Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Laptopot szeretnék, de nem újat, infóra lenne szükségem! fórum

Laptopot szeretnék, de nem újat, infóra lenne szükségem! (beszélgetős fórum)


13. 39694c0c70 (válaszként erre: 11. - 39694c0c70)
2012. febr. 8. 19:50
Egyszer akkut...
2012. febr. 8. 19:39

KÖSZÖNÖM :)) mindenkinek a tanácsát, pro és kontra.

Nekem a gép csak levélírásra,nézelődésre ,

olvasásra, képek ,hiv. levelek tárolására kéne.

Ja és a Skype-ra.( azt állítólag lehet használni)

Játékokra nincs szükségem.

Megfontoljuk, megrágjuk .

Cimóka ! amit írtál az megkérdezem még tőle .

Én amiről most írok ,az nem laptop,ez is régi ,de működik.

2012. febr. 8. 19:24

Szerintem meg nyugodtan vegyél használtan laptopot.

Persze nem több tízezerért!

Annak valóban semmi értelme, hogy 50-60 ezerért használtat vegyél.

Ha nem kell, hogy jó legyen az akkumulátora, már 10 ezer forint alatt is kapsz használható gépet.

Az enyém már 7 éves múlt és működik. gysze igaz akkut cseréltek benne. (bár ne tették volna, mert hamar megadta magát a csere)

Igaz HD-t 2szer cseréltek benne. Ugyan használtak kerültek beke, de munkadíjjal együtt se került összesen 20 ezerbe.

Kollégám már a második gépét használja, pedig az első is 2 évvel fiatalabb volt az enyémnél.

Az újak legfeljebb 3, max. 4 évet bírnak és nem is nagyon javíthatók már.

Érdemes eldönteni, hogy kinek és mire kell a gép.

2012. febr. 8. 18:45
Szerintem igenis ki lehet fogni szuper használt laptopot is. Mi vagyunk a példa rá...Anno 4 éve akartunk laptopot cserélni, 17' acer-t szerettünk volna. 130e ft-ért vettünk egy közel 2 éves gépet, amin semmi esztétikai ill. működésbeli hiba nem volt. Most is róla pötyögök:) Semi gond nincs vele. Persze ezt is ki kell fogni...
9. 83e25137af (válaszként erre: 1. - Hybyskus)
2012. febr. 8. 17:11
ne.. használtan öngyilkosság laptopot vagy netbookot venni.. inkább vegyél egy alapgépet ha nem kell bika videó kártya vagy memória.
2012. febr. 8. 17:03

Ja, és még valami, a Hewlett-Packard 6730 nagyon kevés infó a gépről, kellene pontos típusszám is,mert abból derül ki, hogy mi is van valójában beleépítve(memória, winchester, videókártya, CPU - ezek mind befolyásolják a vételárat.)


Csak egy kis segítség:

-ha Win7 fut a gépen, akkor én minimum 3 GB memóriával rendelkező gépet keresnék

- a processzor nálam nem mérvadó, Intel, AMD mindkettő jó, talán az AMD processzorosok pár ezerrel olcsóbbak.

- winchester mérete : minél nagyobb, annál jobb :))))

- ha van saját videó kártyája, akkor az megdobja az árát akár 10-20 ezerrel is (újonnan), és még lehet keveset is mondok. Ha nem játékra kell a gép, akkor megteszi egy integrált videó kártya is, bár ha pl. HD filmeket is néznél, akkor az ért jó ha van benne "rendes" :)

2012. febr. 8. 16:53
Ne vegyél használtan laptopot... Ha veszel egy újat, az, ha vigyázol rá, minimum 5 évig laptop lesz, míg egy használt esetében minden perc működés ajándék...
2012. febr. 8. 16:43
A laptop az olyan dolgok egyike, amiből nagyon nem ajánlott használtat venni...
5. Szabynka (válaszként erre: 4. - 661e5a20a8)
2012. febr. 8. 16:41

Szerintem sem érdemes használtat venni. Igaz, ha újat veszel, akkor kell rá költeni is rendesen. Persze attól függ, hogy mire akarod használni.

Vannak új gépek egész olcsón is és drágán is. Lehet, hogy érdemes lenne egy kicsit többet kiadni egy újért.

2012. febr. 8. 16:38
Én is használtat akartam venni anno, de mindenki lebeszélt róla. Hallgattam rájuk.
3. Szabynka (válaszként erre: 2. - Szabynka)
2012. febr. 8. 16:36
ja és megvannak a papírjai, plusz van hozzá egy táska is. Állítólag hibátlan állapotban van, de sajnos kép nincs hozzá. Viszont fel lehet venni a kapcsolatot az eladóval.
2012. febr. 8. 16:34

Szia!


Van egy jó kis oldal, ahol használt laptopok között lehet keresgélni. Ott pl. találtam egy olyan HP gépet, ami közel 60e ft.

2012. febr. 8. 16:27

Sziasztok !

Érdeklődin szeretnék , van -e valakinek

Hewlett-Packord 6730-s laptpja, magyar nyelvű

Win7 .

1 éves a gép.

Használtan kb. mi az ára ?

Nem értek a szám gépekhez.

Köszönöm:♥

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook