Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic tapasztalatok fórum

Leg Magic tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3668. Zsofii
2016. dec. 30. 18:02

Sziasztok!


Nem tudom mennyire él e még a fórum,de erdekelnenk friss tapasztalatok illetve esetleg nincs egy elado dvdje?

En most jutottam a géphez, igzlaz használtan, de tökéletes. Kivancsi leszek megérte-e.

3667. Cunika34 (válaszként erre: 3663. - Kakukkfű)
2014. máj. 18. 18:31

Szia!

Mennyiért adnád el?

3666. Linda_24
2014. máj. 18. 16:15
Nekem van Leg magic-em,és nem csak ruhafogasnak... :) Szerintem nagyon jó kis gép,és hatásos is,ha az ember rendszeresen használja. Nekem egy hónap után teljesen lefaragta az úszógumimat,és megemelte a fenekemet is. Fogyásra nem tudom,hogy alkalmas-e,nekem sosem az volt a célom vele,de a barátnőm pl. esküszik rá :)
3665. vayolet (válaszként erre: 3664. - Fruzsonkaa)
2014. jan. 24. 19:58
600?aaaz komoly :) És azonkívűl hogy fogytál mennyire izmosított?Nekem igazából nem kell fogynom..sőt,1-2 kiló nem ártana plusszban,de én izmosodni szeretnék ,főleg fenékre..Hatásos oda szerinted?
2014. jan. 13. 21:16
Én többek között a Leg magicnek köszönhetem, hogy megszabadultam 20 kilótól. 1 combom akkora volt mint most a kettő együtt. Természetesen mellette taposógépet is használtam, felüléseket csináltam és az étrendemen is változtattam. Nálam nem porfogó. Az elején persze nehéz, 20-nál többet nem is tudtam csinálni, de a végén már 600-at is simán lenyomtam. Én csak ajánlani tudom mindenkinek. :)
3663. kakukkfű
2014. jan. 12. 20:15
Apropó! Eladó a Leg Magic gépem. Valaki...? :)
3662. kakukkfű (válaszként erre: 3658. - Vayolet)
2014. jan. 12. 20:12
Részemről azért, mert lusta vagyok. Évek óta csak kerülgetem, tologatom egyik helyről a másikra, és csak porfogó. :S
3661. vayolet (válaszként erre: 3660. - Szöszipanna)
2013. dec. 21. 21:03
Úgy legyen! :) Hamarosan tesztelem
3660. szöszipanna (válaszként erre: 3658. - Vayolet)
2013. dec. 21. 19:31
Mert ez sem csodagép! Ha fogasként használják, akkor semmire nem jó, csak fogasnak. Ha használja valaki napi-heti rendszerességgel, akkor használ, mint a többi fitness eszköz!
3659. miss x (válaszként erre: 3658. - Vayolet)
2013. dec. 15. 08:07
mert rajottek, hogy megsem olyan szuper kis gep, de ugy megsem arulhatjak, hogy "eladnam, mert semmit sem er". ;)
3658. vayolet
2013. dec. 13. 11:54

Sziasztok.Tudna valaki választ adni arra,hogy ha a leg magic annyira jó és hatásos kis gép,akkor a neten miért van több száz (Lehet túlzás,de rengeteg)

eladó használt gépezet?Akkor miért akar annyi ember megválni tőle pár ezer forinokért?

3657. szzsofi
2013. aug. 25. 09:33

Eredeti Leg Magic + hozzá tartozó DVD eladó Pécsett. Keveset használt, szép állapotú. 9.000,- ft.

(Amióta fitneszterembe járok, már nem használom egyáltalán.)

3656. klau15
2013. aug. 2. 21:19

Szia Fruzsi!

Én használom mellé a dvd-t is.

3655. vfruzsi
2013. aug. 2. 13:42

Sziasztok!

Evek ota meg van a leg magic-em, de eddig nem igazan hasznaltam, jelenleg szobainaskent funkcional..:) de ezen valtoztatni szeretnek!

Erdeklodnek, hogy ti csak ugy raalltatok es csinaltatok a feladatokat, vagy pedig a hozza kapott dvd, illetve egyeb videok alapjan hasznaltatok a gepet?:)

Elore is koszonom!!

3654. klau15
2013. aug. 1. 21:35

Sziasztok!


Én most kezdtem használni a leg trainert először nagyon nehezen ment de azóta minden nap csinálom ennek már 5 napja és egyre jobban megy.

Mennyi idő után lehet észrevenni a hatását?

3653. hepo
2013. ápr. 28. 20:04

Sziasztok!

Mivel 2db eredeti Leg Magic-kel is rendelkezem, az egyiket szívesen továbbadom 8000 Ft-ért. Újszerű állapotban, magyar használati útmutatóval és edzéstervvel, eredeti DVD-vel.

Bővebben privátban :)

3652. baboca94
2013. ápr. 2. 14:42

Hali!

Én lassan 1 hónapja csinálom. Napi 3 perc leg magic, egy perc után 10 kitörés mindkét lábbal. Szóval összesen 6 perc. A combom és a vádlim is keményebb lett, szerintem izmosodott is. Érdemes utána nyújtani a combot/feneket/vádlit így nem lesz annyira nagy az izomláz. :))

2013. márc. 27. 12:42

Sziasztok!

Nah én is kedvet kaptam hozzá újból. Én már csináltam kb 3-4 évvel ezelőtt, nagyon mentek a centik a combomból és a narancsbőröm is eltűnt. Persze nem csak ettől, mert mellette Rékáztam is, meg updatesen eszek.

Nekem anno az volt a problámám, hogy hátizom gyulladást kaptam, persze lehet nem jól álltam rajt, most már csinálom 1 hete, de szerencsére oké a hátam.

Valaki csinálja még?

3650. Judit0706 (válaszként erre: 3649. - Martus79)
2013. márc. 5. 09:46

Szia!

Nekem van egy eladó alig használt (kb 5-ször). Mi 10-ért vettük, de 8-ért megszabadulnék tőle. Inkább biciklit, vagy lépcsőző gépet vennék az árából. Ha gondolod küldök fotót róla emailben. :)

3649. martus79
2013. márc. 1. 14:06

Sziasztok!

Én most próbáltam ki először a Leg magic-et speedfitness-el kombinálva. Nagyon bejött. Van valakinek eladó?

3648. hyper4 (válaszként erre: 3647. - Titanopsis)
2013. febr. 23. 10:25
Érdekelne az eredeti Leg Magic, amit felajánlottál megvételre, ha még nem kelt el!
2013. jan. 9. 18:17

Sziasztok,

van egy eladó erdeti párszor használt Leg Magicem a XI. kerületben. 8000 Ft-ért elvihető.

3646. a.n.d.i
2012. júl. 30. 18:40
Nekem is van egy eladó Leg Magicem, Komárom-Esztergom megyében, Tata környékén. Érdeklődés priviben.
3645. kadi303
2012. júl. 12. 09:50
A LM nagy előnye, hogy otthon végezhető, nagyon inzenzív abban a 20-30 perc edzés során, sokkal többet ér, mintha lemész konditerembe lötyögni, 2-3 perces pihenőkkel csinálni pár gyakorlatot egy-másfél óra alatt. Itt úgy pihen egy izom, hogy közben egy másik dolgozik. Ezért hatékonyabb és ezzel időt is spórol. Neked! Én nagyon szerettem. A Leg M belső-hátsó combon segít, plusz elöl combfeszítő izmon, szépen formálja és megemeli a feneket és a hasat edzi. Aki már régóta használja, kombinálhatja más - mondjuk Rékától - ellesett fenék gyakorlatokkal. Egyórás edzésprogramot össze lehet állítani úgy, hogy fél óra LM fél óra felsőtest kis súlyokkal. Csomó videó van neten. Ezt az egyórás edzést már azoknak ajánlom, akik egy ideje csinálják. Látványos lesz az eredmény. És újra mondom, aki fogyni akar sokat, egyen kevesebb szénhidrátot, kardiózzon és feszesítsen, nőiesítsen a Leg Magiccel. Jó hosszú lettem! Akit érdekel az én gépem, jelezzen!
3644. kadi303
2012. júl. 12. 09:49

Személyes tapasztalatom: az én combom fogyott és egyben izmosodott tőle, ez igaz a fenékre is. A hasat nagyon megdolgoztatja, ha nem fogod a kart! Viszont aki nagyobb súlyfeleslegtől akar megszabadulni, mindenképp kombinálja kardioedzéssel, mert ettől nem lehet 20-30 kilót leadni! A futástól, biciklizéstől, taposástól stb. nagyon szépen lehet, az állóképesság nő, a LM pedig segít abban, hogy szép nőies és feszes has-comb-fenék legyen! Kisebb súly leadására kitartással ez is elegendő. De természetesen itt is ajánlanám a kis kardiót hetente 3x mert az a legvékonyabb ember szervezetére is jótékony hatással van!

Én renmélem sokmindenkinek tudtam segíteni. És csak úgy álljatok neki bárminek, ha meg van a kellő elhatározás, és nem 2 alkalmas edzésen után várjatok nagy eredményeket. Egészséges táplálkozás, heti 3 kardio és hozzá akár leg M-el akár más géppel feszesítő, formáló edzés. Így már nagyon sok értelme lesz! Azoknak a véleményét pedig nem szabad hallgatni, aki 3-szor ráállt, majd semmi változás miatt abbahagyta. Kitartás nélkül semmi nem megy!!! Az iskolában is év elején hiába kapsz két ötöst, ha onnantól kezdve egész évben kapod az egyeseket..akkor megbuksz!

3643. kadi303
2012. júl. 12. 09:48

3. Nagyon fontos, hogy ha edzés után este vagy másnap tükörbe nézel és azt látod, hogy vastagabb a combod főleg belül, esetleg be van dagadva, NE IJEDJ MEG! Ez természetes, mivel olyan izmokat dolgoztatsz célzottan és erőteljesen, amiket eddig nem! Teljesen normális, ha bedagad, de az utána vissza is megy! Konditerembe is bedurran az ember. Magától a sporttól, mozgástól nem lehet hízni (ha nem eszel sokat), és az se jó, ha nap mint nap valaki a mérleget nézi, ugyanis aki ért hozzá, tudja, hogy az izom fajsúlya több, mint a zsíré! Ezért lehet pl. az, hogy egy 60 kilós ismerősöd esetleg vékonyabbnak látszik egy 57 kilósnál mert ő izmosabb, kevesebb a zsír! Én mindig arra esküdtem, hogy tükör elé kell állni igenis, mert a mérlegen nem látszik, ha feszesebb vagy és formálódik a feneked!

4. Azok, akik nem ismerik a Leg M-et vagy nincs dvd-jük, azt hiszik, annyiból áll az edzés, hogy csúszkálnak rajta 2 percet, elfáradnak, leszállnak, másnap megint két perc. Ez teljesen értelmetlen és hasztalan! A dvd-n más, kiegészítő gyakorlatok is vannak, és azokkal együtt hatásos! 2 perctől senki nem lesz vékonyabb, nem szabad hitegetni magunkat! Én azt mondom, az álljon neki, akinek van akaratereje, kitartása! De nekem minden sportra vonatkozóan ez az elvem!!!

3642. kadi303
2012. júl. 12. 09:48

1. Először is a leendő LM tulajdonosok készüljenek fel, hogy van hangja, mivel a talptámaszok sínen mozognak, így a görgős súrlódás hatására hangot ad ki. Először én is meglepődtem, de mind ilyen, csak a gagyi utánzatok még hangosabbak, és sérülékenyebbek, én így azt nem vennék.

2.Én úgy álltam neki az edzésnek, hogy már korábban is sportoltam, volt, hogy többet, volt hogy kevesebbet. ELőször mindenkinek megterhelő, mert nagyon nagyon sok izmot megmozgat célzottan és olyan izmokat fogsz érezni izomláznál, amikről nem is tudtál! :D Ha kitartó vagy, én azt mondom, hogy 1 hónap után hozzá lehet szokni, de ahhoz, hogy úgy tudd csinálni, hogy ne kelljen fogni a kart idő kell! Mert nagyon megdolgoztatja a hasizmot. Ha fogod a kart, könnyebb, de még úgy is nehéz lesz első pár alkalommal, főleg, ha előtte nem sportoltál!

3641. kadi303
2012. júl. 12. 09:47

Sziasztok! Nekem van egy Leg Magic-em (eredeti, rajta van az eredeti matrica is és hozzá a műsoros dvd + leírás). El szeretném adni 8000 Ft, mert kismama vagyok és biztos vagyok benne, hogy most két évig tuti nem használnám! Összecsukható, kis helyen is elfér. Várpalotai vagyok, de Veszprémbe, Fehérvárra bármelyik hétvégén el tudom vinni! Jövő héten vagy utána Pestre is megyünk, tehát oda is! Én használtam szorgalmasan de a minősége nem romlott, hibátlan. Annyi, hogy nincs már meg a doboza!

Mivel sokan tapasztalatot kértetek:

2012. júl. 11. 10:39
Ja és még egy kérdés, a belső combom hála a Jézuskának összeér ezáltal a nacikat ki kell dobálnom... szétdörzsölődnek... a Leg Magic fog nekem segíteni? Nagyon gondolkodom rajta hogy veszek egyet:)
2012. júl. 11. 10:31
Sziasztok, az lenne a kérdésem,hogy mennyi idő alatt látszik a csípőn az eredmény? Ja meg a belső combon :) Lehet írtátok már ,de 3658 hozzászólást elég jó meló lenne végig olvasni :D:) köszi a választ előre is:)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook