Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Műkörmös OKJ vizsga mennyire lesz nehéz? fórum

Műkörmös OKJ vizsga mennyire lesz nehéz? (tudásbázis kérdés)

9. Szamó (válaszként erre: 8. - Kangaroo Island)
2012. febr. 9. 18:34
Gratulálok!!!
2012. febr. 9. 18:11
Sikerült!!!!! :-)
7. Szamó (válaszként erre: 4. - Kangaroo Island)
2012. febr. 8. 17:06

CN-nél lettem szakoktató, de jelenleg nem náluk oktatok. Vidéki vagyok.....

Néztem a munkáidat, szépek! Ha ilyen lelkes vagy, akkor nem lesz gond a fejlődéssel sem, azt hiszem. Gyakorolj sokat!


A szóbelin ne blokkolj le! Nem arra kíváncsiak, hogy mit nem tudsz, hanem arra, hogy mit tudsz! Ne legyen olyan tétel, amihez nem tudsz megszólalni!!!! Pár mondat és belendülsz :))) A lényeg, hogy határozott legyél, azt lássa mindenki, hogy kisujjból kirázod :))))



Sok sikert!!!!!!

6. Kangaroo Island (válaszként erre: 5. - Marcsykaa)
2012. febr. 8. 16:57
ÁMEN! :)
2012. febr. 8. 16:54
Dehogy blokkolsz le! ha tanultál menni fog az! Nálunk pl. nem volt akkora szigor, mindenki átment 4-5sel:D Hajrá
2012. febr. 8. 16:30

Szia!

Köszönöm, hogy írtál. A CN-nél vagy oktató?

Szóbeli lesz, gyakorlati múlt hét pénteken volt, az sikerült szerintem, szerencsére sokat gyakoroltam, diagnosztizálásra max.pontot kaptam (modellem leleste a papírról, meg kérdése se volt az Enikőnek, elmondtam mindent :-)).

Nagyon izgulok, pedig tanultam egy csomót, a mdulzárók is jól sikerültek, de tuti leblokkolok. :-/

2012. febr. 8. 16:26

Szia. Én oktató vagyok.

Relatív, hogy kinek és mennyire nehéz....


Ha tanultál, akkor az elmélet nem nehéz. Gondolom megkaptátok a szóbeli vizsgákra a tételeket, abból jól fel lehet készülni!


Ha gyakoroltál, akkor a gyakorlat sem nehéz. Figyelj oda a kritériumokra: párhuzam, hossz, forma, "C" ív, bőrre ne menj, mosolyvonal. Manikűrnél az esztétika, a bőr fontos.


A tanárok pedig nagyon nem egyformák! Van, aki elnézőbb, van, aki szigorúbb......

2012. febr. 8. 12:15
senki?
2012. febr. 8. 11:14

Holnap lesz a vizsgám a CN-nél, minden érdekel. Mennyire volt nehéz? Mennyire segítettek a tanárok? Stb...

előre köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook