Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Személyi edző és táplálkozás szakértő egyben? Kihez forduljunk segítségért? fórum

Személyi edző és táplálkozás szakértő egyben? Kihez forduljunk segítségért? (beszélgetős fórum)


2. f758a7200f (válaszként erre: 1. - Agines)
2012. febr. 14. 14:18

Kajara tippem pl:


Reggeli:tojasfeherje, zabpehely egyforma aranyban es ehhez 1 gyumolcs, szabadon valasztott. Nem tudom hany kg vagy de en ugy merem, hogy 1 marek zart (sajatom) zabpehely es 2 tojasfeherje, villaval osszekeverem es serpenyoben mint egy palacsinta megsutom. Ha nagyon fogyni akarsz akkor zabpelyhet se tegyel csak rantotta.


Ebed: fasirt vagy hus (akkora szelet mint a tenyered) vagy egy dbz tonhal. Koret gozolt zoldsegek vagy nyers vagy parolt.


Snack: egy gyumolcs vagy egy marek olajos mag


Vacsi: szinten mint ebed


En ugy szamolom mindig (ha sportolsz akkor rad is ervenyes), hogy ahany kg szeretnek lenni, minden kilora szamolok 2g feherjet naponta es 1g szenhidratot, zsir pedig valahol 20-40g kozott


Pl 50 kg az idealis sulyom szoval napi 100g feherje, 50g ch


Ez azert jo mert hosszu tavon is tudod tartani, szemelyreszabottabb mint hogy 1db kockasajt 1almaval meg ilyenek... Mindenkinek mas mas szukseglete van, ezt ki kell szamolnod, nem mindenkinek eleg 50g ch van akinek meg tul sok (ahhoz hogy hosszu tavon is tudd tartani, es mellette tudj edzeni is, kell valamennyi ch, de teny hogy minel jobban korlatozod, az elejen, annal jobban fogysz).


Feherje a napi 2g/kg kell, hogy ne izombol fogyj

2012. febr. 14. 12:18

A párommal szeretnénk fogyni. Próbáltuk egyedül, de nem ment. Gondoltam, hogy szakember tudna segíteni, de nem tudom, hogy pontosan mit is keressek. A csak személyi edző az kevés, mert az étkezésnél is elakadunk...nemcsak, az elkészítésnél, hanem már annak a kigondolásánál, hogy mit együnk, habár böngészem a netet.

Ki, milyen módszer tudna segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook