Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogzásos hasmenésre 4, 5 hónapos kizárólag anyatejes babának mi adható? 8-9 betrotty van:( fórum

Fogzásos hasmenésre 4, 5 hónapos kizárólag anyatejes babának mi adható? 8-9 betrotty van:( (tudásbázis kérdés)


2014. dec. 3. 20:48
Rommá röhögtem magam..betrotty
2014. dec. 3. 20:26
ja, most látom csak h ez egy nagyon régi topik. akkor bocs, bedőltem. :-)
2014. dec. 3. 16:37

Honnan tudod h fogzás miatt van?

A mi gyerekorvosunk BioGaia-t és kalciumos port adna. De én a helyedben inkább orvost kérdeznék, és nem fórumozókat, mert a hasmenésnek több oka is lehet.

2012. febr. 13. 19:23

Vidd el a dokihoz, mert ez túl sok.

Homeopatiás fogzási golyók segíthetnek Chamomilla. Elolvad a szájában.

Menj be a gyógyszertárba, és kérjél tanácsot egy gyógyszerésztől, kérdezd meg, hogy homeopatiában van e lehetőség a segítségre.

Kisfiam most náthás, Panadol baby szirupot kap lázra. Rá van írva a dobozra, hogy fogzási fájdalomra is jó.

Anno a gyerekorvos ajánlott egy kúpot, amit fogzásra adnak a nagyon piciknek.

Ezen kívül segíthetsz még neki Dologel-el, amivel bekenheted a kis ínyét.

2012. febr. 13. 14:59
én is csak ilyen készítményt tudok ajánlani,mást nem nagyon tehetsz most. normaflore helyett ilyen picinek inkább lactiv baby.
4. youlcsi (válaszként erre: 1. - Ezti)
2012. febr. 13. 14:57

nálunk ennyi volt a normál mennyiség :)


de igen: normaflore, vagy protexin is van talán ennyire piciknek.

de egyébként ha csak a fogzás miatt van, akkor meg nem okoz gondot a hasmenés, így ez nem betegség! ha eszik rendesen, és jókedvű, én nem biztos, hogy foglalkoznék különösebben vele. majd elmúlik :)

2012. febr. 13. 14:56
Semmit!Max. normaflore és víz.
2012. febr. 13. 14:47
Normaflore
1. Ezti
2012. febr. 13. 14:45
Fogzásos hasmenésre 4, 5 hónapos kizárólag anyatejes babának mi adható? 8-9 betrotty van:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook