Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Utazási irodai gyakorlat fórum

Utazási irodai gyakorlat (beszélgetős fórum)


2012. febr. 15. 22:33
Köszönöm a válaszokat, főleg, hogy ilyen gyorsan érkeztek! :)
2012. febr. 13. 14:37

Hát én a m.helyem is írtam saját magamnak egy exl. táblázatot amolyan "jelenléti ív" gyanánt, szóval az nem árt ha nyilvántartod hogy mikortól meddig voltál benn.

Amúgy pedig én is azt mondom, hogy írd fel minden nap hogy miket csináltál, mivel találkoztál, mit tanultál, később segít a beszámolód elkészítésében.

És érdemes eltenni mellékletnek ezt-azt, pl. katalógust, vagy képeket, vagy foglalási űrlapot, vagy mittomén, amit belerakhatsz majd a beszámolódba. (én így csináltam anno)

3. f5848578d5 (válaszként erre: 2. - Hiroyuki)
2012. febr. 13. 14:12
Ha naplót vezetsz a szakmai gyakorlatodról az sok mindenre jó lehet. A mostani beszámoló megírását is segítheti például. De nekem segytséget jelentett a szakdolgozatom írásakor is.
2012. febr. 13. 14:08

Holnap kezdem a gyakorlatomat egy utazási irodában, de eléggé be vagyok rezevel tőle. Amúgy is nagyon izgulós vagyok. Volt már valaki ilyen gyakorlaton? Igazából minden érdekelne ezzel kapcsolatban.

Az nagyon fura, ha csak délutánonként megyek gyakorlatra?

Mit vártak el tőletek? Milyen feladatokat adtak?

40 órás gyakorlatot kell teljesítenem, de ez hogy lesz? Számoljam az órákat?

Kell írnom utána egy beszámolót, de az iskolában még nem hangzott ez ezzel kapcsolatban semmi. Mit kéne beleírnom? Egyáltalán hogy kellene belekezdenem? Egy ötletet kaptam már, hogy írjam naplószerűen. Ötletek?

Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. febr. 13. 14:05
Utazási irodai gyakorlat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook