Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tudom, hogy fogynom kell, de nem tudom, hogyan kezdjek hozzá. fórum

Tudom, hogy fogynom kell, de nem tudom, hogyan kezdjek hozzá. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
763. 76f22ac1f5 (válaszként erre: 762. - Keringő)
2009. szept. 21. 09:22
igen az :) Már tudom , hogy itt is írnak róla nézd meg miket :)
2009. szept. 19. 19:06
esetleg nem a PYG?
2009. szept. 19. 19:05
szerintem leírhatod hisz csak beszélgetünk és tapasztalatokat osztunk meg nem reklámozzuk
2009. szept. 19. 16:56

Sziasztok !


én tudok egy vagyon jó fogyi porról, de nem tudom , hogy leírhatom-e a nevét . Rengetegen szedjük én mindenkinek hatásos.

2009. márc. 29. 15:51

Én is elkezdtem egy hete fogyó kúrázni. Én napi étkezést csökentettem. Nem tudom, hogy mennyire leszek ezzel sikeres. De olvasgattam sok féle fogyási módszert. Nem tudom, hogy melyiket válasszam. De minden képpen fogyni akarok.

Valaki aki tud biztos fogyási módszert az írjon nekem.

758. Binky (válaszként erre: 744. - Ce57fb7bd6)
2009. márc. 29. 15:32

A férjednek egy-egy oldalról egy pofon.

Muszáj, hogy legyen támogatás. Kezdj bele, menni fog ez.

Én egyre több helyről hallom, hogy nagyon felnéznek rám és tisztelnek azért , mert fogyózom (khm...mondom én ezt, épp egy marlenka közepén vagyok), és ez nekem is erőt ad a továbbiakhoz. Fontos a visszajelzés, ezt mondd meg a férjednek is.

757. 2577cdcc12 (válaszként erre: 756. - Andreagirl89)
2008. nov. 26. 11:44
Valamennyi mindenképpen visszajön... Ha az előző életmódodat folytatod, akkor meg pláne. Ha ezentúl ésszel eszel, akkor kevesebb :o)
756. andreagirl89 (válaszként erre: 752. - 8f0fb67f1e)
2008. nov. 26. 11:30

Szia!

És mennyibe kerül ez a neera szirup és nem jön vissza utána a kiló??

755. 3a0e00fa27 (válaszként erre: 744. - Ce57fb7bd6)
2008. júl. 16. 23:14
Sziasztok. Sok kerdesetek van. Helyes ahogy taplalkozol es az edzes is remek. Heti 5, ez dicseretes, mondjuk nem tudom mekkora edzest tartassz. Adsz is le. Szoval az ero veled van. Mindegy napjaban hanyszor dicsernek meg, akkor is tudod hogy csinalod es mig masok azon rimankodnak hogy fogyjanak mikozben turjak a kajat befele te nem ezt teszed. Nyugodj meg, mert mihelyst odaerkezel hogy elersz egy normalis testsulyt a testsulycsokkenes leall. Hiszen a zoldsegek a hus hozzatartozik az egeszseges etrendhez. Az oskorban bogyokat ettek es hust, nem volt kenyer meg Mars szelet es megsem haltak ehen tole. sot egesz jo eroben voltak. A tokeletes alakot pedig sosem fogod elerni, a tokeletessegre csak torekedni lehet. Ha vekonyabb vagy izmosabb akarsz lenni,ez mind rengeteg ido mire elered nem egy ket honap...addigra pedig eletforma. Nekem mara szabalyosan buntudatom van ha nem megyek edzeni...nameg nekem ez a munkam is...es hasonlokepp egeszsegesen eszem, ha megkivanom eszek edesseget, de nem sokat es ritkan kivanom meg, folyamatosan mozgok...es...mindenki szerint kifogastalan az alakom....de en meg mindig nem latom tokeletesnek magam. ezert csinalom es jol erzem magam miatta. Mikor elmegy mellettem egy kover kanadai diszno es azt mondja anorexias vagyok, tudom hogy szeretne o ilyen lenni, csak nem tesz erte semmit. Te teszel...legy magadra buszke tuzz ki egyre magasabb celokat es valositsd meg az almaid.
754. kedike
2008. júl. 8. 11:57
Sajna napi "bioritmusom" eléggé zavaros, gyakran dolgozom éjszaka, utána nappal, így össze-vissza eszek. De szerencsére normális ételekkel nem küszködöm már hasfájással, hízással.
753. kedike
2008. júl. 8. 11:55

Nekem az a fogyás maradt meg tartósan, ami lassan ment le. Soksor elmondták, hogy nem koplalással, hanem életmós váltással lehet fogyni úgy, hogy ne jöjjön vissza belőle.

Én először a húsevésről mondtam le, illetve a cukor mindennemű fogyasztásáról. Ezzel 2-3 hónap alatt adtam le 10 kilót. Ez nem jött vissza azóta sem. Mára már minden olyat elhagytam ami szintetikus adalékokat tartalmaz, igyekszem magam elkészíteni a kajákat friss, természetes összetevőkből. És lassan-lassan de mennek lée a kilók, pedig nem éheztetem magam.

Nekem is beszólnak azért ezzel kapcsolatban, de szerencsére olyan természetem van, hogy nem érdekel különösebben. Én jobban érzem magam 70 kilósan, mint 90-nel.

2008. jún. 7. 16:10

Én tudok 1 tuti tippet.

Neera szirup, 10 napig kell inni, mellete nem lehte szilárd ételt enni, mert különben nem ér semmit az egész.De jó, mert elveszi az étvágyat.10 nap alatt -10 kg.

Vagy:Colonix program.Ez mondjuk jóval drágább mint az előző.De nekem mind2 bevált!!!!

751. s.irma
2008. máj. 22. 07:23

A fejedben kell elkezdeni. Ha ott már "rend" van akkor indulhat a diéta.

Ez ugy értem, hogy tudni kell miért akarsz fogyni? Mennyit szeretnél leadni?

Mit vagy hajlandó tenni a cél érdekében. Mire lesz időd és energiád? Vannak e zavaró tényezők? Csládi ünnepek lakomái? Ha igen akkor ezt hogyan tudod kezelni? A napi életritmusod milyen? Ha ezeken túl vagy akkor még szerintem egy orvosi vizsgálat sem árt.

2008. márc. 27. 13:39

Sziasztok!

Hihetelen, de ma raalltam a merlegre es annyira megorultem a fogyasomnak, hogy sirtam oromomben. Nem tudom elmondani ezt az erzest, annyira jo. Honap elejen 235 pound voltam, most meg 228,5 pounds. Tudom, nem sok fogyas, kb. 3 kilo, de nagyon orulok neki. Nagyon nagy erot adott a folytatashoz.

749. robbildi (válaszként erre: 740. - 6c91d15a46)
2008. márc. 19. 03:16

szia balli! meg mindig varlak vissza es osszefuthatunk ha neked is lesz idod en meg mindig 86 vagyok kicsit lemegy tuti hogy elengedem magam:( ha nem is irok minidg olvaslak


usa

748. ce57fb7bd6 (válaszként erre: 747. - 2577cdcc12)
2008. márc. 18. 15:42

En is egyre tobbszor gondolok arra, hogy el kellene menni egy konditerembe. Sajnos uszoda nincs itt sehol, pedig azt szeretnem nagyon. Altalanos es kozepiskolas koromban versenyszeruen sportoltam. Eveztem. Igy a sport nem all tavol tolem. A sulyproblemaim is akkor kezdodtek, amikor abbahagytam a sportot. Most megint ugy erzem el akarom kezdeni. Az elmult 10 evben lefogytam 15 kilot, visszahiztam 20-at. Parszor jojoztam igy es jartam dietetikushoz is. Az alapeveket ismerem, probalom is ujra eloszedni az emlekeim kozul. Mult hetfotol csinalom komlyan es ugy erzem, most sikerulni fog. Foleg, ha elekzdek edzeni ujra. A reggeli szobabicikli is jo, de nem az igazi, ugy erzem.

A ferjem meg azt csinal, amit akar. En elhataroztam, h lefogyok es ugy is lesz!

747. 2577cdcc12 (válaszként erre: 746. - Ce57fb7bd6)
2008. márc. 17. 15:15
Nálunk is én kezdtem a fitneszes életet, ma már együtt járunk a konditerembe. Hátha eljön az is nálatok :). Pár éve még azt mondta, ő ugyan be nem jön a sok kopasz, kigyúrt pasi közi. Hát, változik a világ...
746. ce57fb7bd6 (válaszként erre: 745. - 2577cdcc12)
2008. márc. 17. 14:38

Koszonom! Jo, hogy van valaki, aki szerint nem hulyeseg, amit csinalok.

Es itt most a ferjemre gondolok. Marmint szerinte hulyeseg. Amikor mondtam neki, h le szeretnek fogyni es segitsen, akkor annyi volt a valasza, hogy hagyjam ezzel a hulyeseggel. Hat errol ennyit.

Ugyis meg fogom mutatni neki is es mindenkinek! Mert tudom, hogy kepes vagyok ra es ha mas is le tud fogyni, akkor en is.

Ma reggeli elott szobabicikliztem 45 percet es nagyon jol esett. Utanna ettem egy kis zabpelyhet tejjel. Ebedre virslit eszem es egy zsomlet vacsorara meg valamilyen salatat. Es este Van Halen koncertre megyunk. Ott majd jol kitombolom magam.

Csak jo lenne mar elmondani, hogy fogytam 10-15 kilot. Mert igy 1-2 kilo hiaba megy le, az meg nem latszodik es a ruhaim meg mindig szukek. De most tudom, hogy nem fogom feladni es sikerulni fog. Akkor is, ha a ferjem nem hiszi el! (Egyebkent ra is raferne, ha lefogyna, mert 45 evesen 175 cm magas es 120 kilo. Na mindegy. O tudja.)

745. 2577cdcc12 (válaszként erre: 744. - Ce57fb7bd6)
2008. márc. 17. 11:32

Mondjuk a férjed szégyelhetné magát...Elég nehéz lehet egy ilyen háttérrel egyáltalán nekikezdeni.

Az, hogy hogy tudod megőrizni az elért súlyt, hát pont úgy, ahogy a bemutatkozásodban írtad, hogy áttérsz az egészséges étkezésre. Ha már elérted, akkor már az eddig tiltott ételeket is lehet enni, de csak mértékkel, és lehetőleg nem a délutáni-esti időszakban. Nem kell siettetni, ha lassan fogysz, akkor valószínűleg tartósabb is lesz. Viszont ha fogyás után újra kezdődnek az eddigi rossz étkezési szokások, akkor tényleg tök fölösleges sanyargatni magad! Bár mint mondtad, nem érzed így jól magad, ezért ne hagyd magad! Igenis csináld végig, és bizonyítsd be magadnak és a többieknek, hogy igenis meg tudod csinálni. Mondjuk ha csak húst, zöldséget és tejterméket eszel, akkor nem csoda hogy nehéz! Egyél teljeskiörlésű pékárut, tésztát, rizst délelőtt és még az ebédhez is! Délután viszont már ne! Igyál sok folyadékot, lehetőleg ásványvízet és gyógyteát, gyümölcsteát, persze kizárólag édesítővel! Az, hogy edzel, az nagyon jó, de mindenképpen kell a szénhidrát is, ezt ne feledd el! Így fel fogod adni!

Sok fórum van itt a Hoxán, ahol a lányok erőt adnak egymásnak, valamint tanácsokat. De ha kérdésed van, én is szívesen segítek, akár priviben is! Sok sikert és kitartás!

2008. márc. 17. 11:17
En meg meginogtam. 1-2 kilo lemegy, de az nem latvanyos. Annyi salatat es zoldseget eszek, h mar rajuk nezni sem birok, de kitartok es nem csabulok el. Viszont a ferjem szerint tok folosleges, mert ugysem fogok tudni lefogyni 25-30 kilot. Azt mondja, az csak akkor sikerulhet ha ujra szultenek. Lehet igaza van. olyan nagyon akarom az eredmenyt es az olyan lassan jon, hogy magam is el vagyok keseredve. Ha heti 1 kilot lefogyok, akkor az tobb, mint ket honap lesz, hogy valami kis eredmenyt is masok meglassanak. Ekkora sulynal pedig meg az sem jelentos. Nem tudom, h kepes leszek-e vegigcsinalni. Es mi lesz utanna, ha elerem a kivant sulyt? Hogyan hagyjam abba, hogy ne fogyjak tobbet? Honnan fogja tudni a testem, hogy most mar csak azert eszem a salatat, mert szeretem es nem azert mert fogyni akarok. Es igazabol nem szeretem. Hogyan fogom tudni az elkovetkezendo eletem vegeig ezt enni, amikor a csokoladet es a sult krumplit jobbna szeretem? Hogyan csinaljam, hogy akkor majd ne hizzak vissza? Hiszen eddig mindig ez tortent. Lefogyam 15 kilot es 20-at visszahiztam. Lehet a ferjemnek megiscsak igaza van es inkabb ahhoz szokjak hozza, hogy kover vagyok es igy is maradok? De utalom magam igy latni es nagyon nagyon le akarok fogyni. Ezert teszek is sokat. A mult heten is 5-szor edzettem. Jol esett. Nem ettem csak hust, zoldseget es tejtermeket. Az is jol esett. De meddig birja ezt az ember? Meginogtam. Tele vagyok ketsegekkel. Ti is voltatok igy? Hogyan lepjek ezen tul? Segitsetek. lecci!
2008. márc. 12. 14:34
Én mindig vékony voltam. 48-51 kg. Tehát most vagyok a "csúcson". 166 cm vagyok. Ma reggel is kereken 60 kg-t mértem! :(
742. 6c91d15a46 (válaszként erre: 741. - 27525d0da6)
2008. márc. 12. 12:54
60 kg! Oh, szerintem nekem szuleteskor is tobb volt a sulyom. Csak itt irigykedek, hiszen nalam 80 az alomhatar.
2008. márc. 11. 14:10

Szia Balli!

Nekem stagnál a súlyom. 60 kg vagyok. De sokat bűnöztem is :(

Viszont a mozgással jól állok. Heti 4-5 alkalom!

Örülök,hogy neked megy lefelé a súlyod!

2008. márc. 11. 14:05

Haho! Hol es hogy vagytok?

En megint MO-n. Aposomat hoztam haza nemetbol. Jobban van, de nem lehet meg egyedul hagyni. Ezert ugy gondoltak, h majd en vele leszek. Eleg kellemetlenul erzem magam. Soha nem voltam meg egyedul vele. Mindig a ferjemmel egyutt. Es valahol megiscsak idegen. Mindegy, ez van. Husvetra a Mamieknal leszek. Utanna meg megyek vissza nyujorkba. Mar meg is mondtam itthon midenkinek, h ne szamitson tobbet ram. Ugy gondolom, maximalisan kihasznalt mindenki es es mindennek eleget tettem. Most mar a sajat eletemet akarom elni. Es lefogyni. Egyebkent szepen lassan megyeget lefele a sulyom. Honap vegen megmerem.

Ti hogy alltok? Vagy mar csak en jarok ide neha?

2008. márc. 7. 06:49
Na látod! Ez a beszéd! Eddig is olyan ügyesen csináltad! Példamutató a kitartásod!
738. 6c91d15a46 (válaszként erre: 737. - 27525d0da6)
2008. márc. 6. 17:24
Igen igazad van. Nem hagyhatom abba. Hiszen le akarok fogyni. Csak azert is megmutatom mindenkinek es elsosorban magamnak, h meg tudom csinalni. Nem hagyhatom karba veszni az eddig leadott 10 kilomat.
737. 27525d0da6 (válaszként erre: 736. - 6c91d15a46)
2008. márc. 4. 08:04

Szia Balli!

Sajnálom ezt a sok rossz dolgot ami történt! De a fogyással legalább sikerélményed volt! Ne hagyd abba! Itt a tavasz!

2008. márc. 3. 12:27

Haho Lanyok! Meghal a forum?

En nem vagyok a toppn ujra. Ferjem vissza usa-ba, aposom csutortokig a korhazban, utanna haza. Marmint itt nemetorszagban haza. De mivel Mo-ra akar menni, ezert majd en hazaviszem. Mondvan, ha mar ugyis itt vagyok es hiaba van 7 testvere, valahogy egyisk sem ert ra. Az meg senkit nem erdekel, h kozben jol lemaradtam az amerikaban ajanlott munkamrol. Azt mondta a csaj, h elsejeig tudott volna ram varni, de meg egy honapot nem.

A merlegre is raalltam es megint 101 kg vagyok. A sok altalam ismeretlen kaja es a nem mozgas megtette a negativ hatasat. Azt hiszem, ha visszamegyek valaha es visszarazokdok a regi rendes kerekvagasomba, ujra kell kezdenem mindent.

Tok jo, hogy en mindenre erjek ra, mindenkivel torodjek es mindent csinaljak meg. De azzal senki nem torodik, h en mit akarok! Vissza akarok menni a ferjemhez. Le akarok fogyni es dolgozni akarok. Amikor ezekkel elojovok, mindenki csak nevet. Miert nekem kell az egesz csalad gondjat megoldani? Miert nem tudom soha azt mondani, hogy nem. Oldjak meg. Persze ugyis meg fogok mindent csinalni es felaldozom magam, mint mindeig. Csak itt magamban fustolgok meg egy kicsit. Nagyon szemet dolog utalni aposom testvereit, amiert egyikuk sem volt hajlando segiteni?

2008. febr. 29. 16:41
Egyre tobben mondjak a napi 5-6-szori evest. Ez lehet a megoldas a problemara. Igy fogok en is etkezni holnaptol. Annyira le akarok fogyni, hogy nagyon!!
734. 6c91d15a46 (válaszként erre: 721. - 33592d1fba)
2008. febr. 29. 16:38
Nagyon sajnalom. Remelem, hamar elfelejted es csak jo elmekeid lesznek a velunk toltott idorol! Vagy hianyozni fogunk es visszajossz. :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook