Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrpolip elmulasztására tud valaki orrsprayt ajánlani? fórum

Orrpolip elmulasztására tud valaki orrsprayt ajánlani? (tudásbázis kérdés)


23. ancsazs (válaszként erre: 21. - Salaczr)
2022. júl. 19. 20:13

Üdv!

Megkérdezhetem milyen természetes készítményt használt a kezelésére?jelenleg műtétet javasoltak de most nem kivitelezhető ennek az ütemezése.

Válaszát köszönöm előre is!

2015. szept. 6. 15:35
Épp idén nyáron estem át ezen a kálvárián: FESS-műtétre kiírtak, de találtam másik gyógymódot. Itt az összefoglalás: orrpolip.blog.hu
2015. ápr. 10. 21:34

Nekem kétszer volt orrpolip műtétem! Ez első horror volt, aztán egy kisváros kórházában már elviselhetőbb volt, de ennyi elég!!!!


Most használok egy természetes készítményt ( 3 hete) nagyon jók a tapasztalataim. A vizes allergiás orrfolyásom megszünt. Ha a szaglásom is visszatér a polipok eltüntek!!! Erre pedig van már tapasztalat!! Ha valakit érdekel privátban írjon!

20. bitaking (válaszként erre: 14. - Krisz 18)
2013. szept. 2. 20:55
Szart sem ér! Próbáltam!
2013. szept. 2. 20:54
Kedves Sorstársak! Mindenkit el kell hogy szomorítsak, aki(velem együtt) átesett Fess műtéten, ami egy barbarizmus, teljesen szétbarmolják az orr nyálkahártyát, de hát másképp nem lehet az elburjánzott polipokat eltávolítani(bár nem tudom mennyi marad benn). Mind ezt teljesen feleslegesen, mert a polip csak egy tünet, hiába szedik ki, újra ki fog fejlődni, mivel az immunrendszer így védkezik. Majdnem minden betegség erre vezethető vissza, képtelen vagyok felfogni, hogy a hivatalos orvostudomány miért nem vesz róla tudomást, inkább műti, kezeli szteroiddal, ami megint csak a gyulladást próbálja legyűrni rendellenes módon, mert a gyulladás okát nem keresi és kezeli. Mikor 2.-szor is előjött a polipom, és már elhatalmasodott, elhatároztam, még egyszer műtét: NEM! Meg fogok gyógyulni, ki lököm ezt az idegen testet a szervezetemből. Sok mindennel próbálkoztam: lúgosítás(ez használt is, csak nem voltam kitartó), inhalálás sós vízzel, táplálék kiegészítők(aloé vera, protexin,csírák...stb.) szedése, de egyik sem hozott áttörést. Szerencsére rábukkantam a Vargha-gyógymódra( google) és ott fél évig kezeltek(egy biorezonancia vizsgálat után)heti 3-szor, majd 2-szer. A vizsgálat egyszerre kimutatta a laktóz(tej), búza(glutén) terheltséget, meg sok minden mást. Persze a "hivatalos" allergia teszten mindenem negatív lett! Ez sajnos rengeteg embert érint, még aki nem tud róla azt is. Meg hát a mozgás, mozgás bármennyire is nehéz sokszor. Hiába a kezelés is, ha a mérgek nem tudnak távozni a verítékkel( a szauna is nagyon hasznos). Én már pihenőn vagyok egyik orrlyukam teljesen jó, a másikon is rendesen kapok levegőt, de ott még néha érzem a polipot visszahúzódva, főleg ha sokat vétkezem az étkezésben:-). Ha keményebben betartottam volna a diétát, már teljesen gyógyult lennék. Hogy közben mik jöttek ki az orromból, azt inkább nem részletezném...amit a műtétkor kitépnek, csak részletekben, de hogy tudtam nekik örülni, ezeknek az eleven kis 8.utasoknak, amik gazdatestként telepedtek az orr üregeimben. Már néha érzem az illatokat is, szép lassan vissza fog jönni, 1 évembe telt, de végül is nem sok, ha belegondolunk, hogy a betegség hosszú évek alatt alakult ki bennünk. u.i.: a kezelés nem olcsó, de mi a drága? Az egészségünk.
18. Sleek
2012. ápr. 3. 20:37
Eukaliptusz illó olaj szaglása :)) Természetes és nem teszi tönkre az orrot mint sok orrspray
2012. ápr. 3. 19:28
Kedden mütik anyukámat a Debreceni klinikán Fess módszerrel.Reméljük sikeres lesz és gyorsan felgyógyul,mert nemlesz olyan nagy a seb.
16. judyt640 (válaszként erre: 14. - Krisz 18)
2012. márc. 28. 16:51
Köszi megis rendeltem a neten,sajnos mütét lesz belöle de legalább addig is használjukés hátha enyhit egy kicsit a tüneteken.
2012. márc. 27. 22:39
Nekem is van orrpolipom. A dokik augusztusban mindenkepp a mutetet javasoltak, keszitettek MR-t is. Viszont a mutetleirasban az all, hogy utana hetekig nem szabad emelgetni stb. Ezt jelenleg kisgyerekek mellett nem tudtam vallalni, ezert a dokik halaszto jelleggel orrspray-t adtak, amit azota is hasznalok. Nagyban elmultak a tuneteim: az allando orrdugulas, orrfolyas stb. Amit hasznalok: Flixonase. A hatoanyag benne: flucitasonpropionaat. Ezt csak azert irtam, mert en nem Mo.on elek, de ha dokinal vagy gyogyszeresznel erdeklodsz, esetleg ezt megkerdezheted. En nagyon elegedett vagyok ezzel az orrcseppel.
2012. márc. 27. 22:13

Én hallottam/olvastam egy szerről, ami ugyan nem spray, hanem krém...mindjárt utánanézek...na megvan: Kavalkó bioaktív krémcsalád: Nosico üregkrém pl. a Szebb Életért Központban (a Keleti pu. közelében) be is tudod szerezni, egy tégely 1500 Ft itt, és van aki épp arra használta, amire te is szeretnéd, és sikeresen, de hosszú hónapokig kenegette...

Ha még aktuális és az állapot megengedi, érdemes egy próbát tenni vele...

Minden jót!

13. adel07
2012. febr. 12. 10:32
Én is a Nasonex-et tudom.Az vényköteles.
12. judyt640 (válaszként erre: 11. - Ujlany)
2012. febr. 12. 09:50
Köszi utánnanézek.
11. ujlany
2012. febr. 11. 21:40

most talaltam a neten bongeszes kozben. Nem probaltam!!!

Ezüstkolloid orrspray (DrJuice)

bruttó 1.250 Ft


A DrJuice ezüstkolloid oldat rendkívül hatékony - és széles spektrumú - a gombák és baktériumok elpusztításában.


orrnyálkahártya gyulladás

orrcsonttörés

orrtornác gyulladás

orrdugulás

orrmelléküreg gyulladás

orrsövény kilyukadás

orrpolip

10. judyt640 (válaszként erre: 9. - Eandi78)
2012. febr. 11. 17:07
Igen ezt kapta anyukám is és ez most talán jó.Remélem hétfön a doki is igy látja.
9. eandi78 (válaszként erre: 8. - Judyt640)
2012. febr. 10. 18:47
Nem tudom orrpolipra mennyire hatásos, de amit használok az betegtájékoztató szerint arra is jó. Nasonex a neve.
2012. febr. 10. 15:57
anyukám 70 éves nem szeretném mütetni CT elött kapott egy orrsprayt az orvostol akit nagyon jo és lelkiismeretes orvos /kevés az ilyen /sztk alapon.De valahol tényleg olvastam egy véleményt egy orrsprayröl ami valakinek visszafejlesztette az orrpolipját.Nem a csodát várom csak hátha van itt valaki aki ezt használta .Az Ö válaszát várom.
2012. febr. 10. 08:26
Még nem hallottam ilyen sprayről. Szerintem is csak műtéttel lehet eltávolítani, és sajnos előfordulhat, hogy kiújul.
2012. febr. 9. 20:17

ha létezett ilyen, talán orvostól gyógyszerésztől érdeklődj!


Jobbulást!

2012. febr. 9. 20:15
Egynapos sebészeti műtét! (kétlem, hogy létezik ilyen varázsspray :)
4. judyt640 (válaszként erre: 3. - Emil zola-nana)
2012. febr. 9. 20:15
Ezt akarjuk elkerülni a mütétet.
2012. febr. 9. 20:14
Gondolom azt mütik,nem mulik el magátol mert nö folyamatosan,Orvos!
2012. febr. 9. 20:14
Sziasztok anyukámnak van az orrában és az arcüregében orrpolip.Tegnap volt CT,az mutatta ki.Valahol régen olvastam hogy van egy orrspray ami használ erre és visszafejlödik töle,hát ezt keresem.
2012. febr. 9. 20:10
Orrpolip elmulasztására tud valaki orrsprayt ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook