Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Erzsébet program fórum

Erzsébet program (beszélgetős fórum)

9. Heni0124 (válaszként erre: 6. - Vkj77)
2013. máj. 1. 08:37
Probáltunk foglalni nem önellátos nyaralást sajnos nem sikerült igy mi otober elején használjuk feél az üdülést...vicces 5 en megyünk abból 3 gyerek és kaptunk 3x2 ágyas szobát de ezt is megoldjuk ...nem kérjük a 3. 2 ágyast legkisebb utazóágyban alszik én csajokkal egy szobába és apa a fiammal...de azért probálom elérni őket telót nem veszik fel...e-mail meg vissza küldi az üzit h nem olvasták el:(
8. Heni0124 (válaszként erre: 6. - Vkj77)
2013. ápr. 29. 07:29
Nekem mindig válaszoltak amikor kérdeztem csak a kártya nem jött még meg amivel foglalni tudunk:(
7. vkj77 (válaszként erre: 6. - Vkj77)
2013. ápr. 14. 20:27
Valaki?
2013. ápr. 12. 12:15

Sziasztok!

Pályázott valaki szociális/nagycsaládos pályázaton?Ha igen,akkor minden rendben megy?Nálunk sajnos sorra követik a hibákat.Telefonon,e-mailen elérni őket lehetetlen.

2012. febr. 10. 19:51
A nyomtatványon van, az pedig letölthető az oldalon valahonnan - pontosan nem tudom, mert anyu töltötte le, de tuti hogy az oldalon van megadva, 4 lap+ pótlapok.
2012. febr. 10. 19:50

Asszem az első oldalon, mert a többi melléklet...

Ott kérik a lap tetején, hogy ixelje be, melyikre pályázik pontosan, az idősre, gyerekesre, stb.....

Kérik a pályázó adatait, adószám, ilyenek, kérik a gyerekek nevét, szül.idejét, helyét, és alatta kérdeznek rá konkrétan arra, hogy az önrészt ki adja: nem teljesen szó szerint: jelölje X-szel, ki nyújtja be az önrészt (vagy ki vállalja az önrész fizetését): 1. a pályázó 2. munkáltató

2012. febr. 10. 19:01

Melyik oldalon?Valamelyik nyomtatványon van?

Ma felhívtam őket is,de erre vonatkozóan nem adtak semmi infót,azt mondta a csaj hogy ilyet nekem kell találnom...Kösszz...

2. urbanszkyviki (válaszként erre: 1. - Tinamama)
2012. febr. 9. 21:00
Mi már beadtuk a pályázatot a hét elején. Az egyik oldalon van egy olyan kérdés, hogy ki adja az önrészt: a pályázó vagy a munkáltatója? Más lehetőség nem volt írva.......
2012. febr. 9. 20:43
Szeretnénk pályázni az Erzsébet programba,és érdekelne,hogy tudtok-e olyan alapítványt,szervezetet akik segítik az önrész kifizetésében a családokat.Ha valakinek van tapasztalata,kérem írja meg!Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook