Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beszélgessünk, ismerkedjünk, mindenki írhat...nemtől és kortól függetlenül! fórum

Beszélgessünk, ismerkedjünk, mindenki írhat...nemtől és kortól függetlenül! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. ápr. 28. 15:32

Szép napot mindenkinek,

INTERJÚALANYT KERESEK!!

másodéves pszichológia hallgató vagyok, és van most egy olyan órám, hogy a szorongás pszichológiája. Ebben a témában kellene készítenem egy interjút egy 40év fölötti személlyel, akinél nincsen semmi diagnosztizált zavar. Ha esetleg valakinek lenne kedve egy ilyen jellegű beszélgetéshez, és egy két teszt kitöltéséhez, kérem írjon nekem!

Köszönöm a segítséget!

122. 6dc9812876 (válaszként erre: 121. - Eufórbia)
2012. febr. 28. 11:39
Okés
2012. febr. 26. 10:13
Van a NETfüggök fóruma,az sem rossz.Nézzetek be ha gondoljátok:))
120. 6dc9812876 (válaszként erre: 118. - Eufórbia)
2012. febr. 25. 23:01

Szia!


Kár érte :(

2012. febr. 25. 18:11
szöszi csini vagy a képeken:)))
2012. febr. 25. 18:08
Hát én néha bekukkolok ide,de sajna vissza esett az érdeklödés ahogy látom:((
117. 6dc9812876 (válaszként erre: 116. - Szöszi71)
2012. febr. 17. 17:26

Szia!


Örülök, hogy jólesett a gyaloglás.

Hogy telt a napod? Hétvégére mit tervezel?


Többiek hova lettek?

116. szöszi71 (válaszként erre: 115. - 6dc9812876)
2012. febr. 17. 07:33

Szia!


Most reggel hideg van, de nem fúj a szél. Ismét gyalog jöttem, de nagyon jólesett, élveztem a dolgot:) Már nagyon nem szerettem a buszozást, hisz már 4 hónapja mindig gyalog járok munkába és haza, ami napi szinten egy órát jelent. Nekem büntetés, ha buszra kell szálljak.


Legyen szép napod!

115. 6dc9812876 (válaszként erre: 114. - Szöszi71)
2012. febr. 16. 17:38

Szia!


Itt is havazott tegnap meg fújt a szél. Ma már nem esik de szél az van.

2012. febr. 16. 08:49

Sziasztok!


Itt vagyok ismét.

Nálatok milyen az időjárás?

TEgnap itt kemény havazás és hóvihar volt. Egy ideje sajna az időjárás miatt fel kellett hagyjak a gyaloglással:( Már alig várom, hogy ismét beinduljak! Ha nem lenne csúszós út és nagy hideg akkor letennék a buszozásról.

2012. febr. 15. 19:54
Sziasztok!
2012. febr. 12. 12:47
Ejnye de hamar lelécelt mindenki!!!!!
2012. febr. 10. 14:57
Na én már a kényelmesebbik oldalát választom a bicajozásnak,elektromos bicajjal járok...imádom:))De azt is csak azért mert 4 km-re van a város,szóval muszály.Megy ezerrel,akár 20-al is XD
110. szöszi71 (válaszként erre: 108. - Beáta42)
2012. febr. 10. 10:55

Sportos bicóval járok, nem kimondottan női:)

A hidegben ott telel a tárolóban:)

Én is tavasszal, jó időben veszem ismét elő:)

109. beáta42 (válaszként erre: 104. - Ee7835cc73)
2012. febr. 10. 10:38
Nem hiszem hogy kerülnek, csak mindenkinek sok a dolga:) Itt Pesten jéghideg van, de kicsit süt a nap! Küldök neked egy kis vidám napsütést:)
108. beáta42 (válaszként erre: 107. - Szöszi71)
2012. febr. 10. 10:35
Milyen bicajjal jársz? Sima női, vagy vagy valami sportosabb? Én tegnap megnéztem a pincét, és döbbenve láttam hogy berozsdásosdott szegény régi bicajom:) Még rajta van a két gyerekülés, elöl és hátul...huhhh, abből látszik mennyire elhanyagoltam. Ha itt tavasz, lepucolom!!! És elindulok vele:)
2012. febr. 10. 10:32

Szia!


Viszont Neked is!

2012. febr. 10. 10:32
Szép napot mindenkinek:)
105. szöszi71 (válaszként erre: 104. - Ee7835cc73)
2012. febr. 10. 10:27

Szia!


Én akkor szoktam bicóval járni, ha már beáll a jó idő, ilyenkor inkább gyalogolok:)


2 éve volt egy balesetem a bicóval, gyalogos miatt. Én kerülni akartam, ő nem figyelt és elémvágott. Kemény volt!


Biztos, hogy nem kerülnek, nehogy bebeszéld magadnak!:)

104. ee7835cc73 (válaszként erre: 103. - Szöszi71)
2012. febr. 9. 15:56

Óóóó én már 5 évesen anyukám 28-as bicajával róttam a köröket az utcánkban:)))Úgyhogy biztonságban érzem magam rajta.1 kezemen meg tudom számolni hányszor estem el vele az is gyerekkoromban volt,illetve egyszer elütött 1 motoros,de nem az én hibám volt,rossz volt a fékje és elkapta a hátsó kerekemet.

Ma viszont semmi sem jön össze nekem.Valahogy úgy érzem,hogy mindenki kerül engem aztán lehet,hogy csak dolguk van és én fújom fel annyira a dolgot,estére kiderül...talán.

103. szöszi71 (válaszként erre: 102. - Ee7835cc73)
2012. febr. 9. 08:36

Halihó!


Nagyon ügyi vagy, hogy még ilyenkor is rászánod magad és felülsz a biciklire!:) Csak gratulálni tudok neked!:)

2012. febr. 8. 20:57
Hahó lányok látom a séta meg a bicajozás volt délelőtt a fő téma:)Én mindkettőt szeretem,általában a gyerekeimmel sétálni szoktunk,de amúgy meg bicikli őrült vagyok vagy őrült biciklis:)már nem is tudom:)))Ma is képes voltam a havas úton beültetni a 2 nagylányomat a bicajba mert sietős dolgunk volt és hát jól ki is fáradtam mire célhoz értünk,de nem adtam fel:)Mi kisvárosban lakunk így minden közel van na meg autónk sincs úgyhogy marad a bicaj meg a séta,ha valahová mennünk kell.
101. Sly7105 (válaszként erre: 98. - Ilacska80)
2012. febr. 8. 19:40
Hogy ürességet és boldogtalanságot érzel, az nem csoda, hiszen elvesztetted a kisbabádat. De pont most kellene a férjednek is érezni, hogy többre van szükséged. Több odafigyelésre, szeretetre, több kedvességre és törődésre. Talán mond el neki is, hogy mit érzel, és kérd meg, hogy segítsen ebben a helyzetből kimozdulni. De az is lehet, hogy egy darabig tényleg nem kívánsz magad köré senkit, csak a családot és idővel minden helyreáll. Ne veszítsd el az életkedved, hiszen van két szép gyermeked, láttam a képen!!!
100. Bugs02 (válaszként erre: 98. - Ilacska80)
2012. febr. 8. 16:46
Szerintem, mivel az a férfi oda ment hozzátok,így te most bizalmatlan lettél. és ettől vagy kibukva, ami talán érthető...a babát is elvesztetted,így gondolom az is okoz némi bánatot..
99. Szuszi79 (válaszként erre: 98. - Ilacska80)
2012. febr. 8. 16:06
Szia! Érdekes történeted van. Már filmbe illő. Akkor most megbocsátottál a férjednek? Vagy hogy álltok?Szerintem próbálj feltöltődni valamivel. Hogy mivel nem tudom, amit szeretsz, kedved van. Amiben örömöd leled és energiát kapsz. Ez ugye mindenkinél más. És beszélgess sokat a férjeddel, közös programok... ha persze így szeretnéd és megbocsátottál neki.
2012. febr. 8. 15:37

Sziasztok!

Adjon nekem valaki tanácsot mostanában nagyon nem érzem jól magam. Nem kívánok senkit magam mellé kivéve a családom. Elegem van a sajnálkozásokból és mindenből, abból is elegem va, hogy állandóan én jó pofizzak. Először is elmesélem a történetem 2011. december 6-án beállított hozzám a lakásunkra egy férfi miszerint az ő párja és azén férjem szeretők, én aznap szembesítettem őket és állítólag nem és annyira sem ismerik egymást legfeljebb csak köszöntek egymásnak. Háát ennek is van egy hátulütője miszerint a férjem és ez a pasi között volt valami bosszú hadjárat, de akkor áldja meg a jó Isten miért engem a családját keveri ilyen dologba ez mocsokság.Állítólag volt köztük valami csak nem tudom bizonyítani, de mit számít ez. Én örlődöm. Boldogtalan vagyok. A telefonszámlát elhozta a kis aranyos és ott volt a férjem telefonszáma miszerint beszéltek. Abban az időben én is éreztem, hogy valami nincs rendben, de ráfogtam más tényezőkre. Miután ez kiderült, hogy volt valami azt tapasztaltam a drágám odafigyel rám, kedves velem, ezeket a dolgokat mind elég jól fogadva amit ő sem gondolt volna- nem volt dühkitörésem meg ilyesmi- tagadt és tagad mái napig, de nem is akarom már felhozni a témát. Aztán miden happy és szerelmesek vagyunk -legalábbis újralángolt a tűz- és összejött egy kis baby. december 30-án csináltam egy tesztet és pozitív lett. Nagyon örültünk, csakhogy a baba nem fejlődött és elhalt. Január 30-án kisműtétem volt, hát nehéz feldolgozni. Most pedig annak ellenére, hogy van két gyönyörű gyermekem és mindezeket elvéve egy jó apa és férj. boldogtalan vagyok. Ürességet érzek belül. Szeretet és nem is tudom milyen hiányt érzek. Lehet ez a baba nem a megoldás volt, de egy olyan csodálatos dolog amelyet azt hittem kárpótol minden rosszért ami velem történt, legszívesebben ordítanék.

Köszönöm, hogy leírhattam és sziasztok.

2012. febr. 8. 10:34
Egyetértek szöszivel,semmi bajod nem lesz ha nem mész levegőre,de mozogni kell mégha nehéz is,te döntöd el mennyit bírsz.Engem is így télen műtöttek asszem a 3.héten mentem ki nem sokat.Mindennap kicsit többet.Ha vidéki vagy biztos van udvar ott is bóklászhatsz kicsit,én is azt tettem.Lényeg hogy levegőn legyél,kell a szervezetnek.
96. szöszi71 (válaszként erre: 82. - Ildyanya)
2012. febr. 8. 10:25

Szia!


Ha azt javasolták, hogy az összenövés miatt sétálj, muszály, mert nehogy tényleng komoly gondod legyen a műtét után.

Sétálj egy kicsit az udvaron jól beöltözve, vagy ha nem mersz ilyen hidegben akkor sétálgass a lakásban.

2012. febr. 8. 09:57
Én mindjárt indulok, de jól beöltözöm :-) Aztán majd kiderül jégcsap leszek-e...
94. Ildyanya (válaszként erre: 91. - Gyöngyhold1)
2012. febr. 8. 09:56
Menjél csak. A babával jó dolog sétálni, egyedül sajnos unalmas.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook