Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van köztetek olyan aki nem reagált a Closti-ra de Closti+Merional eredményhez vezetett?Mennyi tüsző érett ettől a kombinációtól? fórum

Van köztetek olyan aki nem reagált a Closti-ra de Closti+Merional eredményhez vezetett?Mennyi tüsző érett ettől a kombinációtól? (tudásbázis kérdés)


13. Zebra25 (válaszként erre: 11. - Dd874e511d)
2012. febr. 13. 19:28
igen, itt csinálta a dokim. Hát akkor nem is vagy olyan messze:))) Ki a dokid?(priviben írd meg légyszi)
12. Zebra25 (válaszként erre: 10. - Dd874e511d)
2012. febr. 13. 19:26
igen, akkor már áprilisban próbálkozhattok.
2012. febr. 13. 15:39

Nekem a műtét után azt mondták, hogy simán kell megpróbálni, utána stimuval és mivel megvan bőven a 3 igazolt stimus hónapom akkor utána már inszem.


Csabá csináltál az inszemet is? Én is a környéken lakom. Gyulán. De csabai vagyok és csabára járok dokihoz is.

2012. febr. 13. 15:37

Én most vagyok a ciklusom elején, szóval ha ez nem sikerül akkor köv.ben megműtenek. Ami azt jelenti, hogy március elején megműt a 10. napon,akkor meg kell várni a vérzést, és utána amikor megjön akkor hajrá????

ha igy van akkor az jó, mert elvileg nekem azt mondta a doki hogy ha igy nem sikerül akkor azzal bizti fog. És akkor nem is kell sokat várni.

2012. febr. 13. 14:21

De fél évig próbálkoztunk műtét után de sajnos nem sikerült spontán:(

Megjön, aztán a 10. nap körül megműtenek, akkor ebben a ciklusban ugye nem lehet próbálkozni csak a következő hónaptól.

Szerintem a műtét után jobb várni pár hónapot a stimulálással, vagyis az orvosom szerint.


Engem műtét előtt stimuláltak pár cikluson keresztül, nem sikerült és ezért kellett a műtét. Mivel endometriózisom volt így sajnos az inszemmel sem lehetett túl sokat várni mert az endometriózis egy visszatérő betegség.

Vidéken műtöttek. Bcsabán

2012. febr. 13. 11:24

ÉN is kaptam a closty mellett, de nem merionalt, hanem fostimont, de ugyanaz, csak más a neve.


mind a hatszor sikerült peteérést "csinálni" :-)

Utsó 3 inszem volt.


Nyugi, tuti sikerülni fog ez a hónap!! :-)

2012. febr. 13. 10:52

Műtét után spontán nem is próbálkoztatok? Vagy nem sikerült gondolom azért volt az inszem.

Műtét után hogyan zajlik a dolog? Megműtenek megjön és akkor lehet próbálkozni? vagy csak köv hónapban?

Akkor is stimulálnak?

Hol műtöttek?

2012. febr. 13. 10:50

3,5 évig kb

igen voltam, hát műtét után fél évvel volt az inszem, akkor sikerült egyből

2012. febr. 13. 10:16
Meddig próbálkoztatok? Voltál műtve is? mŰTÉT UTÁN MENNYI IDŐRE SIKERÜLT?
2012. febr. 13. 10:09

Azt nem lehet tudni sajnos, van ilyen, hogy minden stimmel de mégsem sikerül.

Arra gyanakszunk, hogy Én kinyírtam a spermákat mert inszemmel egyből sikerült.

2012. febr. 13. 10:05

Miért kellett a több kör? Mármint az első 4 -ből miért nem lett baba?

És a 6-ból?

2012. febr. 13. 10:00

Én ezt a kombinációt kaptam, első körbe volt 4 érett tüszőm, aztán úgy 6 aztán úgy 8 és mire az inszeminációhoz értünk már kb 9 érett és pár apróbb.

És az inszeminációnk sikerült és itt fekszik a 6 hetes kisfiam.

Sok sikert, ha kérdésed van írj nyugodtan. Átestünk pár dolgon sajnos.

2012. febr. 13. 09:56
Van köztetek olyan aki nem reagált a Closti-ra de Closti+Merional eredményhez vezetett?Mennyi tüsző érett ettől a kombinációtól?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook