Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valentin napi giccsparádé fórum

Valentin napi giccsparádé (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Bálint-napi giccsparádé

1 2 3
84. Ncilány (válaszként erre: 83. - MelisUK)
2012. febr. 16. 14:19
De az a bonbon, fini lenne máskor is. Nyam..
2012. febr. 16. 10:28

Mégis mi a gond a plüss macival és a szív alakú szeretlek párnával?

Arról írt a cikkíró, hogy miket vegyenek a férfiak a nőknek, de hogy a nők a férfiaknak?!

Igenis vannak olyan férfiak, akik szeretik a virágot, bár ilyenkor az a szokás, hogy a nők kapják a virágot.

Egyébként meg teljességgel fölösleges ilyenkor ékszert venni, egy szív alakú csokibonbon sokkal többet elmond. :)

82. Ncilány (válaszként erre: 79. - 3cde375c32)
2012. febr. 15. 17:06
Akkor bocs.
81. Sly7105 (válaszként erre: 80. - 3cde375c32)
2012. febr. 15. 08:34
:)
80. 3cde375c32 (válaszként erre: 73. - Sly7105)
2012. febr. 15. 07:21

A két puszi is ünneplés:)

Meg a süti.


(itt meg én értetem félre..elnézést)

79. 3cde375c32 (válaszként erre: 74. - Ncilány)
2012. febr. 15. 07:18

Félreértettél..de nem számít,nem tartozik szorosan a tárgyhoz.Tanyavilág helyett médianélküli világvégét kellett volna írnom: ami azt jelenti,hogy rádió sincs,és nem is tudják jóformán,milyen nap van,és hanyadika.

Igen..valószínű ott több idő,mód van az érzelmek kifejezésére,nem élnek ilyen kerge,rohanó életet.

???Hogyhogy mi van,ha a házastársa világ másik végén van?Természetesen örülünk,hogy van skype,meg telefon..Lehet fogalmazni a felejthetetlen üzeneteket a másiknak,ami napokig visszhangzik a fejében.Ez is ünneplés

78. a0c1361e44 (válaszként erre: 77. - Sly7105)
2012. febr. 14. 20:25

A fiatalok máshogy csinálják, nekik már ez olyan ünnep lesz, mint nekünk az anyák napja.

És bár mi nem ünnepelünk ilyenkor, mert minden nap szeretjük egymást és nem csak ilyenkor kell:), de azért kicsit mi is megünnepeljük:))))

77. Sly7105 (válaszként erre: 76. - A0c1361e44)
2012. febr. 14. 20:10

Hát ez érdekes, az én férjem is sütikkel állított haza:)

Én pedig 41 éves vagyok és tényleg nem ettől függ, de azt hiszem mégis az igazi láz ilyenkor a tinikben van, nem?

76. a0c1361e44 (válaszként erre: 73. - Sly7105)
2012. febr. 14. 19:22

Bizonyos kor és együttlét után?

Nem is ettől függ...

Én ugyan már 23 éve vagyok férjnél és 44 éves vagyok, de ugyan nem szoktuk megtartani, mégis mindig ünneplünk egy kicsit:) Ma is. Szív alakú finom sütivel:)))

75. b73e24f31f (válaszként erre: 60. - 3cde375c32)
2012. febr. 14. 18:58
Nagyon jól mondod, engem nem érdekel a giccs, és az sem, hogy amerikai ünnep. Hiszen az amerikai szerelmes párok is azért ünnepelik meg, mert szeretik egymást és mi is, nem kell ebből nemzetközi kérdést csinálni. És szerintem sem kell hülyeséget venni, de szerintem tök jó, hogy van ez a nap és egy pillanatra megállunk, hogy kedveskedjünk a másiknak és viszont, ez jó!
74. Ncilány (válaszként erre: 72. - 3cde375c32)
2012. febr. 14. 16:51

Szerintem a tanyán is van média, ha más nem a jó öreg rádióó.

Ismerik a " tányért amin jönnek az adók ".

Bocsánat NEKIK is van parabola antenna.. Vagy mobilinternet, mobiltelefon. Nem kell ennyire lealacsonyítani Őket.

Továbbá Ők lehet sokkal gyakrabban mondják egymásnak Szeretlek.

És mi van a a házastárs, épp a " világ másik végén van "? Mert ott dolgozik.

Van néhány ismerősöm erre - arra. Internet elérhetőséggel. Nyilván megoldják így.

73. Sly7105 (válaszként erre: 72. - 3cde375c32)
2012. febr. 14. 15:06
Tudod, egy bizonyos kor és együttlét után nincs ebben semmi, ha nem ünneplik meg. De nem is azt mondtam, hogy szóvá se tegyék... Nálunk volt olyan év, amikor csak két puszit adtunk egymásnak, mert annyira tellett, és volt olyan, amikor vacsizni mentünk és ajándék is volt, tehát ez mindig alakul és nem kényszeres. Nyilván mindenki hall és tud róla és aki ezen a napon még annyit sem mond a párjának, hogy boldog valentin- napot, az szerintem is furcsa...
72. 3cde375c32 (válaszként erre: 63. - Sly7105)
2012. febr. 14. 15:02

Őszintén? nekem fura az a jó kapcsolat,ahol mereven megkerülik ezt az ünneplési lehetőséget..és nem örülnek neki,hogy itt van 1 nap,amikor a másik is biztosan rá lesz hangolva az ünneplésre,mivel ennek van a napja.

Ha tényleg olyan életet élnek,hogy csak véletlenül siklanak el mellette az más(volna..de ez csak a médianélküli tanyavilágban képzelhető el,ahol nem emlékeztet rá semmi)vagy egy nagyon hánykolódós életformában,súlyos problémák között

71. Sly7105 (válaszként erre: 70. - Ncilány)
2012. febr. 14. 14:58
Így van, akinek nem tetszenek a hírek, az továbbkapcsolhat....
70. Ncilány (válaszként erre: 68. - Sly7105)
2012. febr. 14. 14:40

Nyilván amikor kifekszik háztartási gép akkor kell megvenni és nem megvárni az ünnepeket.

Ezért jó hogy naponta nyitva vannak a boltok.

De kicsit akkor is erőltetett hogy minden hírolvasásnál, figyelmeztetnek erre.. ( persze van egy néhány gomb azon a híradástechnikán, kikapcs, vagy elkapcs )..

2012. febr. 14. 14:31
Marcipánt akartam írni...
68. Sly7105 (válaszként erre: 64. - Ncilány)
2012. febr. 14. 12:48
...és a ruházati üzletek, meg a fehérnemű üzletek is azért vannak, hogy alkalmanként vásárolj! Te döntöd el mikor. Nincs ebben semmi rossz, hogy vannak ilyen "mütyürös" boltok, hiszen van, akinek igénye van rá. Ettől hogy van ez a nap, meg hogy a csapból is ez folyik... ettől még Te döntöd el, hogy mikor mit és hogyan ünnepelsz... Kvázi, nem sérülnek az érdekeid egyáltalán. Nem is értem ezt az általános felháborodást ezen az egészen, hiszen ez senkinek nem kötelező!!!
2012. febr. 14. 12:13
Parcipán? Naon rég ettem talán eccer.. Az tényleg fini..
66. b9da99c0c2 (válaszként erre: 64. - Ncilány)
2012. febr. 14. 11:55
Vannak ehető virágok is dupla élvezet :))))
65. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 61. - Ami.)
2012. febr. 14. 11:53
Én ezen behaltam...:))) Ne haragudj. Csak nagyon vízuális típus vagyok:)
2012. febr. 14. 11:35

Napi szinten ha ez nem megy valamiért, akkor amikor épp valamelyik félnek kipattan az agyából miért nem lehet mécseseket meggyújtani, és beleállni. Pucéran vagy valami dögös kreált cuccba... Inkább csajoknak állna ez jól.. Naon jó ötlet. ;)

Miért kell megvárni a február 14 - et? Mert azt külhonból vettük át?

Vagyis " bármikor " meg lehet ezt csinálni.

Virágot is folyamat árulnak. Miért csak " nő napon rohangálnak a pasik virággal "? Mert akkor a média ezt mondja, Nőnap van.. Akarva akaratlanul hallják : Hát akkor vegyünk, mert mindenki vesz ilyenkor.

Ezt próbáltam lejjebb is érzékeltetni.. Lehet valaki másképp értelmezte, bocs.

De had én döntsem el, mikor mit hogyan ünneplek. Mert igenis kicsit a virágosoknak stb " mütyűrösöknek " is lett ez az " ünnep kitalálva ". Legalább akkor legyen forgalom...

63. Sly7105 (válaszként erre: 62. - 3cde375c32)
2012. febr. 14. 10:00
A kapcsolatok milyenségének nem ez a fokmérője hidd el. Azok a párok, akik egyszerűen elsiklanak a Valentin-nap mellett, attól még lehetnek nagyon jó kapcsolatban, harmonikus, boldogságban.
62. 3cde375c32 (válaszként erre: 61. - Ami.)
2012. febr. 13. 19:57

mmm..izgalmas:)és valószínű felejthetetlen.. Ki ne örülne egy ilyennek?

(azt hiszem,nagyon sok kiderül ebben a valentinnapi gondolkodásban a kapcsolatok milyenségéről...)

61. Ami.
2012. febr. 13. 15:47

Egyetértek sóspereccel!


Én kis mécsesekkel raktam ki egy szívet,(ami megmaradt halottak napjáról)és beleálltam meztelenül,mire hazaért a munkából.Már ez előtérbe volt egy gyertya,és egy cetli,h vetkőzzön le,örült neki.

Szíves párnát is vettem már neki,olyat aminek az elejébe lehet közös fényképet tenni,belsejébe pedig bonbonok voltak,annak is örült.

60. 3cde375c32 (válaszként erre: 56. - 888efd6baf)
2012. febr. 13. 14:40

..és arra is való az ünnep,hogy megállj a rohanásban,vagy kiszakadhass a kínlódásból,ha nem fenékig tejfel az életed.

Hogy örülj annak,amid van,főleg ha ez egy szerető társ.


De úgy látom,szívesebben vekeng a többség a látszaton,meg azon amit a szájába adnak,hogy ez amerikai ünnep..

Elég baj,hogy nincs ILYEN magyar ünnep,ahol a szerelmet,a szeretet ünnepelhetjük.

Aki meg bedől annak,hogy a virágosok,meg az ajándékosok akarnak ebből meggazdagodni(én nem képes saját maga dönteni arról,hogy hajlandó -e ennek ellenére virágot venni,bármikor),az vegyen 10 darab háztartási kekszet,és rakjon ki belőle egy szivecskét! Ebből senki nem fog meggazdagodni,de aki kapja,az örülni fog neki,ha valóban szereti a másikat.

2012. febr. 13. 14:19
Habár mi nem ünnepeljük, nem adogatunk egymásnak giccses holmikat, a szívem csücskéig meghatott, hogy a baráti társaságból az egyik férfiú katanát kapott Valentin napra.
2012. febr. 13. 14:08
Holnap Valentin-nap! Minő szerencse, hogy a fiamat Bálintnak hívják:) Így mi névnapot ünnepelünk elsősorban, de szerintem nincsen semmi rossz ebben a napban sem. Aki akar az vegyen szíveket és bármit, aki nem igényli, az nézzen rajta keresztül. Az a fontos, hogy mindenki az igényei szerint élje meg ezt a napot és nem kell leszólni senkit, aki odavan a szívecskés párnáért, vagy egy plüssmaciért. Azért bármennyire is majmolás és nem a mi ünnepünk ez a nap, ha már ennyire begyűrűzött hozzánk és szemmel látható, kézzel fogható ennek a napnak a jelentőssége, akkor szerintem, ha másért nem, csak viccből is, de egy jó kapcsolatban talán valamelyik fél megemlíti, hogy boldog valentin-napot, és elég hozzá egy puszi is. De tavaly példul tettem a férjem zsebébe egy szív alakú csokit :):) persze csak viccből és nagyon sok érzésből...
57. 888efd6baf (válaszként erre: 36. - Ad0b329974)
2012. febr. 13. 10:37
Szörnyű lehet egy olyan férfival élni, aki "kényszerből" vesz valami vackot pl. nőnapra is.
56. 888efd6baf (válaszként erre: 53. - Kata óvónéni)
2012. febr. 13. 10:37
Az ünnepek azért vannak, hogy elválasszák a hétköznapokat, hogy felemeljék a felemelni valót és szívből sajnálok mindenkit, aki nem tud ünnepelni. Szomorú élete lehet.
55. a0c1361e44 (válaszként erre: 52. - Kiraroli)
2012. febr. 12. 19:27

Miért zavar az téged, hogy én nem örülnék egy meglepetés gyerek lepasszolásnak, hogy kettesben legyünk? Egyszerűen nem értelek. És miért nekem címzed a lakás kupit, nem én hoztam fel.

Te örülnél egy ilyen meglepinek, én nem. Nem vagyunk egyformák!


És egy kis giccs parádé:)))

Az adatlapomon kitettem egy fotót, ami a Valentin naphoz kapcsolódok. Imádok ilyeneket is csinálni. Hosszú, hideg téli napokon nincs is jobb szórakozás ennél. Jól el voltunk a fiammal:)))

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook