Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic tapasztalatok fórum

Leg Magic tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
3308. Tempest (válaszként erre: 3307. - Szepeci)
2010. jún. 14. 20:07

ok. én elkezdtem, már tornáztam egy órát, Czanik féle capoeira aerobikot, hát dől rólam a víz. Még az lm et is meg kéne csinálnom. Akkor két hét múlva mérés.

hajrá mindenki.

3307. szepeci
2010. jún. 14. 19:30
Bocsi, de egész hétvégén a kertet és az udvart rendezgettem, este meg már örültem, ha az ágyba dőlhettem. Tegnap a "kerti fitness"-en túl nem is volt másra erőm. :)) Tempest! Én eredetileg úgy terveztem, hogy hetente mérek, de igazad van abban, hogy ennyi idő talán nem elég a mérhető változáshoz. Maradjunk a két heti mérésben. Szóval, júni 27-én mérünk újra. Jó lesz így? Nálam a LM tuti, hogy másra lesz-e erőm vagy időm, majd meglátjuk. Hajrá!!! :))
3306. Tempest (válaszként erre: 3305. - Tempest)
2010. jún. 13. 13:11
Ja és úgy tervezem, hogy minden vasárnap mérek. Vagy hetente az túl sűrűn van?? annyi idő alatt nincs változás?? Lehet csak két hetente vagy havonta kéne mérni. Hát egy hónapot biztos nem bírok ki.
3305. Tempest (válaszként erre: 3291. - Szepeci)
2010. jún. 13. 13:09

Na vasárnap van megejtem a mérést:

derék 84

csípő 97

fenék 101

comb 58,5

vádli 36.5

Holnap kezdem a projektet, akkor végül mi a terv?

Minden nap??? a 15 perces dvd- meg aki akar szabadonválasztott még hogy mit csinál? Nekem még a vállamon és a felkaromon is kéne formásítani, ujjatlant nem nagyon tudok hordani, mert nem szép.

Tényleg én azt is beveszem szóval felkar : 33 cm

3304. szöszipanna (válaszként erre: 3303. - Koda32)
2010. jún. 12. 21:54

Inkább több kevesebbet csinálj, de azt rendesen. Pl. 2-3 X 5-6 tárogatás, enyhén behajlított térddel, hasat behúzva. Ne erőltesd meg magad, mert akkor menni se fogsz tudni! :) Tapasztalat!

Sok kicsit inkább és ahogy mondod, fokozatosan.

3303. koda32
2010. jún. 12. 21:41

Sziasztok!

Ma kaptam egy Leg trainer-t. Nagyon kíváncsi vagyok mennyire lesz hatásos. A combomat kellene "helyreállítanom". Úgy tervezem eleinte napi 2x keveset, majd fokozatosan emelni szeretném a tárogatások számát.

3302. szöszipanna (válaszként erre: 3301. - Tempest)
2010. jún. 11. 23:28
Nálunk csak egyetlen egy helyen van. Olyan mint a dvd, csak 60 percig. Kb. 10 ember egy LM-el és csinálod amit az edző mond mutat. Hát nagyon kemény, de tényleg. Talán 4-5 alkalommal voltam, azóta sem. Nagyon bedurrant a combom. Szerintem hajazta spinning órát. Bár mivel csak 1-2 perc volt a Lm-en egyszerre, így elviselhető volt. Hol súlyzó, hol más kiegészítővel. Szóval unalmas nem volt.
3301. Tempest (válaszként erre: 3300. - Szöszipanna)
2010. jún. 11. 23:21

Nem is tudtam, hogy van ilyen, hogy LM arobic óra.

Az meg milyen, van egy csomó LM a teremben és valaki mutatja hogy mit kell csinálni?

Mennyi ideig tart, és mennyire kemény??

3300. szöszipanna (válaszként erre: 3297. - Szepeci)
2010. jún. 11. 23:03
Mikor LM aerobic órára mentem a fittness terembe, ott mondta a csajszi, hogy azért kell behajlítani enyhén a térdet, mert máskülönben szétmegy a térdünk. Tényleg sokkal nehezebb, de inkább szenvedek. :)
3299. szepeci (válaszként erre: 3298. - Kisrigó)
2010. jún. 11. 12:09
Szia! De jó, hogy egyre többen leszünk! Én már lenyomtam a mai adagomat is. Sokkal jobban érzem így magam, hogy teszek valamit a változásért, nem csak nyavajgok. Kitartást és sok sikert neked is!
3298. Kisrigó
2010. jún. 11. 10:42

Sziasztok!

Én is csatlakozok! Nekem is csak porosodik egy ideje, de itt a nyár kicsit formásodni kell! :D

Napi 1x DVD & figyelés az étkezésre. Gondolkodok még biciklizésen és ugrálókötélen is..... :) Visszahozom a gyermeki énem, hátha úgy kitartóbb vagyok! :D

3297. szepeci
2010. jún. 10. 22:37
Próbálom hajlított térdekkel, picit előre dőlve. De úgy sokkal nehezebb, csak az első néhány tárogatásig sikerül. A többit nyújtott lábbal.
3296. Tempest (válaszként erre: 3294. - Szepeci)
2010. jún. 10. 22:12
A térdemre nekem is vigyáznom kell. Te az lm-et hajlított vagy nyújtott lábbal csinálod?
3295. szepeci (válaszként erre: 3293. - Tempest)
2010. jún. 10. 20:50
Örülök ám nagyon!Kíváncsi vagyok, hogy alakulnak majd a centik...
3294. szepeci
2010. jún. 10. 20:48
Ma megvolt az első napom. A végén már szenvedtem. A nőci csak vigyorog a képernyőről, én meg a fogantyút majdnem szétroppantottam. Annyit változtattam, hogy a kitörések helyett vádlira "gyúrok". A kitörésektől szétmegy a térdem. Én azt hiszem, egy darabig maradok csak a LM-nél, majd ha már jobban bírom, megtoldom mással is.
3293. Tempest (válaszként erre: 3291. - Szepeci)
2010. jún. 10. 19:18

Hát ok. vasárnap este mérek és hétfőtől kezdem.

A callanetic -el én is szemezek, a kék könyv van meg már olvasgatom ( sokadszor).

2010. jún. 10. 13:24

Sziasztok!

Tegnap csináltam megint meg a dvd-t, utána pedig lépcsőztem. Nekem nagyon tetszik, jó lenne ha már végig menne a dvd, de még mindig elcsalom az utolsó pár darabot, csak fogom a fogantyút. Majd csak. :)

3291. szepeci
2010. jún. 10. 13:14
Jelenlegi paramétereim: derék:75cm, csípő:95, fenék:102cm, comb:63cm, vádli:39cm. Hát ez van. Tipikus körte vagyok. Ma elkezdem, egy hét múlva újra mérek. Remélem, lesz változás. Ugye nem csak magamnak írok? :)
3290. szepeci
2010. jún. 10. 08:10

Szia Tempest! Nagyon örülök neked!! A kérdéseidre válaszolva:

1. A "viszonylag hamar" nálam 1-2 hetet jelentett, ekkorra már centikben mérhető volt a változás.

2. Én már akár ma szeretném elkezdeni, az a 15 perc tényleg nem sok. Amúgy meg tutira nem fogom bírni eleinte végig tornázni. :))

3. Naponta szeretném csinálni, mert a rendszeresség nagyon fontos. Mellette a kajára figyelek és reggel meg este iszom a szűzteát. Nekem ez jött be, mint "mankó". Jó lenne még valamit mozgolódni mellé. Gondolkodom a callanetics-en, sok helyen olvastam, hogy nagyon jól formál.

Na, mit szólsz? Megmérjük magunkat az elején, aztán hetente visszamérünk.Jó lenne tartani egymásban a lelket! Most megyek dolgozni, de ma még leszek.

3289. Tempest (válaszként erre: 3288. - Szepeci)
2010. jún. 9. 17:42
Nekem is van már egy jó ideje, ruhák lógnak rajta. Pont most tervezem, hogy nekilátok, lenne mit leadni, meg formásodni. Mit értesz a viszonylag hamar eredményen?? Nekem is megvan a hozzá adott dvd-is. Hát egyszer megnéztem, ülve, tekergetve. Pedig ha jól tudom, csak 15 perc, amit tornázni kellene. Mikor kezded? És mi a terv? Minden nap a 15 perces dvd??? vagy hogy??? Nagyon gondolkodom, hogy jövök.
3288. szepeci
2010. jún. 9. 13:07
Sziasztok! Nagyon kihalt lett ez a fórum, de azért hátha erre téved valaki. Nekem már több mint két éve van LM-em. Amikor rendszeresen használom, nagyon hamar látszik is az eredménye. Csak az a fránya lustaság... De most megint szeretném elkezdeni. Nem akarja valaki velem együtt csinálni? Én a DVD-re fogok tornázni, szépen fokozatosan visszaszoktatom magam. Közben persze a kajára is figyelek. Este lehetőleg semmi, napközben is kevésbé hízlaló dolgok. Indulásként talán ennyi is elég, aztán majd meglátjuk.
3287. Szilvi0406 (válaszként erre: 3283. - Szöszipanna)
2010. ápr. 26. 15:43

Kedves Szöszipanna!

Nem adnád el nekem az egyiket?

3286. Napsugár87 (válaszként erre: 3285. - Szöszipanna)
2010. ápr. 10. 18:38

Szia! :)

Köszi szépen! :) Fogyni mondom nem szeretnék :) De izmosodni mindenképp. Viszont a hasamon nem érzem a hatást. :S Ugyh hasazás lesz belőle. Ti szoktatok mellé azt is? Csak mert én hasprést csináltam de sajnos nem látszik annyira. :S Úgyhogy teljes felülés lesz belőle. Puszi :)

3285. szöszipanna (válaszként erre: 3281. - Napsugár87)
2010. ápr. 5. 18:16

Nem is szabad egyhuzamban végig csinálni annyit, nincs értelme szerintem. Én a dvd-t csinálom, de még nem bírtam végig becsülettel egyszer sem. Én azt szeretem, neten le tudod tölteni. Mondjuk nem is csinálnám végig, az utolsó 5 percet csalom el, mert felmegy a pulzusom nagyon és utána még lépcsőzni is szoktam. És fogysz izmosodni, mert magamon is észre vettem, és cm-ben nagyon látványos, mérd magad időnként.

Nekem LegMagicem van, úgyhogy csak erről tudok nyilatkozni.

3284. szöszipanna (válaszként erre: 3280. - Szilvi0406)
2010. ápr. 5. 18:12
Popsi, comb, has!
3283. szöszipanna (válaszként erre: 3282. - 53466faeb3)
2010. ápr. 5. 18:12
Próbálj rá aukciós oldalakon, ott elég olcsón lehet megszerezni. Nekem az eredeti van, ezzel semmi bajom, üzletbe vettem, de a másik gépemet aukciós oldalon, azzal sincs bajom.
2010. ápr. 5. 14:59

Sziasztok!Mivel sok jot írtatok a

Leg Magicről, szeretném a segítségeteket kérni,hogy ha lehet valahol vagy valakitől olcsón venni légyszi jelezzétek!Előre is nagyon köszönöm

2010. márc. 27. 22:27

Sziasztok!

Olvasgattam a fórumot és sok szó esik a Leg Magic-ről Leg Trainerről meg hasonlókról. :) Barátnőmtől 1 hete vettem egy Leg Trainer Twistert nagyon olcsón, mert ő nem használta. Azt mondta, neki ez nehéz és csak feleslegesen állt a sarokban. Én persze tök örültem neki :P Egy hete használom a gépet, bár én se a combomból, se a vádlimból nem szeretnék fogyni, inkább izmosítanám őket. Szerintetek kifejezetten erre is jó? A hasamból szeretnék fogyni és persze izmosítani azt is. A Twister részén elég sokáig elpörgök, de nem érzem a hatását. Csak az utána lévő felüléseknek. :P

Én egyébként egyhuzamban képtelen lennék egyenlőre megcsinálni 200-300-t. :D 50 is sok. :P De biztos ezek a kezdeti nehézségek. :) Van valakinek ilyen kombinált gépe rajtam kívül? mik a tapasztalatok? :)

2010. márc. 16. 13:32

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy pontosan milyen testrészekre hat a leg magic? Popsira is hat!

3279. Kisrigó (válaszként erre: 3278. - Tayti)
2010. márc. 11. 22:57

Szia!

Ez egyénenként változó. Függ attól, h mennyi felesleg van rajtad, mennyire vagy edzett és mennyit csinálsz. Ha a dvd-t csinálod, akkor 1hét múlva már biztos fogsz érezni vmit! Hajrá!

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook