Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az életünk legszebb ajándéka, Léna születése! fórum

Az életünk legszebb ajándéka, Léna születése! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az életünk legszebb ajándéka, Léna születése!

2012. júl. 24. 14:05
Jajj, nagyon szepen irtad le Lena szuleteset, igazan meghato, bevallom, meg meg is konnyeztem! :) Gratulalok a Pici Lanyhoz!
2012. febr. 18. 23:51
Gratulálok a gyönyörű kislányodhoz! Én tavaly január 23-án szültem, akkor azt mondtam, hogy ezt még egyszer soha (pedig nem is volt olyan vészes), azóta már másképp látom. A legrosszabb az volt, hogy az ember kezéből kicsúszik az irányítás, nem ura a testének és nem mondhatja, hogy állj, meggondoltam magam... na meg a szülés utáni időszak, a szoptatás..., de nem ragozom tovább, mert ezerszer ennyi fájdalmat is megér, nemigaz!? :)
2012. febr. 15. 22:11

:) Tök jól leírtál mindent. :) nem lehetett könnyű ez az egész. De hát mégiscsak valahol ezt a pillanatot várjuk, amint megláthatjuk picinket. Nekem még odébb van, 4hónap, félek nagyon tőle, de mégis olyan jó olvasni ilyen történeteket.

Gratulálok! És nagyon szép kislányotok van. :)

15. 8ffce0973f (válaszként erre: 1. - Babarózsa84)
2012. febr. 15. 22:03
Hát nem maradt szem szárazon, szokták mondani. Az enyém sem maradt az.:) Nagyon sok minden amit írtál, mintha az én szülésem lett volna. Csak nálunk nem volt a végén minden ennyire csodálatos. 15 óra után császár lett belőle, mert 2x a nyaka köré volt tekeredve a köldökzsinór. Aztán intubálni kellett, mert nem tudott önállóan lélegezni, majd következett 2 hét intenzív osztály. De mára minden rendeződött, és van egy gyönyörű, egészséges fél éves fiam. Egyszer lehet én is megírom...
2012. febr. 15. 20:04
Nagyon jól sikerült a cikk, ügyes vagy barátném:) Nagyon megható dolgokat írtál. Már alig várom, hogy én is átéljem...:)
2012. febr. 15. 19:49
gratulálok a kislányotokhoz.NAgyon jól sikerült a cikketek :)))
12. Sly7105 (válaszként erre: 1. - Babarózsa84)
2012. febr. 15. 16:37

Jó kis cikk! Igen, gyermekeink születésére és a körülményekre, a nehézségekre, a szépségére, mindig emlékezünk mi nők, anyák. Az apukákban is megmaradnak hasonló élmények, de az egészen más.

Gratulálok, nagyon szép család vagytok.

11. Mzsuka
2012. febr. 15. 14:41
Gratula a Tündérkéhez!
10. syria
2012. febr. 15. 14:07

Tetszett a cikk.

Igen ez az élet rendje. A szülési fájdalmakat borzalmas átélni, de szerencsére viszonylag hamar el is felejtjük. Különben hogyan lennénk képesek kistestvérre vállalkozni?

2012. febr. 15. 13:35
Gyönyörű kislányotok van és a csalodod is nagyon szép! Tetszett a történeted!
8. Mons
2012. febr. 15. 13:09
Gratulálok, szép kislány :)
2012. febr. 15. 11:40

Gratulálok!

Nagyon szép kislányotok van, minden képen gyönyörű.

Sok boldogságot és jó egészséget kívánok!

2012. febr. 15. 10:55
kedvenceim:)
2012. febr. 15. 10:39

Gratulálok neked, nagyon szépen leírtad a cikket!

Sok örömteli pillanatot kívánok nektek ! Sok boldogságot !

Egy 5 és fél hónapos kislány Lilien Réka anuykája :-D

2012. febr. 15. 10:10
Jó volt újra olvasni! :) Puszi Nektek! :)
2012. febr. 15. 09:48
Sajnálom a fájdalmas vizsgálatokat és az oxit. Az első gyermekem születésénél hasonlóan történtek a dolgok és mivel már volt azóta egy ezektől mentes szülésem, elmondhatom, hogy tipikusan az oxinak tudhatóak be negatív érzéseid. Például az is jellegzetes, hogy nem biztos benne a kismama, hogy tolófájást érez-e. Legközelebb később menj be és hagyatkozz a saját tested által termelt oxitocinra, mert sokkal jobb élményben lesz részed, tapasztalatból állíthatom. Gratulálok kislányotokhoz!
2012. febr. 15. 09:12

Nagyon szép:)))

Különösen tetszett a hajvasalás:)))))

Grtaulálok és jó egészséget...

2012. febr. 15. 09:08
1 évvel ezelőtt 2011. január 26-án 11,5 óra vajúdás után megszületett a Kislányunk, aki azóta is bearanyozza az életünket, szebbé teszi a mindennapjainkat, és akiért élünk!
Maga a szülés nem volt könnyű és egyszerű, de mára már átértékelődött bennem, és úgy gondolom, hogy azok voltak életem legszebb órái, amikor a férjemmel együtt átélve vártuk a mi Csodánkat!

Ugrás a teljes írásra: Az életünk legszebb ajándéka, Léna születése!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook