Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás után újra együtt... fórum

Szakítás után újra együtt... (beszélgetős fórum)


2012. febr. 15. 16:05
Mi az exemmel 6 év után szakítottunk.Az esküvönk elött 5 héttel!!!2006 szeptemberében lett volna az esküvönk.2006 októberében újra összejöttünk.De kár volt ,Együtt voltunk még egy évet aztán végleg szakítottunk.Semmi rosszat nem tudok rá mondani csak kihült a dolog.Szerintem ha valami egyszer elromlik nem lehet újra tökéletesre megjavitani.Még abban az évben megismertem valakit akivel azóta is boldog házasságban élek.
2012. febr. 15. 11:41
Mi másfél év után szakítottunk, vagyis ő velem. 1 hónapig voltunk külön, de minden nap találkoztunk. Pár nap után megbánta, hogy szakított velem, de nem békültem ki vele. Már kezdett belebetegedni, hogy szakítottunk, folyton rám gondolt, ötödik kérésére békültem ki vele. Most nyáron leszünk 10 éve együtt. Igyekszem úgy tekinteni arra az 1 hónapra, hogy meg sem történt, de nem megy. Nagyon fáj még mindig. Szeretjük egymást, nagyon jól megvagyunk, de akkor is egy borzasztó fájdalmas pontja lett az életemnek, hogy egyszer elhagyott, mikor én olyan nagyon szerettem. Persze, megbánta meg minden, nagyon jól esett, ahogy könyörög, ahogy láttam, hogy ki van készülve, hogy nem vagyok az övé. Tudom, hogy mennyire makacs egy figura, soha nem tud bocsánatot kérni, szóval ez hatalmas szám, hogy visszakönyörögte magát hozzám. A mai napig szeretjük egymást, kár, hogy volt benne egy törés.
2012. febr. 15. 11:12
Ha melegen maradt, akkor nem kell újramelegíteni a káposztát! :) Egyénfüggő szerintem, a szerelem mértékétől is függ...
13. 04fcdde522 (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. febr. 15. 09:33

Nekem volt régebben!

Én küldtem el egy év után,aztán párhónap múlva újra kezdtük,de csak egy fél évig tartott!!

Szerintem felmelegítve csak a káposzta jó!! :))

12. f354ed7a1e (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. febr. 15. 07:48

Volt ilyen...:)


1,5 év után jöttünk össze újra..ő keresett engem.. és igen..1,5 év után megszűnt a "remény" de aztán pont mikor letettem már róla újrakezdtük ...:)

11. Cippora (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. febr. 15. 07:32
1 évet jártunk,majd szakítottunk,1 év szünet,és most újra együtt vagyunk,immár 8 éve :)
2012. febr. 15. 02:17
Mi a férjemmel anno néhány hónapos együttjárás után szakítottunk, aztán rá két évre újra találkoztunk, és lassan 15 éve vagyunk együtt, nem bírjuk egymás nélkül.
2012. febr. 15. 01:18

Én sem előszörre vagyok együtt a barátommal :D Mondjuk hivatalosan ez előtt nem jártunk, de kétszer egy hónapig randizgattunk fél évvel az előtt, hogy most összejöttünk. Akkor az első egy hónapban neki voltak elvarratlan szálai más felé. Akkor vége lett, aztán újrakezdtük, de utána nálam tűnt fel egy árnyalak a múltból, amit még nem zártam le akkor, és akkor ismét vége lett.

Utána 4 hónapig nem is beszéltünk. Néha láttam, hogy kedveli a fészbukon a fotóimat. Végül én írtam neki, hogy alkalmi jellegű viszonyba bonyolódhatnánk, aztán több lett belőle. Szerintem nekünk jót tett a külön töltött idő, mindkettőnknek volt ideje legalább lezárni amit le kellett és úgy érzem, most értünk meg rá, hogy együtt legyünk.

2012. febr. 15. 01:01

1, Mi anno exemmel 3 evig voltunk egyutt, kisebb nagyobb megszakitasokkal :), aztan jott a nagy szakitas. Ra kb egy evre talalkoztunk megint, h miert ne, legyunk baratok... mikor is o mondta, h meg mindig szeret. Nekem pont nem volt senkim, akkor hirtelen csak a jora emlekeztem, meg h mennyire hianyzott, hat legyen!.... SOHA ujra nem mennek vissza exhez! Ha egyszer szetmentek, akkor annak megvan a jo oka. Amikor ujra osszejottok, ez megint elojon es hozza a "haverjait" is, raadasul ott lebeg a levegoben h vki mar egyszer szakitott a masikkal, igy az mindig annak a szemere lesz vetve... brrrr.

2, Masik jo kis story: Masik pasi, isteni testtel, fergeteges az agyban. Csillagokat is lehozta nekem az egrol, naponta maszirozta meg a labam, egyszeruen tokeletes volt. Nah, ezt o is tudta magarol. Nem szabad a pasikat elkenyetetni mert elkanaszodnak :). Elkezdett elmaradozni, elkesni mindenhonnan... meg elkezdett kaszinozni es nem keves penzt veszteni. Nem baj, megbocsajtottam neki, hiszen azt hittem, h fulig szerelmes vagyok. A szex meg mindig isteni. Aztan egyik nap jott egy sms a mobiljara, elottem nyitotta ki, benne egy csajrol egy "megigert" meztelen kep. Nah ezt mar nem, kihajitottam az ajton. Kb ra 2 honapra keresett meg, h mennyire hianyzom neki es h a MOSTANI BNOJE mennyire rossz az agyban. Mi lenne ha kibekulnenk? En naiv, nem tanulva sajat hibaimbol, kibekultem vele, csak azt felejtette el kozolni, h a masik bnojevel viszont elfelejtett szkitani :) Nah akkor most ki a bno es ki a szereto... nah igy nem jatszhat velem senki. Megint kidobtam :) Mint kiderult jol tettem, azota laksat kocsijat elvesztette es most Londonban takarit :)

Hjah, es happy end lett a vege, most Amerikaban lakom a ferjemmel, akivel soha nem szakitottunk :)

2012. febr. 15. 00:06
Mindkét fiammal előfordult, de végleges szakítás lett belőle.
2012. febr. 15. 00:02
Nekem volt 1 párom az első kapcsolatunk nem tartott sokáig,mert nagyon fiatalok voltunk,mindössze pár hónapig,majd újra összejöttünk és 3,5 évig tartott ott közbeszólt a katonaság és amit ott kapott stresszt azt rajtam ölte ki,na nem fizikálisan,mindegy én nem bírtam tovább.A mostani párommal kb 10-11 éve voltunk együtt pár hónapig,majd jött pár kapcsolat,egy elcseszett házasság és most ujra együtt vagyunk.Annó nem vita,meg ilyesmi miatt lett vége,henem mert alig találkoztunk,mert olyan volt a munkája és akkor még nem fordult meg a fejünkben egy esetleges összeköltözés,mert 21-22 évesek voltunk,korainak is tartottam volna,szóval nálunk nincs mit egymás szemére vetni a múltbéli kapcsolatunk miatt.Kicsit más azóta a felfogásunk,valószínű kicsit érettebbek lettünk,sok mindenen keresztülmentünk,de mint kiderült a 10 év alatt is sokat gondoltunk egymásra,csak nem léptünk.Nálunk én tettem meg a kezdeti lépést,de rossz helyen így nem ért célba,hogy rég beszéltünk mi újság,majd erre rá kb 1,5 évre jött egy szülinapi köszöntő tőle és meglátogatna minket,mert tudta,hogy van egy gyerekem,végül kiderült,hogy egyik közös ismerősünk vetette fel neki az ötletet,hogy szerinte keressen meg,hát úgy fest bejött a füles,de lekopogom.Szerintem sok múlik azon,hogy miért ért véget az a kapcsolat,hogy hogy alakul a jövője,ill.mennyire lehet agyban szinte a nulláról indítani.
2012. febr. 14. 23:55
ezekre a válaszokra én is kíváncsi leszek
4. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. febr. 14. 23:35
Nálunk pár hónap volt, de előtte már lezárt ügyként kezelte mindegyikünk. Ő hívott fel (más miatt), én mondtam ki, hogy nagyon sajnálom, hogy vége lett, erre ő vágra rá rögtön, hogy átjön... utána már nem tudom, hogy folyt pontosan a beszélgetés. -nem az számít, hogy ki a kezdeményező, hanem hogy közös-e a szándék.
2012. febr. 14. 23:30
Volt...azt hittem, azt hitte, de, amiert egyszer vege lett, az ujra beköszönt....ennek 3 eve...köszönö viszonyban sem maradtunk.
2012. febr. 14. 23:29

Nekem a tesóm követte el ezt a marhaságot. Meg még pár ismerősöm is. Már egyik páros sem páros. Mindig rövidebb ideig tartottak az "összejövések" és hamarabb jöttek elő, sokkal célzottabban a problémák.

Nálam valahogy a végső szó kimondása eddig mindig véglegesre sikerült (talán ezért is húzódott el sokáig, mire kimondásra került)


De biztos van olyan is, aki boldogan él épp ilyen kapcsolatban

2012. febr. 14. 23:24

Van itt köztetek olyan aki szakított anno a párjával és mégis fél 1 év után újra összejöttek?

Ki kereste akkor a másikat és megszűnt e a remény, hogy egyszer még egy pár lesztek?


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook