Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valóban hatékony ránctalanító krémet ajánlanátok nekem? Ha van ilyen egyáltalán! fórum

Valóban hatékony ránctalanító krémet ajánlanátok nekem? Ha van ilyen egyáltalán! (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 20. 13:59
boldog,kiegensulyozott elet,sok folyadekkal kiegeszitve,mert a bor feszesegehez a folyadek nagyon fontos es a helyes taplalkozas/sok gyumolcs/.
6. e1ba0e35af (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2012. febr. 11. 14:45
:) Mi meg már tudjuk,hogy csodák márpedig nincsenek:)
5. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2012. febr. 11. 11:50
Ha lenne, akkor a legtöbb nő (és férfi) arca nem lenne ráncos.
2012. febr. 11. 11:40

Valoban a megelozes a legjobb, de azert igenis lehet meg 37 evesen is segiteni azon, hogy legalabb a jelenlegi helyzet minel tovabb megmaradjon.

Szerintem erdemes lenne beszelned egy kozmetikussal.

Sokszor az arcbor azert is latszik rancosnak, idosebbnek mert nem elegge hidratalt.

Ha erzekeny a borod, kulonosen oda kell figyelned, hogy mit hasznalsz. Nemcsak kremet, hanem arctisztitot es sminket is.


Szerintem a belso es a kulso hidratalas igenis sokat segithet. (tehat sok viz ivas es megfelelo hidratalo krem)


Persze, nem szabad elfelejtkezni a genetikarol sem. Erdemes korulnezni a csaladban, kinek mikor "kezdett" oregedni a bore.Sajnos a genetika ellen leginkabb csak szikevel lehet harcolni.

3. simple (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2012. febr. 11. 11:34
Már meglévő ráncokat nem lehet eltüntetni. Igazából megelőzni lehet, ha valaki időben elkezdi kenni magát, tehát olyan húsz éves kortól folyamatosan törődik magával.
2012. febr. 11. 11:29
nincs
2012. febr. 11. 11:21
Valóban hatékony ránctalanító krémet ajánlanátok nekem? Ha van ilyen egyáltalán!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook