Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit tegyek, ha a teasztar oldalon karaoke felvételkor az ének felgyorsul a kísérethez képest, s nincs szinkronban a kettő együtt? fórum

Mit tegyek, ha a teasztar oldalon karaoke felvételkor az ének felgyorsul a kísérethez képest, s nincs szinkronban a kettő együtt? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 5. 22:30

Köszi Tiimii, kicsit későn reagálok a válaszodra, mert már elfelejtettem, hogy mit kérdeztem. :-D

Sajnos nem reagál semmiféle + és - beállításra, képtelenség összehangolni. A felvétel tökéletesen elindul, kíséret és ének szinkronban van, majd hirtelen elkezd gyorsulni az ének. Azt mondták a teasztáron, hogy nálam van a hiba. A számítógép szerelő viszont azt, hogy a tea a hibás, mert én egy szolgáltatást kapok tőlük és az nem tökéletes. Az a gondom, hogy másoknál nincs ilyen probléma és ez akkor jelentkezett, mikor vadiúj gépem lett. :-)

2012. ápr. 21. 20:52
A felvétel meghallgatásakor az Összehangolás alatt két gomb amivel lehet állítani a felvett hangsávot (- és +) Ott lehet állítani a hangsávot, amíg jó nem lesz :)
2012. febr. 12. 10:04
Mit tegyek, ha karaoke felvételkor az ének felgyorsul a kísérethez képest, s nincs szinkronban a kettő együtt?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook