Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen sütireceptet tudtok nekem ajánlani? fórum

Milyen sütireceptet tudtok nekem ajánlani? (beszélgetős fórum)


12. Pici Cirmók (válaszként erre: 8. - Kolli1987)
2012. febr. 8. 18:46
Uhh..ez de finoman hangzik.. :D Még megéheztem. :D
11. Pici Cirmók (válaszként erre: 10. - Kolli1987)
2012. febr. 8. 18:46
Mivel Bálint napra szeretném neki adni, ezért bőven ráér. Megcsinálni majd aznap délelőtt szeretném! :)
2012. febr. 8. 18:33

Előtúrom a receptet holna akkor megírom délelőtt.

Mikorra kellene?

9. Jasmine24 (válaszként erre: 8. - Kolli1987)
2012. febr. 8. 18:09
Ez jol hangzik! :)
2012. febr. 8. 18:05
Szívesen vagy esetleg ha ismered az emeletes élvezetet. Ez egy keksz alapú túrókrémes vanilia pudingos tejszínhbos süti. Bocsi a félre gépelek csak a pici lányom segít nekem. :D
2012. febr. 8. 16:44

Tiramisu: Hozzávalók: 4 tojás, 4 evőkanál kristálycukor, 1 doboz mascarpone, 1 csomag babapiskóta, kávé a mártogatáshoz, kakaópor a díszítéshez

Krém készítése: a tojások sárgáját habosra kikeverjük a cukorral, majd hozzáadjuk a mascarponé-t es jól elkeverjük. Közben a fehérjét kemény habbá verjük egy kis porcukorral, majd óvatosan hozzáadjuk a mascarponé-s keverékhez.

Előveszünk egy mélyebb télat, majd elkezdjük a babapiskotákat egyesével belemártogatni a kávéba. Szépen 1 sort kiteszünk, majd rákenjük a masszánk felét. Szépen elsimítjuk és megszórjuk kakaóval. Ezt megismételjük még 1x, tetejét ismét kakaóporral szitáljuk le és díszíthetjük ízlés szerint.

Tipp: érdemes a hűtőben pihentetni 1-2 orát. A masszába lehet tenni rumot is, úgy még finomabb! 

2012. febr. 8. 16:24

Köszönöm! A recepteket ha leírnátok, megköszönném. Lehet nem most, de egyszer megcsinálom őket. :)

Igazából valamilyen keksz féle, lapos(vékony) sütire gondoltam, ami puha. Mert ugye a szállításnál az úszná meg a legkevesebb sérüléssel. :)


És a muffin tészta eszembe sem jutott hogy tepsiben... :D Köszi!

5. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - Pici Cirmók)
2012. febr. 8. 16:22
En a tiramisu-t ajnlanam! Azt barmijen formara meglehet csinalni. Es tudok egy isteni receptet. Nalunk mar 4. hetvegen azt kellett csinalnom, mert megveszunk erte! :))
2012. febr. 8. 16:21

Hmmm...

Arra gondoltam, csinálhatnál Kozák sapkát, azt ki lehet szúrni szívre is, és a tetejét nem csokimázzal, hanem tejszínben olvasztott csokis habbal díszíteném, és ha nagyon csoki perverz akarnék lenni, na erre csorgatnék még csokimázat. :)

2012. febr. 8. 16:20
A muffin tésztája, ha nagy tepsibe megsütöd akkor faragható és nagyon könnyen formázható. Én ajálom neked de ha ezek után is kellene még és egy kis piskótától nem ijedsz meg akkor még van még egy receptem.
2012. febr. 8. 16:19
2012. febr. 8. 16:18

Páromban szeretnék Bálint napra valami sütit csinálni. A muffin nem jó, mert nincs muffin sütőm. Szóval valami hozzá hasonló, puha és nagyon finom, lehetőleg csokis receptet szeretnék. A lényeg, hogy formázható legyen, pl. szív alakú, kör és ilyesmi, ja és hogy lehessen díszíteni.

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook