Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sorstársakat keresek gyermekmolesztálás ügyben fórum

Sorstársakat keresek gyermekmolesztálás ügyben (beszélgetős fórum)


2013. júl. 29. 09:51
szeretnék tanácsot kérni, ha a rendőrség nem csinál semmit hova lehet fordulni.Nem rólam van szó,a barátnőm unokájáról.Tett feljelentést még május elején de azóta sem történik semmi.Van áldozatvédelem vagy valami?
2012. márc. 31. 08:23

Sziasztok! A Duna TV-n a Családbarát magazinban egy klinikai szakpszichológust kérdeznek erről a témában(történetesen ő volt a mi szakértőnk)és elmondja, hogy mennyi ilyen eset van, amiben megússzák az elkövetők és fel kell venni a harcot. Ő is ezt teszi.

Nekünk anyáknak is ezt kell tenni még akkor is, ha a jogrendszer olyan amilyen. A gyermekünk védelméről van szó, és nem a rendőrség, nem a gyermekjóléti, sem más nem védheti meg a gyereket csak az anya aki hisz neki és mellette van.

Az alábbi linken választható ki a 03.22-i családbarát adást, ebben is van egy eset olyan 21 percnél (asszem):


[link]

14. Anyacsak1van (válaszként erre: 13. - 979f6b394f)
2012. márc. 7. 09:35

Sajnos,mi is így jártunk; a fiam akkor 8 éves volt. Mindez most 7 év elteltével derült ki.

Én se fogom annyiban hagyni,mert ha egyszer megtette,akkor megteszi többször is.

2012. febr. 8. 21:33

Megérdeklődöm a hadnagynál.

Amiért viszont a fórumot indítottam, fontos. Akinek van olyan ismerőse, aki hasonlóan küzd(ene) az igazságért, vegye fel velem a kapcsolatot.

12. álomkép. (válaszként erre: 11. - 979f6b394f)
2012. febr. 8. 17:32
Ha nincs évülési idő akkor ez már pozitív !!Sok minden lehet a háttérbe ,ami lassítja a folyamatot .Esetleg nem tudod a rendőrségen megkérdezni?Nincs ilyen lehetőség???
2012. febr. 8. 16:20

Már nem évül el semmilyen ilyen ügy, ez jó! Ha még egyszer csinálja és kitudódik, előkerül az ügye.

Én már árom hónapja várok az ügyészi határozatra.

Az is lehet, hogy visszadobták a rendőrségre az ügyet, csak én nem tudok róla...

10. álomkép. (válaszként erre: 6. - 979f6b394f)
2012. febr. 8. 12:39

Ja!!!Még annyit!Hidd el nekem a herce hurca amit küzdenétek az igazságért semmi ahhoz ,ami a kislányod életére nehezedik majd súlyként.Szívből kívánom ,hogy ne így legyen ,és az idő most még neki dolgozzon ,hogy feltudja dolgozni ,és megértse a történéseket.Ha én vissza mehetnék időben ,akár gyilkolnék is ,....és bár csak esélyem lenne" ügyet"

csinálni ,és harcolni azért ,hogy a bűnös megkapja büntetését!!!!!!!!

9. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 6. - 979f6b394f)
2012. febr. 8. 12:04
A rohadék mocskos fajtáját az ilyennek!!! Azt hiszem, nem állnék jót magamért, ha velünk történne, aztán a végén még én kerülnék börtönbe. Milyen emberek mászkálnak szabadon az utcán???
2012. febr. 8. 11:54

Védik a mocskos ,szemét állatot!SZÉGYEN

Biztos valakinek a valakije!:(((

7. álomkép. (válaszként erre: 1. - 979f6b394f)
2012. febr. 8. 11:52
Ha szakértői vélemény alátámasztja ,akkor mit akarnak még???Mi kell még ????Ezzel a történéssel a gyermek egy életen át tartó traumát kap......ha szerencsés akkor csak egy fél életen át tart.Kihat az életére ,ha most még nem is érződik rajta igazán.Nagyon sajnálom ,ami történt ,sajnálnám ha nem lehetne tenni semmit,mert az összes beteg pedofil állat megussza ,és ettől borsózik a hátam.Életek törnek szét miattuk és nem lehet tenni semmit?????????????áááááááááááááááááááááááááááááááá
2012. febr. 8. 11:44
Tavaly májusban történt. Novemberben volt az iratbetekintés. Azótra várom a határozatot az Ügyészségről. Azt meg lehet fellebbezni,igaz,de nem biztos hogy vállalnám a sokéves hercehurcát- meg a gyermekemet sem tenném ki ennek. De lehet,hogy másokkal összefogva lehetne indítványozni,hogy nehogymár az legyen a bizonyíték, hogy tettenérem az elkövetőt (annál óvatosabbak),m vagy behatolás történik (egy nagyon pici gyereknél nem történik, mert fizikailag nemlehetséges). Ezen kívül segítenék azoknak akik meghallják a gyereküktől, mi történt és nem tudják mi tévők legyenek. Higgyenek, ne higgyenek...? Hova forduljanak...stb.
5. álomkép. (válaszként erre: 4. - Miramira77)
2012. febr. 8. 10:31
Nem tudom ,hogy ma mennyi az elévülési idő ,mert úgy hallottam már szigorították ,de a múltban ennyi volt.Ezt tudom.!!!
2012. febr. 8. 10:29

Mélységesen megrendít, hogy egy molesztáló ilyen könnyen megússza!

Én ezt az elévülési időt sem értem. Mi változik öt év alatt?

Remélem sikerül elkapni a ...............(nem írom le, törölnék) mielőbb.

2012. febr. 8. 10:29
A cím alapján azt hittem a kalocsai eset a híradóból, de látom, hogy nem. Gondolom fel lehet lebbezni. Szerintem ügyvéd kérdése a siker és pénzé. Sajnos ilyen az ország.
2. álomkép. (válaszként erre: 1. - 979f6b394f)
2012. febr. 8. 10:00
Nem gonfolnám ,hogy ennyiben kellene hagyni,.Mennyi idő telt el mióta történt ?????Régen úgy volt ,hogy 5 év után elévül:(((((
2012. febr. 8. 09:56

Az akkor hároméves gyermekemet molesztálták, értesítve lett a rendőrség, gyermekjóléti, kórházi vizsgálat...minden megvolt. Sazkértői vélemény alátámasztja. Ennek ellenére megszüntetési javaslattal küldték az ügyet az Ügyészségre- mondván nics elég bizonyíték!Szabadlábon és szerintük ártatlanként élheti életét az elkövető!

Keresek olyan szülőket, akik hasonlóan jártak !

Emailt itt nem adhatok, regisztrálni kell...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook