Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki pm alulműködésben szenved, hogyan tud lefogyni? fórum

Aki pm alulműködésben szenved, hogyan tud lefogyni? (tudásbázis kérdés)


15. Aysel
2012. febr. 18. 03:01
Mondjuk én arra már rég rájöttem, hogy a gyógyszerek mellett, ha engyensúlyban vagyunk önmagunkkal, tehát elfogadjuk magunkat,ha érzelmileg rendben vagyunk visszanyerjük normál súlyunkat. Nem mindenkinél az evéstől függ. Ha rosszul érzem magam a bőrömben, diétázhatok, akkor sem fogyok. Ellenkező esetben bármit ehetek, akkor sem hízok. Először, persze a gyógyszer beállítás után a fejben kell rendet rakni.
14. bsdora
2012. febr. 15. 18:15
A 11-es hozzászólótól kérdezném, hogy privátban v. itt a fórumon segítene részletesen leírva? előre is köszönöm!
13. szabot.88 (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2012. febr. 13. 09:15
Erről írnál bővebben??
2012. febr. 12. 21:47
szia.nekem is alulműködik,de ha be van állítva a gyógyszer szerintem semmi kihatással nincs a súlyra.
11. michelle.r (válaszként erre: 1. - Moncsuka)
2012. febr. 12. 18:37
Amíg nincs rendben, sehogy. Nekem egy természetgyógyász tette rendbe, kb. 4 hónap alatt, utána rögtön le is olvadtak rólam a kilók. Nem hízom, pedig mostanában sokkal többet eszem. Amíg alul működött, szinte egy pohár víztől is híztam.
10. Gumicsirke (válaszként erre: 7. - Moncsuka)
2012. febr. 12. 18:31
Igazából semmi extra nem kell hozzá..kenyeret már évek óta nem eszem, szóval reggelire abonettet, fagy diétás kétszersültet eszem, ebédre ugyanazt, mint a család, csak nem eszem magam pukkadásig, és a vacsi sztem a legfontosabb, akkor már tényleg csak vmi lightosat: sokszor túrót egy kis sonkával, hagymával, sajttal v répát körözöttel, rántottát 1 tojásból, ilyenek..vacsira főként fehérjét. És sokat iszom, ami nem cukros lötty! És, bár a mozgáson már csökkentettem, kezdetben legalább heti 5 alkalommal mozogtam is vmit.
2012. febr. 12. 18:27

Nagyon nehezen!

Csak kitartással.

8. rizsa31 (válaszként erre: 3. - 6ee0ffb012)
2012. febr. 12. 18:20

Én nem próbáltam,de állítólag a paleo táplálkozással 2 pofára eheted a disznótorost,csak ne egyél hozzá kenyeret,csak salátát,és az segít.

Vagy legalábbis a húsokat,de nem a túl zsíros húsokat,ezt nem tudom pontosan...

7. Moncsuka (válaszként erre: 4. - Gumicsirke)
2012. febr. 12. 18:12
Koszi a választ.megtudhatnám,hogy mégis miket eszel,hogy fogyni tudj?
2012. febr. 12. 18:12
Én úgy tudom,hogy pont az az egyik fő jellemzője a pm alulműködésnek,hogy az ember csak hízik, de fogyni nem tud. Ha ez a betegséged, miért nem kezelik?
5. syria (válaszként erre: 1. - Moncsuka)
2012. febr. 12. 18:12

Szerintem sehogy. Ötven fölött legalábbis. Nekem is ez a bajom, s már annyi mindent kipróbáltam. Már az is nagy eredmény, ha nem hízok. :(

Fiatalon talán más a helyzet, úgyhogy ne add fel a reményt. Timmy0520-nak is sikerült.

2012. febr. 12. 18:08
Nekem is pm alulműködésem van, de szedtem rá gyógyszert, így kb háromnegyed év alatt fogytam 20+ kg-t. Csak nehezebb fogyni, és sokkal kevesebb kajától fogyok csak, mint 1 átlag fogyókúrázó. De fogyi előtt is kb annyit ettem, mint egy olyan vki, aki fogyizik, csak ő fogyott tőle, én meg híztam..
2012. febr. 12. 18:04
Nekem is ez a bajom.Szedek rá gyógyszert sok-sok éve.Nem vagyok kövér,de hízok és fogyni nagyon nehéz.Már alig eszem és sokat mozgok,mégsem mennek le a kilók :((
2012. febr. 12. 18:02
Én abban szenvedek, de kezelt, így nem is tapasztaltam, hogy befolyással lenne.
2012. febr. 12. 17:49
Sziasztok! Aki pm alulmukodésben szenved, hogyan tud lefogyni? Az interneten sok érdekes dolgot olvastam, tobbek kozott azt is, hogy, aki i

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook