Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan fogjak hozzá a Barbie torta készítéséhez? fórum

Hogyan fogjak hozzá a Barbie torta készítéséhez? (tudásbázis kérdés)


5. 72542cb970 (válaszként erre: 1. - Lovebird)
2012. febr. 8. 13:25
Google-Barbie torta kepek..Ha rakattintasz a kepre akkor kiadja a receptjet..En fondant-al csinaltam gyonyoru lett...Sok sikert!!!
4. lovebird (válaszként erre: 2. - Agnik1)
2012. febr. 8. 12:51
Megadnád a cukormáz receptjét? Rózsaszínre szeretném színezni, gondolom ezt is lehet?
2012. febr. 8. 12:03

Nem nehéz elkészíteni , ha nem vagy teljesen kezdő . Bátran vágj neki !

A cukormázzal kapcsolatban nincs tapasztalatom , amikor én készítettem , habot színeztem pár csepp ételfestékkel , és habzsákból kinyomott pici csillagokkal borítottam be a ruharészt . Lila és rózsaszín lett , igazi fodros - bodros ruha . :) Dr. Oetkeres dekor szívecskékkel díszítettem , szintén lila és rózsaszín cukorszívecskékkel .

2012. febr. 8. 11:54

Szia!


A Dr.Oetker cukormázat nem ismerem, mert én magam szoktam a cukormázat készíteni...

De elméletileg a Dr.Oetker-es cukormasszát is lehet ételfestékkel színezni. A dekorációs cukrot(pl. a szívecskéket) vajkrémmel tudod rögzíteni.

2012. febr. 8. 11:49

Sziasztok! A kislányom most lesz 3 éves, és a szülinapjára egy Barbie tortát szeretnék készíteni, bár még soha nem csináltam ilyet. Úgy gondoltam, hogy veszek nyújtható cukormázat (Dr. Oetker) és azzal fogom bevonni.

Van valamilyen tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Lehet azt színezni? Illetve, ha veszek rá dekorációs cukrot, azt hogyan rakjam rá? Rá tudom tapasztani? És gondolom be kell vonnia a tortát vajas krémmel is, hogy meg álljon rajta a cukormáz, ugye?

Szóval várom a hozzászólásokat, recepteket, ötleteket!Előre is köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook