Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tönkreteheti egy frissen összeköltözött párkapcsolatot az, ha teljesen ellentétes műszakban dolgozik a két fél? fórum

Tönkreteheti egy frissen összeköltözött párkapcsolatot az, ha teljesen ellentétes műszakban dolgozik a két fél? (beszélgetős fórum)


25. 4c30444687 (válaszként erre: 14. - Phaedrax)
2012. febr. 8. 11:32
Fél óra? Az még egy kiadós szexre sem elég. Ha jól belejön az ember egy beszélgetésbe, akkor meg 1-2-3 óra simán elszáll. Szerintem napi fél óra (úgy, hogy hétvégén is ez van), egymás mellett élésre elég.
24. 4c30444687 (válaszként erre: 5. - Macskanita)
2012. febr. 8. 11:28
Szerintem ez a biztos vég, ha nem lesz változás a napirendben.
2012. febr. 8. 08:15
Nekem az a tapasztalatom,hogy tönkre teheti,és tönkre is fogja,ha valamelyikőtök nem vált munkahelyet.Én is voltam pont így,mi beszéltünk a főnökséggel,és sikerült egy műszakba kerülnünk,ami egy ideig tökjó volt,de akkor meg a szünetekben lettem lecseszve,hogy én ezt meg azt a pasit nézem,meg nem megyek oda hozzá eleget...mondjuk,mi a külön műszak miatt veszekedtünk annyit,hogy ezután ez se könnyítsen rajta..Szerintem minden esély megvan rá,hogy tönkretegye a dolog a kapcsolatot..mire hazaérsz fáradtan,nincs energiád semmire,mire lenne,ő épp elmegy...:/Ez nehéz ügy.
2012. febr. 8. 00:21
Nem.
2012. febr. 8. 00:18

Viszont az is tény, hogy mindenki tisztában van azzal, aki átlagember, kis keresettel, hogy a mai világban nem lehet válogatni, minden forintra szükség van... Hisz az átlagember nem lopja a pénzt, hanem néha keservesen megdolgozik érte, mégha nem is a ledolgozott munka ellenértékét kapja...


Ezt is át kell beszélni, hogy mi éri meg jobban, mi a fontosabb...


A kapcsolat is fontos, hisz nem minden nap talál bárki rendes társat, de a számlákat is fizetni kell...

20. timycat (válaszként erre: 1. - Macskanita)
2012. febr. 8. 00:14

Mióta vagytok együtt? Eddig mennyi időtök volt egymásra?

Ha jól értem az újdonság csak az összeköltözés... szóval eddig is együtt voltatok ellentétes műszakban dolgozás mellett; vagy a munkarend új?


De ettől eltekintve, az hogy kevés időtök van egymásra nem könnyíti meg az életeteket, szerintem ki tud nyírni egy jól működő, régebbi kapcsolatot is.

19. 36a26f5226 (válaszként erre: 16. - Macskanita)
2012. febr. 8. 00:02
De leginkább a pároddal tudnátok megbeszélni ezt, hogy hogyan tovább... Megéri-e ennyi pénzért feláldozni a bimbózó kapcsolatotokat...
18. martin3 (válaszként erre: 1. - Macskanita)
2012. febr. 7. 23:47

szerintem abszolút!

nem értek azokkal egyet, akik azt mondják, hogy legalább nem unjátok meg egymást...ha valaki így gondolkodik, minek van együtt valakivel? akit szeretek, azzal a lehető legtöbb időt szeretném tölteni, nem este hulla fáradtan 1-2órát...abszolút tönkre fogja tenni a kapcsolatot.

17. porzellanpuppe (válaszként erre: 16. - Macskanita)
2012. febr. 7. 22:50
ez igaz.de ami igazán segitene az az ha a pároddal beszélnéd ezt meg,s megkérdeznéd ö hogy látja ezt.
16. Macskanita (válaszként erre: 15. - Porzellanpuppe)
2012. febr. 7. 21:48
azért kérdezek idegeneket, mert több ember, több élet, több tapasztalat...
2012. febr. 7. 21:20
szerintem meg igen.torodni kell egymassal ...romantika sex stb.s ha csak munka van.ido 1masra meg egyaltalan nincs akk..:/ de talan ezt vele kene megbeszelned nem itt kerdezni idegeneket akik semmit sem latnak s nem tudnak rolatok
2012. febr. 7. 21:13
Legalább nem unjátok meg egymást és az együtt töltött idő alatt tényleg a másikra figyeltek. Kicsit több, mint egy hónapja, hogy már nem dolgozok három műszakban, de nem beszélgetünk többet a párommal azóta... sajnos. Szóval nem tűnik túl kellemesnek az ellentétes műszak, de ha már napi fél órát együtt tudtok lenni, több a semminél és akkor tényleg egymással foglalkoztok.
2012. febr. 7. 21:11
sajna egyértelmű igen a válazom...
12. Brad
2012. febr. 7. 21:11

mi 1 evig birtuk igy együtt... pedig elötte tavkapcsolatban 4 evig ment.


aztan persze az is lehet, hogy ez is volt az oka, de mas is...


...sztem közrejatszhat....

11. Macskanita (válaszként erre: 6. - 88888888)
2012. febr. 7. 21:11
este fél 10 kor találkozunk csak:-( hétvégén is munka...
10. Anyagi
2012. febr. 7. 21:10
Igen! És viszonylag gyorsan :((
2012. febr. 7. 21:10
12 éve vagyok a párommal. A mi kapcsolatunkat nem tette tönkre.
2012. febr. 7. 21:09

Én ennek mindig örültem.

Ha délutános voltam, este mindig eljött elém kocsival, ha délelőttös, akkor elvitt, ha éjszakás, szintén, és reggel jött értem.

hétvégén meg sülve főve. Szerintem baromi jó. Nem mentek egymás agyára. :)

2012. febr. 7. 21:09

" dolgozik a két fél?" így sosem lehetnek egy egész. :))


..komolyra véve, jó esetben nem, de nem a legideálisabb az biztos.

2012. febr. 7. 21:08
Az attól függ, hogy a munka mellett mennyi idő jut egymásra.
2012. febr. 7. 21:08

1.5 hónapja élünk együtt, abból 3 hete teljesen ellentétes múszakban dolgozunk...gyakorlatilag nincs időnk egymásra, hétvégén sem.Sokat marakodunk azóta...szerintetek tönkrevághatja ez a kapcsolatot, ami egyébként szépen működött?

Várom a tapasztalatokat, véleményeket, köszönöm!

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Macskanita)
2012. febr. 7. 21:08

Dehogy.

Viszonylag kicsi az összeveszés esélye. :)

2012. febr. 7. 21:07
nem feltétlen....
2012. febr. 7. 21:06
Nem
2012. febr. 7. 21:06
Tönkreteheti egy frissen összeköltözött párkapcsolatot az, ha teljesen ellentétes műszakban dolgozik a két fél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook