Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta kezdetén járok és ellentmondó receptet találtam, segítenétek kiigazodni? fórum

90 napos diéta kezdetén járok és ellentmondó receptet találtam, segítenétek kiigazodni? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 13. 19:30
ok,köszi nektek sejtettem én hogy nem lehet
2012. febr. 13. 17:37

én mikor csináltam a 90 napost mindenhez folyékony édesítőszert használtam de csak egy leheletnyit hogy éppen íze legyen .

Így van az nem keményítő de még szénhidrát napon sem ajánlott használni mert hogy a Gi-je hármas magas ,gyorsan felszívódó !!

5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Ca39633091)
2012. febr. 13. 17:36
Egyáltalán nem használhatsz cukrot a 90 napos alatt
2012. febr. 13. 17:30
Szia,csak annyi a gondom hogy a cukor mehet e paradicsomos káposztába?De szerintem csaka a családnak...Elvileg az nem keményitö..Hm?
3. Móriczka (válaszként erre: 1. - Ca39633091)
2012. febr. 13. 17:26

Cccöööhhhhhh....

Nekem a kisujjamban van a diéta minden csinja-binja csak az a baj hogy ott is maradt :-DDDD

így aztán nem tudom át ültetni a minden napokba :-))

Nahh jó csak vicc :-) vagy is nem vicc mert így van .Örök szenvedő vagyok :-(


de mi a kérdés ??tán csak nem az hogy a burgonya keményítő vagy szénhidrát ?

2012. febr. 13. 17:22
Sziasztok!Találtam nagyon guszta recepteket,de nem értem hogyan lehet használni keményitös napon pld cukrot izesitésül?Konkrétan ha paradicsomos káposztát csinálok mehet bele cukor is?Ezek a receptek direkt 90napos diétákhoz vannak,guszták nagyon de nem értem akkor a cukor hogy mehet bele?Mennyire kell komolyan venni?
2012. febr. 13. 17:17
90 napos diéta kezdetén járok és ellentmondó receptet találtam, segitséget kérek a profi diétázóktól!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook