Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermekkori molesztálás fórum

Gyermekkori molesztálás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyermekkori molesztálás

1 2 3 4 5 6
2008. jan. 22. 12:16

Nem pont ugyanez a téma de ide vág. Pár nappal ezelőtt olvastam egy cikket arról, hogy az internen milyen sok "anyagot" találnak a pedofilok, ráadásul pont a szülők szolgaltaltják nekik a képeket gyermekeikről. Kb. olyan képeket mutattak példának, mint amilyeneket kenzol is kitett.

Nem bántani akarok, csak szólni, hogy lehet nem kellene kitenni őket, bármennyire aranyosak a gzerekek és büszkék rájuk a szüleik. Sajnos ilyen világban elunk.


Sajnos nem emlékszem pontosan hol olvastam.

5. 0260f21e84 (válaszként erre: 4. - Mothertiger)
2008. jan. 22. 11:39
Ez jo kerdes
2008. jan. 22. 11:17

Éppen tegnap láttam a témában valami dokumentumfilmet, mindig mélyen megrendít. Egyszerűen nem bírom ésszel felfogni, hogy egy felnőtt ember egy gyermekhez vonzódhat szexuálisan, gyermekkel érintkezhet szexuálisan.


Mi baja van ennek a tetves világnak????? :((((

2008. jan. 22. 11:10
Jo, hogy leirtad. Koszi
2008. jan. 22. 11:06
Még kicsik a gyerekeim, de már évek óta foglalkoztat a gondolat, hogy ha hasonló dolog történe nálunk, vajon észre venném-e, beszéln-e róla nekem a gyerekem???
2007. dec. 14. 17:52
Ez a cikk annak révén született, hogy kiírtam egy szavazást a gyerekkori molesztálásról és annyira mellbevágó lett az eredmény, hogy nem tudok mellette elmenni, szó nélkül. Ilyen arányok mellett úgy gondolom, minden szülőnek nagyon oda kell figyelnie gyermekére, és pontosan tisztázni kell a Cukros bácsi kiben, miben létét.

Ugrás a teljes írásra: Gyermekkori molesztálás
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook