Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic tapasztalatok fórum

Leg Magic tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
3038. Tica 9595
2009. júl. 20. 21:06
Köszi ...hát igen használni kell az biztos :)
3037. aeb750e196 (válaszként erre: 3035. - Tica 9595)
2009. júl. 20. 18:04
szia. tök ügyi vagy, hogy ilyen sokat fogytál. gratu hozzá! sztem is jó a LM, bár használni kell..
3036. Narumi099
2009. júl. 20. 17:02

Szoasztok


Ha mindennap ráugrok a Leg magicre, és naponta megcsinálok 500-600-at 60-asával alkalmanként, hamar lesz hatása? És ez jó fenékre is?

3035. Tica 9595
2009. júl. 20. 15:51
Sziasztok ! Én Diétáztam egy hónapig, ezzel lefogytam 10kg- ot . A diéta mellett eleinte minden nap tornáztam 40 percet , de egy hét után meguntam a . Most vettem egy Leg Magicet , mert a diéta alatt a hasamról lement 12 cm ..de a combomról csak 2-3 :S .Az LM nagyon hatásos ..egyszerűen imádom mert ha kedvem szottyan akkor ráállok pár percre . Én százasával csinálom , naponta úgy 500-600-at .Az enyémhez nem volt DvD , pedig nagyon érdekelt , és most megtaláltam neten. nagyon durva , a 17 percból ( most csináltam először ) csak 8 percet birtam megcsinálni , de már az is sokat érhet mert a combom csak úgy sajog :D Sztem estére megint megpróbálkozok vele .
3034. Dyna22
2009. júl. 18. 12:31
Helló!Nekem van én szerettem de most sürgősen eladó!Áron alul!!!!Érdeklődni a tasinedyna@freemail.hu -n
2009. júl. 18. 09:13
Karácsonyra kaptam a volt férjemtől egy Leg Magic-ot. A kisebbik lányom három nap múlva elkunyerálta, és azóta nem hozta vissza. Az a tapasztalatom, hogy a Leg Magic-nak nincs lába, és nem is tudja merre lakom, így nem tud visszajönni hozzám.:)Az az igazság, hogy nem is hiányzik!:)
3032. aeb750e196 (válaszként erre: 3031. - Szuszy)
2009. júl. 18. 09:04

szia. :) a diéta folyamatosan van, bár a mérleg megint áll. sétálgatni szoktam csak, mert nincs bicajom, mióta a balesetem volt. szomszéd fűz, hogy menjek vele spinningelni, futni, eliptikust csinálni, de elég drága, és különben is tudom, hogy kifulladnék pillanatok alatt. :(

tegnap én sem ettem, kivéve ebédet, inkább megpróbáltam inni.

Fúh, jó sokat tornáztál :) tök ügyi vagy! múltkor én is a tűző napon segítettem apuéknak kapálni, izzadtam is rendesen :)

hogy ilyen sokat tornázol, méred magad? kilóban és centiben?

3031. Szuszy (válaszként erre: 3029. - Aeb750e196)
2009. júl. 18. 00:29

Köszi! Nálad mi ujság ? Nem írtad mostanában, hogy torna vagy diéta van -e?

Kíváncsi vagyok, na, ilyen a természetem. Hogy haladsz? Tudod, én bíztatlak ezerrel:) Tessék tornázni, nem baj ha meleg van, annál jobban ömlik a víz rólunk :)

Ma csak bicajoztam összesen 3 órát, de beosztottam, 1 óra délelőtt, 1 óra délután, aztán 2,5 óra kapálás maminál, és 1 óra haza az út.

Kaja: barack, szilva, ez volt a reggeliebédem :) délután 15 dkg párizsi, 1 pari, 1 paprika, vacsi: 6 db sárgabarack, 3 db szilva.

3030. Mucó3 (válaszként erre: 3027. - KicsiPoo)
2009. júl. 17. 18:14
A lábam nem rogyasztom be de lehet jobban ki kellene húzni magamat.Ma csak 100-at csináltam de kiájultam a melegtől.7re megyek táncolni másfél óra kisül a zsírom.
3029. aeb750e196 (válaszként erre: 3028. - Szuszy)
2009. júl. 17. 06:54
azta, ügyes vagy!!! az rengeteg!!! főleg ilyen dögmelegben, mikor alapjáraton ömlik az emberről a víz. gratula neked! :)
3028. Szuszy
2009. júl. 17. 01:07

Úgy tűnik mostanában nem lesz Lm nálam, mert egyszerűen a sokféle torna és bicajozás mellett, valahogy sosem kerül sorra, pedig mindig akarom.

Azért torna és bicaj ma is volt, összesen majdnem 4 óra :)

3027. KicsiPoo (válaszként erre: 3026. - Mucó3)
2009. júl. 16. 18:27
Hmm,nem hinném,de megtudhatod ha abba hagyod egy ideig.Nagyon berogyasztod a térded?Nagyon görnyedt vagy a gépen?Ettől lehetséges...
3026. Mucó3
2009. júl. 16. 16:59
Sziasztok kicsit bekukkantok,látom ügyesek vagytok.Nálam nemtudom mi van de nagyon fáj a derekam szerintetek a leg magictól?
3025. chelsee (válaszként erre: 3022. - KicsiPoo)
2009. júl. 16. 14:17

Szia!

Igen a súlyomat tartom, vagyis nem híztam, de lefelé sem akar menni:(

Nem tudom már, hogy mit kezdjek magammal!

Éhezni nem akarok, de a torna most nem segít!

Majd csak megy lefelé!

2009. júl. 16. 13:43
Eladnám alig használt eredeti leg magicemet. Minden meg van hozzá,CD,papírok.10.000ft-ért70/636-4776. 72/379-009.
2009. júl. 16. 13:32
Eladnám alig használt eredeti leg magicemet. Minden meg van hozzá, CD,papírok.70/636-4776, 72/379-009.
3022. KicsiPoo (válaszként erre: 3021. - Chelsee)
2009. júl. 16. 11:25

Köszönöm szépen!

Remélem tényleg lesz eredmény.:) Te,hogy állsz?Tartod a súlyod?

3021. chelsee (válaszként erre: 3020. - KicsiPoo)
2009. júl. 15. 20:57

Edzésből nincs hiány, úgy látom!

Nagyon ügyes vagy!

Biztosan meg is lesz az eredménye!

3020. KicsiPoo
2009. júl. 14. 21:26

Halihó!Kicsit hanyagoltam most a hoxát.De péntektől semmit nem csináltam,csütörtökön egy ultra brutális edzést tartottam,amit meg ma csináltam az még durvább volt.:)

Edzés: 1100 LM tárogatás,40 lábujjguggolás, 120 fekvőtámasz, 440 felülés,120 vádli gyakorlat, és 1 órás Béres Alexandra 200% című edzése.Készen voltam ennyi mozgástól,7 órakor elindultam még futni,futottam 10 kört,4km-t.:) A mérlegelésemet nem írom le,mert katasztrófa.Megyek mert itt van unoka húgom aztán filmezünk.:)

3019. reggi777
2009. júl. 14. 18:16

Főként a kajára gondoltam, mivel ősztől suli, ezzel együtt jön újból menza :S és ugye mikor itthon vagyok könnyebb odafigyelnem.

De persze hogyha észreveszem majd a változást, tuti, hogy nem állok le, elvégre ezért köszködök, ezt szeretném már évek óta! :)

Sok sikert mindenkinek a fogyáshoz!

MEG TUDJUK CSINÁLNI!! :)

3018. manócska16 (válaszként erre: 2455. - Kisrigó)
2009. júl. 14. 09:46
Bemelegítettem, és előtte már több hete csináltam, igaz csak keveset, úgy kb 2 percet naponta.
3017. Szuszy (válaszként erre: 3016. - Reggi777)
2009. júl. 13. 22:51

Ügyes vagy, a tornát illetően. Meglátod, a Norbi tréningje sokat fog segíteni.

Hogy érted azt, hogy abbahagyod? MIt? A diétát, vagy a tornát, vagy mind a kettőt? Ha mind a kettőt, akkor biztos hogy visszajön sajnos a nehezen leadott kiló. Legalább a tornát folytasd, ha már a kajában nem tudsz majd mértéket tartani, de szerintem ha látod majd a változást, már csak azért sem fogod abbahagyni, mert jobban érzed majd magad meglátod. Büszke leszel arra amit elértél, akkor miért adnád majd fel? Tudom a barátokkal kell néha pizzázni, meg kólázni, na de nem mindennap, egyszer-egyszer meg belefér. Szerinted? Én bízom benne, hogy ha látod hogy van eredmény, akkor nem fogod eldobni a sok szenvedésed, és egy hét alatt ugyanott lenni, mint amikor kezdted :)

3016. reggi777
2009. júl. 13. 18:36

Sziasztok!

Köszi szépen a tippeket chelsee és Szuszy! Már meg is szereztem Norbi Duci Tréningjét, én nagyon jó szerintem is, nagyon megdolgoztatja a kényes részeket! :-)) Már aztis csinálom minden nap, meglátjuk mi lesz az eredmény..:)

Az egész napi evésemről csak annyit, hogy nem nagyon merek diétázni komolyabban, mert magamat ismerve szeptembertől úgyis abbahagynám, akarva-akaratlanul is.Ha nem is rögtön, de idővel biztosan nem lenne kitartásom hozzá. :( Szóval igyekszem azért többször enni kevesebbet, meg minél kevesebb kenyeret.

Szerintetek ha most diétáznék még úgy 2 hónapig, meg mellette edzenék sokat, akkor a kilók később visszajönnének?Mert sokaktól hallottam már hogy nem érdemes, mert ha abbahagyom, akkor kétszer annyi jön vissza :( valaki tudna segíteni ebben?

3015. aeb750e196 (válaszként erre: 3014. - Szuszy)
2009. júl. 12. 09:47

szia. hát sajnos haza kellett előbb jönnünk, mert napok óta esett az eső, és nem lehetett pancsizni. :(

jajj, ne is mondd, általában este 9 körül ettem az étteremben, és ott ugye pizza, vagy sültkrumpli rántott sajttal volt nálam a befutó, a strandon meg a lángos...(amikor kijutottunk a strandra) :) nagyon féltem, hogy hízni fogok, de meglepődve tapasztaltam,hogy nem , sőt, pont fordítva :) kellemes csalódás volt :) bár a családból mindenki fogyott ott, hiszen napközben nem is ettünk, na meg napi több km-t sétáltunk :)

Diéta mindenképpen lesz, vagy inkább újra :), a torna meg hát kéne :) de igen, lesz :) remélem :)

Na, tök ügyi vagy, gratulálok :) kitartást :) mit csinálsz a diéta során? vagy mit jelent a kőkemény nap? lehet, hogy én is kipróbálnám, ha lehet :)

jobban vagy már? vizesedés?

3014. Szuszy (válaszként erre: 3013. - Aeb750e196)
2009. júl. 11. 23:14

Szia! Mi ujság Veled? Már nem nyaralsz? Olvastam a mérlegelődben, hogy miket ettél :) és hogy lesz tovább? Torna? Diéta?

Nekem most úgy tűnik vas akaratom van, már túl vagyok a 6. kőkemény napomon, eddig jóóóóóó :)

3013. aeb750e196 (válaszként erre: 3012. - Mucó3)
2009. júl. 11. 17:49
szegény, sajnállak. sajnos mostanság ez a helyzet, sokan válságban vannak, a rádióban minden nap hallani, hogy itt meg ott megszűnt a munkahely, stb...tudom,ez nem nagyon vígasztal, de fel a fejjel, kitartást, hamarosan remélhetőleg meg fog oldódni minden!
3012. Mucó3
2009. júl. 11. 14:59
Sziasztok kicsit bekukkantok most nálunk nagy a baj,férjemet megszűnt a munkahelye,nem tudom mi lesz,itt 3 gyerek lakás,kocsi kölcsön,teljesen készen vagyunk,2kg leugrott rólam ebben az egy hétben.Nagyon kilátástalan a helyzet,de bocs,hogy panaszkodok,de elvagyok keseredve.
3011. Szuszy (válaszként erre: 3009. - Reggi777)
2009. júl. 9. 19:07

Szia!

Szerintem nagyon jól haladsz, nem baj ha nem látszik rögtön, mire jön a suli, meglátod csodálkoznak majd Rajtad :)

A torna, LM , taposás nagyon jó, de lehet hogy egy kicsit jobb tornát kellene csinálnod :)

Réka tornája alakformáló, én javasolnám Norbi Ducitréning II. DVD-jét, az zsírégető torna, 5x5 perc. Ha ezt megcsinálod egy héten 4-5 alkalommal, hidd el látványos lesz a változás:)

Azt látom hogy mit eszel este, de azt nem, hogy mit eszel egész nap? Lehet hogy az egész napi kaját meg kellene változtatnod. Sok gyümölcs, zöldség és fehérje, vagyis csirkemell, hal zsírszegény túró, 1-2 tojás, ez szerintem segítene. Nagyon változatosan lehet étkezni ezekből is. Én pl. ma ezt ettem: reggeli: 1 alma

Ebéd: 3 nagyon vékony szelet csírkemell grillfűszerrel, zsíradék nélkül sütve.Ez egy kisebb fél csírkemell volt, amit 3 felé vágtam.

Délután ettem egy kis görögdinnyét, az előbb meg egy tányér zöldséglevest.

3010. chelsee (válaszként erre: 3009. - Reggi777)
2009. júl. 9. 14:48

Szia!

Én főként az LM-et használom naponta többször is ráállok, mellette még gyakorlatokat csinálok mindenhová. Figyelek arra, hogy ne egyek sok szénhidrátot, főként gyömölcs, zöldség és sovány hús a menü. Még előző nap eltervezem, hogy mit eszek és másnap be is tudom tartani. Napi 5X eszem keveset. Nálam ez működik!Nem sanyargatom és kínzom magam!Egy-másfél hónap alatt ment le 5 kg.Még 5 kg van hátra minimum!Látszólagos eredményt biztos, hogy el tudsz érni, ha amiket leírtál be is tartod!Nálam kb 4 hét után volt cm-ben mérhető eredmény!Kitartás és biztosan sikerülni fog!

3009. reggi777
2009. júl. 9. 12:32

Sziasztok!

Én egy 16 éves lány vagyok, már évek óta nagyon zavar a külsőm, ugyanis 173 cm és 70 kg vagyok. Felül tök normális az alkatom, azzal a résszel semmi bajom, viszont a combom, a fenekem és főleg a vádlim nagyon erős (mondjuk ez utóbbit a nagymamámtól örököltem, neki is vastag bokája és vádlija volt sajnos).

Többször elhatároztam már, hogy teszek ellene, de most nyáron próbálok beleadni apait-anyait. :-)))

Minden nap biciklizek 20 percet szobakerékpáron, 20 perc taposógép, 20 perc Rubint Réka hasizom-szépítő torna, hogy azt a részt se hanyagoljam el:) és persze a leg magic-et is használom minél többször. Emellett odafigyelek, hogy este már csak salátát, vagy gyümölcsféléket egyek, és minden nap elfogyasztok egy citromot.

Szeretnék tanácsot kérni azoktól, akiknek már sikerült, vagy épp jó úton járnak a kívánt alak eléréséhez. Szerintetek ezzel 2-3- hónap leforgása alatt el lehet érni látszólagos eredményeket? Persze tovább is fogom csinálni, csak sajnos a suli, a sok tanulás elveszi a legtöbb időmet, de azért megpróbálok majd odafigyelni.

Szerintetek van értelme csinálnom? Formálódik majd a testem, és ha igen, mikor? Mert már 2 hete csinálom és eddig még szinte semmi..vagy még várnom kell?

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook