Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől fájhat a vállam napok óta? fórum

Mitől fájhat a vállam napok óta? (tudásbázis kérdés)


14. Rika1 (válaszként erre: 13. - Strangangel)
2012. ápr. 23. 01:40
Hol vette párod a Finalgont? Gyógyszertárba kapható?
2012. febr. 14. 23:28

Apa este hozott egy kremet, meg soha nem hallottam rola.

Mega brutal....chili szarmazekot tartalmaz.

Felkente, majd kb. 2 perc alatt langolt, vörös lett, rohangaltam fel-ala a lakasban, DE müködik!!!!

Csak ajanlani tudom!


[link]

2012. febr. 14. 06:13

Szia!


Nem kell az a Magne, ami itthon van, tökéletesen jó bármilyen Mg. készítmény, pezsgőtabi is, sőt, itt legalábbis jóval olcsóbb és ki van egészítve B6-tal.

Ártani nem árthat.

11. Rika1
2012. febr. 13. 23:19
Én december közepe óta vagyok így, jobb karom könyöktől felfelé vállig egyszerűen fájdogál, és főleg emelgetni is fájdalmas. Igaz van teniszkönyökem__de akkor is nem tudom mi van!
2012. febr. 13. 22:41
Nyaki porckorong sérv is lehet,nekem pl attól akad leszakadni néha a vállam,karom!
2012. febr. 13. 21:32

Egyébként épp múlt pénteken gyulladt be a bal térdem, alig tudtam ráállni. Bár én melegítő takarón alszom, mégis beütött ez az ízületi pitty-putty (gyalog járok melóba, és szétfagy a lábam ebben az időben, ráadásul 21 éve motorozás közben nagyon megfáztak a térd- és csukló ízületeim), úgyhogy múlt hétfőn vettem Magne B6-ot, 2 nap múlva már szökkenve mentem a -15 fokban. Úgyhogy a megnéziumot mindenképpen javasolnám, mert erős fájdalom esetén önmagában a meleg nem bír csodát tenni.

Ha nem segítene, akkor tényleg ülj be a hidegvizes kádba, vagy irány az orvos :-D

8. strangangel (válaszként erre: 7. - De Luca)
2012. febr. 13. 21:23
Köszönöm!
2012. febr. 13. 21:21
"A meleg borogatás igen hatékony olyan problémák esetében, mint a bőrgyulladás, izom- és ízületi gyulladás, köszvény, reuma, húzódás, ficam, hátfájás, stb."
2012. febr. 13. 21:15
Számos megbetegedés érintheti a mozgásszerveket. Ezekhez számíthatjuk a gyulladásos megbetegedéseket (gyulladásos reuma), a degeneratív megbetegedéseket (artrózis) és az úgynevezett puharész-reumatizmust, vagyis a mozgásszerveket körülvevő puha részek, az inak, a szalagok és az idegek panaszait és megbetegedéseit. Most kizárólag az akut izületi és izomfájdalommal (beleértve a derékzsábát) foglalkozunk. A nyugalom és a kímélés mindenképpen fontos ezeknél a panaszoknál. A meleg jót tesz, és elmondható az is, hogy a nedves meleg (borogatás, melegvizes palack nedves ruhába csomagolva) jobb, mint a száraz meleg (melegítő párna).
2012. febr. 13. 21:08
hát, ha a meleg, nem hat akkor kerüld mert árt:D
4. strangangel (válaszként erre: 3. - De Luca)
2012. febr. 13. 21:05

Ezen agyaltam, meleg, vagy hideg.

Dokihoz a 16 honaposommal nem egyszerü mennem.

Itt No.-ban nincs az a Magne ami otthon.:(

Van egy levendulas melegitö parna, az biztos jo lesz.

2012. febr. 13. 21:01

Ha pedig egyelőre nem akarnál orvoshoz menni, mert nem érzed halálosnak:

a Magne B6 csodákat tesz ízületi és ideggyulladások esetén. Nekem eddig minden ilyen jellegű nyavalyámat 1 nap alatt elmulasztotta. Persze egy kis meleg sem árt neki (ha esetleg van melegítőpárnád...)

2012. febr. 13. 20:58
orvos
2012. febr. 13. 20:55

5. napja faj a vallam, de igazabol nem tudom a fajdalom helyet pontosan belöni.

A vallambol sugarzik fel-, le, lapocka fele.

Nem erzem, hogy izom lenne, inkabb talan ideggyulladas?

Teendö?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook