Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan fogyhatnék combból? fórum

Hogyan fogyhatnék combból? (tudásbázis kérdés)


21. furia-nes (válaszként erre: 20. - Gkreka)
2012. márc. 30. 13:40

Szia!

Kombináltad a futást és a leg magicet,vagy egyik nap az egyik,másik nap a másik?

20. gkreka
2012. márc. 30. 10:48
Leg Magic és futás. Nekem bevált.
2012. márc. 30. 10:32

Szia! Én csak a saját tapasztalatom írom:

bicajozz sokat! Fokozatosan emeld a km számát! Ha szobabicajod van, az erősséget is tudod állítani, egészen hegymenetig:)

Nálam 6 hónap alatt a teljes körfogat:-11cm Nem kell túl erős fokozaton kezdeni, viszont minnél gyorsabb a tempó, annál jobban rázza az ember sonkáját ott, ahol kell. Nekem bevált!Sok sikert!:)

18. Timó 8 (válaszként erre: 17. - Kiskacsha)
2012. márc. 30. 09:19

Szép napot! :)

Köszönöm, köszönöm! Hatalmas kedvet adtál a kocogáshoz! :) Igenigen, csakis a kocogáshoz, a futást nem vállalom be. :D

Néhány alkalommal már rávettem magam a kocogásra, tökjól is esett. Az egyetlen gondom a tüdőmmel és a torkommal volt közben. Valahogy mindig megfázítottam a torkomat, pedig csukott szájjal faragtam a zsírt...:/

Ma este neki is vágok! Nekem este a tutibb, mert kiszellőztetem a fejem ágyba bújás előtt. :)

Gratulálok az eddig elért eredményedhez! Őrültjó vagy! Csak így tovább, és légy büszke magadra! ;)

17. Kiskacsha (válaszként erre: 1. - Timó 8)
2012. márc. 28. 18:36
Szia! Én genetikailag vastag combokat örököltem (anyai, apai ágon egyaránt). Azt hittem, az életben nem lesz vékonyabb, de tévedtem! Bár ellentétben Veled, nekem máshol is voltak gondjaim, így a 90 napos szétválasztó diétát kezdtem el, mellette heti 3-szor jártam el futni, azzal a jelszóval, hogy ingyen van és hamar le lehet tudni. Egyébként gyűlöltem mindig is a futást. Kezdtem először 500 m-rel (annyit bírtam), aztán szép lassan, fokozatosan 3 hónap múlva már 3000 m is ment gond nélkül. A lényeg: centit ugyan nem mértem, de szemmel láthatóan sokkal vékonyabb lett a combom, szinte el se akartam hinni. Az viszont hozzátartozik, hogy ha az edzés abbamarad, akkor 1 éven belül visszajön. (Én így tapasztaltam.) De mondom, a futás kifejezetten jó hatással volt a combomra (is).
2012. febr. 15. 08:55

Nem vagyok dagadt, már bocs! 165 cm és 52 kg vagyok.

Egyetértek azzal, amit leírtál, és tisztában vagyok azzal, hogy máshonnan is lemegy majd a zsír, ha diétázom. Viszont, ha egy-egy testrészt tornáztatsz, akkor csak az a testrészed fog formálódni.

Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést, de a többiek megértették és olyan válaszokat, tippeket adtak, amelyek segítségével feszesíteni, izmosítani lehet a combot, ahogyan Te is írtad. Sok esetben pedig a feszesség már vékonyodást is jelent.

2012. febr. 15. 08:16

Miért nem érti meg ez a sok hibbant dagadt nő, hogy nincs lokális fogyás?

Nem létezik olyan, hogy valaki csak a karjából, combjából, hasából fogyjon! Ilyen nincs!

Vagy jó géneket örököltél és harmónikus a testfelépítésed, vagy nem. Lehet edzeni, futni stb, de attól a combod nem fog lefogyni, max szép feszes, izmos lesz. Ha fogysz, akkor fogyni fog a melled, arcod, mindened...

14. furia-nes (válaszként erre: 11. - Timó 8)
2012. febr. 11. 19:57
Ha az alul lévő lábad emelgeted,akkor a belső comb dolgozik,ha a felül lévő lábadat,akkor a külső comb.
2012. febr. 11. 15:49
Hjah, meg ha szeretsz tornázni, akkor "próbáld megszerezni" a brazil butt lift-et. Nah az a dvd jó :)
12. Timó 8 (válaszként erre: 9. - Huncutka84)
2012. febr. 10. 21:05

Örülök, hogy így belelendültél! :) Köszönöm szépen a tippeket!

Bringázni csak kéthetente van alkalmam, naponta pedig lecsusszan 2 liter víz és 2 deci zöldtea.


Épp most próbálok életmódot váltani, amiben a cukornak szinte semmi keresnivalója nincs! ;)

Gyerekek, megyek szexelni...:D

11. Timó 8 (válaszként erre: 8. - 4c07880d46)
2012. febr. 10. 21:01
Réka a felül levőt emelteti, de majd most melóba fogom a másikat is. :) Köszönöm!
10. Timó 8 (válaszként erre: 6. - 342402de6d)
2012. febr. 10. 20:58

:) Erős a csontozatom. :)

Köszi!

2012. febr. 10. 04:41

1, cardioval- biciglizés, lépcsőzés, hegymenet.

2, rengeteg víz és zöldtea

3, zsírégető/feszesítőkrémek (+ fólia) - fogyni nem fog tőle a körméret :) viszont szép lesz a bőröd tőle

4,vákuumterápia csodákraképes, pressoterápai is sokat segíthet... de vkinek az erőteljes maszsázs is elegendő, lényeg h fájjon, mert akkor hat :)

5, 000000!!!! cukor, az a sunyi dög mind a combodra rakodik cottagecheese formájában

6, izomépítés -> lehet h nem látszik még! az izom a "zsír" alatt, viszont az izom magában több zsírt éget el, így szépen lassan leolvadnak a kilkók... és izmot nem sok pici súllyal végzett mozdulatok, hanem egyre feljebb épülő nagysúlyos mozdulat sorok építenek

7, és a belső combra tényleg jó a sok sok szex lábszorítóspozban, a hátsó izmoknak meg az ülős póz :))

8, szőrtelen és barna láb mindig karcsúbbnak tűnik

hmmm, most hirtelen ennyi jutott eszembe

2012. febr. 9. 22:20
Másik: oldalt fekszel, és az alul levő lábadat emelgeted nyújtva.
2012. febr. 9. 22:16
Ülj a földre, és egy asztal, vagy egy szék lábát szorítsd össze a lábfejeddel, először 50-ig számolj, aztán fokozatosan emeld az időt! Tuti gyakorlat!
6. 342402de6d (válaszként erre: 4. - Timó 8)
2012. febr. 9. 22:09

hát szerintem már így is vékony vagy:)

de Te tudod:)lépcsőzz!!

5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Timó 8)
2012. febr. 9. 22:09

Zsírégető krém + fólia

esetleg

4. Timó 8 (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2012. febr. 9. 22:07
Kinek mi a sok...:D
2012. febr. 9. 22:07
A magasságom 165 cm, és 52 kg vagyok. Átlagosan napi ezer kalóriát viszek be a szervezetembe, négy óra után nem eszem. Minden nap 60 percet Rubint Rékázom, a belső combom mégis alig akar soványodni és feszesedni. :/
2012. febr. 9. 22:07
sok szex:)
2012. febr. 9. 22:05
Hogyan fogyhatnék combból?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook