Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Love story 2. - vagyis egy beteljesült szerelem fórum

Love story 2. - vagyis egy beteljesült szerelem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Love story 2. - vagyis egy beteljesült szerelem

1 2 3
71. Zamila (válaszként erre: 70. - Pritty26)
2012. febr. 16. 09:22
Szívemből szóltál,sok boldogságot Nektek:) Én is kaptam rengeteg kritikát azért mert lépni mertem,mert nem éltem úgy tovább,ahogyan a többi ismerősöm,persze el kell mondanom azt is,hogy nagyon sok feleség mondta ,hogy írígyel engem mert megmertem tenni.De nekik sem tartana többe,megtenni ugyanezt.
2012. febr. 16. 09:06

Igen, én is azt hittem, hogy amiben élek az jó. Elfogadtam, hogy a férjem nem figyel rám, elfogadtam hogy nem csókol, elfogadtam hogy nem tudom mikor fekszik le aludni... Persze a veszekedéseket is megszoktam.. Mert ez volt a természetes...

Miért telt el 8 évem mellettem? Mert azt hittem ez a jó, ez a természetes. Felvettük a lakáshitelt, a szocpolt.. Nem volt megállás, csak sodródtam az árral. Azt hittem nekem ez a sorsom..


És akkor jött Ő.. akit szépen lassan engedtem be, és ezt nem is bántam meg.


Ő mutatta meg, hogy persze jó-jó az életem, de ennél van sokkal JOBB is! Ő az, aki úgy figyelt rám, mint a férjem még soha a 8 év alatt. Ő az aki, mindent megtett értem és nem bújt amögé, hogy neki gyereki vannak. Mert igenis visszajött hozzám! Neki voltak a felesége mellett kilengései, de egyik kilengés sem volt annyira komoly, hogy ezért elhagyja a rossz házasságát.


Egymás mellett találtuk meg a boldogságunkat. Egymásért bármit-bármit megtennénk, mert érezzük hogy minket egymásnak teremtettek.


Miért éljünk tovább a rossz házasságainkban??


Mert bunkóság elhagyni a feleségünket/férjünket? Mert nem illik elhagyni a rosszat?

Mert nagyanyáink idejében ildomos volt a holtomiglan-holtodiglan?


Mindenki megérdemli a boldogságot!!!! És hogy ezt valaki hogy éri el, azt az élet hozza.


Én nem fogok itt SENKITŐL elnézést kérni, mert mertem/mertünk boldog lenni!


EGY ÉLETÜNK VAN!!!!! És nem akarom elpazarolni!!!!


Ha lesz már utána akár nekem akár neki... Ez az élet, de a lényeg hogy addig is BOLDOGOK vagyunk!!!!!


De mint mondtam, mi teszünk azért hogy figyeljünk a másikra és hogy boldoggá tegyük a másikat!


Azt kívánom, mindenki legyen nagyon BOLDOG ebben az EGY életében!!

69. Zamila (válaszként erre: 68. - Tulipan01)
2012. febr. 15. 17:47
Ez az ami ellen mindenképpen tenni kell,viszont nagyon nehéz lépni,ezt én is tudom..és azt is,hogy sokáig észre sem veszi az ember,hogy miben él,valahogy ezt veszi természetesnek,pedig hol van ez attól? ? :)
2012. febr. 15. 17:45

Gratulálok a bátorságodhoz! Sok nő még most a XI. században is elnyomva, szerelem nélkül, társas magányban él.

Irigyellek. :)

67. aaa3
2012. febr. 15. 08:02
szivből örülök , hogy boldogok vagytok
66. Zamila (válaszként erre: 65. - 72542cb970)
2012. febr. 13. 20:42
Én kb 8 évig éltem vele úgy,hogy szinte csak vegetáltam,ha visszagondolok arra az időre,fogalmam nincs,hogy mire vártam...egyszerűen nem is értem magamat.Amit a mostani páromtól kapok,tőle sosem kaptam,még a kapcsolat udvarlós fázisában sem,és igen,megtanított a férjemmel eltöltött idő arra,hogy sokkal jobban értékeljem azt amit most kapok.Talán ez szól a második házasságok mellett.
65. 72542cb970 (válaszként erre: 63. - Zamila)
2012. febr. 13. 20:36
Nekem ez kb 13 evig tartott...A baromarcu ferjemnek eszebe sem jutott hogy en talan nem igazan vagyok boldog..Vagy hogy vergodom ebben a hazassagban..A depressziomat az ongyilkossagi kiserletemet kulonbozo vallasokban valo menekuleseimet 'hisztikent' ertekelte es jo nagy pofonokkal jutalmazta...Aztan mikor megelgeltem es megcsaltam,eletem elso nagy szerelmevel,en voltam a budos r@hadt k@rva...Ilyen is van..De ma mar nem banom hogy igy tortent..Igy meg jobban tudom ertekelni azt amit kapok a mostani paromtol..
64. 72542cb970 (válaszként erre: 60. - Lilura)
2012. febr. 13. 20:31

Ebben abszolut igazad van az ember tarsas leny es mi NOK mindig remenykedunk hogy megtalaljuk a nagy O-t akiert erdemes minden reggel felkelni..akivel megosztjuk az eletunket..Neha sikerul neha nem..Az ilyen holgyemenyek,akik csupan szeretoi statuszra vagynak,a kor tarsadalmi elvarasainak szeretnenek megfelelni hiszen ma a szingli a trendi...

Egy jo nagy baromsag ez is ha engem kerdezel...

A kislanyt nem rossz ertelemben gondoltam,ne haragudj nem akartalak megbantani!!!

63. Zamila (válaszként erre: 62. - Lilura)
2012. febr. 13. 18:25
Egy kapcsolatot általában ketten b...nak el,meglehet próbálni rendbe hozni,de nem mindig sikerűl,mi 3 évig próbáltuk a férjemmel,de nem ment,akkor jött a 3. neki is,nekem is.
62. lilura (válaszként erre: 61. - Zamila)
2012. febr. 13. 18:03
És erről mindkét fél tehet. Sokat mutogatnak, hogy a párjuk nem foglalkozik már velük, közben pedig ők sem tesznek semmit a kapcsolatért...így "könnyebb" egy harmadikkal vigasztalódni, keresni az elvesztett mámort.
61. Zamila (válaszként erre: 60. - Lilura)
2012. febr. 13. 17:40
Én nem tartalak kislánynak,én a Te korodban szűltem az első lányomat,max tapasztalatlannak .Persze,hogy mindenkinek szüksége van rá,de lehet élni úgyis ha nincs,csak éppen sokkal sivárabb úgy az élet.És egész sok ember van aki házasságban éli meg ennek a hiányát.
60. lilura (válaszként erre: 57. - 72542cb970)
2012. febr. 13. 17:07
Szerintem ebben is vannak fokozatok, bár itt Hoxán is találkoztam már olyan hölgyeménnyel, aki számára a szerető státusz a vágyott állapot, semmi nehézség, csak a jó pillanatokat, kapja meg a pasiból, ajándékokat, stb...de ezt akkor sem hiszem el. Talán naív vagyok, talán túl romantikus, esetleg csak kislány, ahogy Ti gondoljátok, de szerintem igenis mindenkinek szüksége van arra, hogy valakinek Ő jelentse a világot, aki miatt érdemes felkelnie, tennie a dolgát, aki mellett minden értelmet nyer...akinek ő az egyetlen.
59. 72542cb970 (válaszként erre: 58. - Zamila)
2012. febr. 13. 16:21
Na ja:-) Hat ez az..Szegeny gyerkocok de komolyan...Egy dolog szeretonek lenni,mas dolog gyereket szulni...Idiota holgyemenyek vannak...
58. Zamila (válaszként erre: 57. - 72542cb970)
2012. febr. 13. 16:11
Sűrűn dobálná a kereszteket :D Hát nem tudom,én elég megértő vagyok,úgy általában mindenkivel,de amit mesélsz..nos,na azt mondjuk nem vállalnám,nem hiszem,hogy egészséges lelkületű az a gyerek aki így nevelkedik.
57. 72542cb970 (válaszként erre: 56. - Zamila)
2012. febr. 13. 16:07

Legalabb O belatja hogy van meg neki mit tanulnia...Sokan nem kepesek erre..Kicsit ossze van kavarodva a lelkem..Olvastam itt egy holgyemeny velemenyet az egyik topicban aki roppant buszke magara mivel egy hazassagban elo ferfitol szuletett gyereke a mar meglevo gyerek melle,es nagyon jo a kapcsolata a gyerkocnek az apjaval..Szerinte..Hat nekem meg ettol all fel a szor hatamon..Hogy aszondja Apa gyere jatszani,nem lehet kisfiam adj egy puszit megyek haza a csaladomhoz..Es erre ez a no buszke..

Erre mit mondana ez a kislany???

56. Zamila
2012. febr. 13. 15:58
Szép befejezés :)) Tényleg van mit tanulnia..
55. 72542cb970 (válaszként erre: 54. - Lilura)
2012. febr. 13. 14:21

A hormonok sem biztatnak senkit arra hogy lepj felre csak abban az eseteben ha a meglevo kapcsolat mar kihult,es nem azt erzed a parod irant,amit kellene..

Sok szerencset neked!

54. lilura (válaszként erre: 52. - 72542cb970)
2012. febr. 13. 14:06

A „hormonvezérlést” nem a házasságkötésre értettem, hanem a kilépésre...mert ott tényleg csupán hónapok vagy max évek „játszanak”.

De abbahagytam, nem szeretnék senkit meggyőzni az igazamról, mert nem gondolkozunk egyformán, ami nem is baj, szükség van a világban szinekre. Tény, sokat kell még tanulnom, de fogok is.

53. 72542cb970 (válaszként erre: 52. - 72542cb970)
2012. febr. 13. 13:49
Es probalj meg orulni masok boldogsaganak..Lehet a volt feleseg magaban nagyon is halas qa sorsnak hogy igy alakult...Nem tudhatod..
52. 72542cb970 (válaszként erre: 50. - Lilura)
2012. febr. 13. 13:48

Neked van egy kis fogalomzavarod:-)Voltam mar megcsalt feleseg,szereto zartam le nagyon hosszu hazassagot voltam es sorolhatnam...Tanultam beloluk..Legfokeppen azt hogy minden amiben 20-30 evesen hittem teveszme volt..En is idealizaltam a hazassagot mint intezmenyt,probaltam megmenteni haldoklo kapcsolatokat semmi eredmennyel...Es persze hogy en voltam a rohadt r@banc mikor leptem...A cikk iroja 8!!!!! ev utan ment ferjhez..Tehat nem a hormonok vezereltek..Az hogy egy langyos allovizbol ki mert torni sokkal nagyobb batorsagra vall,mint Te azt valaha is eltudnad kepzelni..

10-15 ev mulva valoszinu hogy mashogyan fogsz velekedni az emberi kapcsolatokrol legyen az hazassag szerelem vagy parkapcsolat..De4 adig ne itelkezz es ne torj palcat masok folott!!!!!!!Orulj hogy neked van egy jol mukodo parkapcsolatod.

51. Zamila (válaszként erre: 50. - Lilura)
2012. febr. 13. 13:27

Minden kapcsolat előtt volt egy másik,azt meg sosem tudhatod,hogy a felek magukban mennyire zárták ezt le.Tehát csak ott nem épül másik kapcsolat hamvaira,ahol szűzen ment mind a két fél a kapcsolatba,abba meg az a rázós,hogy egy idő után győz a kíváncsiság.

Sztem abszolút nincs jelentősége,hogy megismerkedésükkor miről volt épp papírjuk,egy kapcsolatnak nem mindig akkor van vége,amikor azt ki is mondják,hanem sokkal előbb.Amikor az ember már nyitott más felé is a házastársán kívűl,ott már halott a házasság,ott már nem nagyon van mit menteni,onnantól az ember már csak papíron tartozik valakihez,lélekben független.


Tudod a legszebb,hogy a párom felesége nem igazán vette észre,hogy ez már egy nem működő házasság,volt pár levélváltásunk,és ő úgy érezte a házassága tökéletes :O

50. lilura (válaszként erre: 49. - Zamila)
2012. febr. 13. 13:16

Ha tökéletes lett volna, akkor valójában figyel a párjára, nem csupán a látszatra, és akkor igenis megérzi, hogy valami nincs rendjén...nem hiszem, hogy azt egy nő ne érezné meg, maximum nem akarja.

Sajnálom, hogy ezt gondolom, de akkor is azt gondolom, hogy az a kapcsolat, amelyik szemétdomra, egy másik kapcsolat hamvaira épül, éppen annyit is ér...Dehogy bátorság. Az lett volna az, ha mielőtt bármi is történik, lezárják az elhanyagolt kapcsolatot, sokkal korrektebb lett volna, de ahogy sejtem, itt az annyira nem fontos.

49. Zamila (válaszként erre: 45. - Lilura)
2012. febr. 13. 13:03

"Én a rossz, mert nem éljenzem azért, mert kettő családos ember az állítólagos szerelmet választotta, szerintetek bátorságból, szerintem pedig gyávaságból." Fogalmad nincs mekkora bátorság kell ehhez.Én végigcsináltam,úgyhogy tudom.Ha gyáva lett volna,maradt volna a férjével,ahhoz fele annyi bátorság sem kell.A hsz azt tükrözi,hogy jobban hiszel egy papírban,mint a szerelemben,pedig a papír semmitől nem véd meg:)

Lehet hiába próbálkozol,járhatsz hetente fodrászhoz,műkörmöshöz,megtanulhatsz istenien főzni,teljesíthetsz csúcs szuper módon az ágyban,lesheted a párod minden kívánságát,még sincs arra garancia,hogy nem hagy el,max sokkal jobban kifogsz tőle akadni,pont ezért mert Te mindent megtettél,csak épp van amikor a tökéletes baromi unalmas.Az én párom,a tőlem 9 évvel fiatalabb feleségét hagyta el,aki "megtett mindent"csak épp valahogy mégis elszállt a szerelem már köztük.Úgyhogy semmire nincs garancia,az élet meg baszottul nem igazságos,néha azoknak jön be,akik,a vaskalaposok szerint még élni sem érdemesek :D

48. lilura (válaszként erre: 46. - 72542cb970)
2012. febr. 13. 12:45
Az a cikkíró hibája maximum, hogy otthagyta a férjét mindenféle erőfeszítés nélkül, amellyel jobbá tehette volna a valódi kapcsolatát. Az, hogy a kalandot egy családos emberben találta meg...na az már a pasi meg a felesége története.
47. lilura (válaszként erre: 46. - 72542cb970)
2012. febr. 13. 12:44
Az a gyávaság, hogy nem próbált meg változtatni a kapcsolatán, javítani, odafigyelni, inkább ment az aktuális hormonjai irányában. Elvileg a cikkíró is egy harmonikus, boldog, gyermektervezős időszakban volt a férjével, amikor jött a krach. Meggyőzödésem, hogy a kapcsolatok valójában kb 3 év után kezdődnek igazán, amikor a test kémiai reakciója alábbhagy, és ilyenkor számít igazán, hogy tudunk-e a másikkal, mint emberrel, kezdeni valamit. Nem csupán lopott fél órák során, titkos találkákon, hanem a való életben.
46. 72542cb970 (válaszként erre: 45. - Lilura)
2012. febr. 13. 12:33
Aha szoval ha teged a 'szerelmed' elhagy az kettotok hibaja lesz..De ebben az esetben a cikkiro hibaja volt hiszen 'csalados emberre' vetette ki halojat a csalfa...Fejtsd mar ki legyszives mi ebben a gyavasag,mert eskuszom nem ertem!!!!!
45. lilura (válaszként erre: 42. - 72542cb970)
2012. febr. 13. 12:24
Most tényleg amiatt vagyok Én a rossz, mert nem éljenzem azért, mert kettő családos ember az állítólagos szerelmet választotta, szerintetek bátorságból, szerintem pedig gyávaságból...hát, valóban nem gondolkozunk egyformán. Ha a Szerelmem egyszer úgy dönt, hogy másfelé próbálkozik, az ugyanúgy az Én hibám is lesz, mint az Övé. Mert nem foglalkoztam se magammal, se vele, legfőképpen pedig kettőnkkel. De, amennyire ismerem magam, ez nem fog megtörténni, legalábbis minden erőmmel azon leszek, hogy megadhassuk egymásnak azt, amire igazán szükségünk lehet, és akkor nincs helyük efféle pótlékoknak.
44. Zamila (válaszként erre: 42. - 72542cb970)
2012. febr. 13. 11:40
a helyzet ismerős,az én szüleim sem váltak el,de a házasságuk egy pokol volt.Gyerekként ezt átélni,senkinek nem kívánom.Én elhagytam a férjemet,a gyerekeim most kiegyensúlyozott boldog légkörben élnek,és ez meg is látszik rajtuk.
43. Zamila (válaszként erre: 40. - Lilura)
2012. febr. 13. 11:37
Hittem én az előzőben is :))) Hogy ebben miért is hiszek jobban? Talán azért mert 38 vagyok,sok dolgot megéltem,és láttam,rengeteg embert megismertem,tudom,hogy mennyire különböző tud lenni két ember,és,hogy mennyire másképpen tud állni ugyan ahhoz a helyzethez.Tudom azt is ,hogy milyen sokat változik az ember,az értékrendje,a gondolkodása,ahogy halad a korban előre.Azt is tudom,milyen hibákat követtem el,és ha nem is az összeset,de azt is tudom,hogy hogy ne kövessem el,ezeket újból :)A legfőképpen...tudom mi kell egy férfinak,mi az amit szeretne egy kapcsolattól,és ma már azt is tudom,hogy én mit várok el tőle.
42. 72542cb970 (válaszként erre: 25. - Lilura)
2012. febr. 13. 11:36
Nem azert elt at 'pokoli kinokat' mert a szereto nem hagyta ott a csaladjat..Hanem mert a szerett ferfi nem lehetett mellette..Semmi szanalmas nincs benne..Inkabb tiszteletremelto az,ahogyan megszenvedtek a boldogsagert,az hogy a cikk iroja fiatal lany letere megsem keresett mast,hanem kitartott a szerelme mellett..Ha egy hazassag elromlik es egyik fel reszerol sincs meg az elhatarozas hogy megmentse a kapcsolatot akkor 2 valasztas van:vagy elnek tovabb boldogtalanul a gyerekek a kolcsonok a latszat miatt,vagy valtoztatnak..En egy olyan hazassagbol szuletett gyerek vagyok ahol ez a kapcsolat talan meg a szuletesem elott elromlott..Es a szuleim egyutt maradtak..Szerinted hogyan eltem en ezt meg??A kulvilag fele mi voltunk a mintacsalad az hogy mi zajlott a zart falak csak mi tudtuk..Es en is es az ocsem is nagyon megsinylettuk..Szoval amig nem vagy ilyen szituban ne itelkezz!!!En a mai napig azt kivanom barcsak a szuleim valtak volna el anno..
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook