat, hogy sokat pisilj :)

Nézd, milyen empatikus vagyok, én sem lm-ezek :) :) :)

2980. Márkbaba (válaszként erre: 2977. - Nóci.23)
2009. júl. 3. 14:12
Nóci:Szerintem csak a leg magic-től nem lehet fogyni, csak ha diétázunk is melette. Nekem nagyon fájt tőle a térdem, ezért tovább adtam. De nagyon megdolgoztatja az izmokat.
2979. Mucó3 (válaszként erre: 2977. - Nóci.23)
2009. júl. 3. 14:09
Szia én rólam mentek le a centik,szerintem erősíteni is jó,mert dolgoztatja az izmokat,de a többi lányok már régóta használják ők jobban hozzá tudnak szólni.Hány kg vagy?
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook