Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csilla-milla, avagy második szülésem története fórum

Csilla-milla, avagy második szülésem története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Csilla-milla, avagy második szülésem története

24. grenik (válaszként erre: 1. - Csuti25)
2013. okt. 16. 21:02
Gratulálok a babához, aki már nem is olyan pici! :)Most találtam a fórumodat, Toldi Lászlóra kerestem rá. Nekem is ő az orvosom 2 hónapja és nagyon örülök neki, mert én is nagyon meg vagyok vele elégedve. Jó olvasni hogy más is így vélekedik róla! Még csak a babatervezésnél tartunk, de biztosan nála szeretnék majd szülni :)
2012. febr. 14. 10:24
Köszönjük szépen! :) De aranyosak vagytok!
2012. febr. 11. 22:21
Istenem, de álomszép a kislányod!!! Ritkán látok ennyire szép babát! Szívből gartulálok!
2012. febr. 10. 22:33
olyan gyönyörű ez a kislány, mindig mosolyog a szívem, amikor megpillantom a kezdőlapon! :) Gratulálok Nektek!
2012. febr. 10. 16:32
Gratulálok a Kislányodhoz! Nekem is Dr. Toldi László az orvosom. Jó volt olvasni, hogy ennyire elégedett vagy vele. Én is nagyon bírom a humorát.Nekem az első szülésem lesz májusban.
2012. febr. 8. 14:57

Köszi nektek is! :)


Igen, Zsóka december 5-én, Csilla pedig december 6-án született. 2 év és 1 nap a különbség. :) Így sikerült! :)

2012. febr. 8. 12:40

Szia!

Gratulálok a pici lányodhoz, ill. lányaidhoz!

Jól számoltam, épp 2 éves és 1 napos volt Zsóka, amikor Csilla született? :-)

2012. febr. 8. 10:27
Gratulálok a kislányokhoz:)))) Akkor ha jól számoltam a történetedben a napokat éppen dec. 6. mikuláskor született Csilla? Az én kisfiam dec. 4. jómagam pedig dec. 6.:)))
2012. febr. 8. 09:43

Köszi Mindenkinek! Aranyosak vagytok! :)



Agines, éppen toltam a folyosón, amikor elkezdett fulladozni, mint amikor félrenyel valaki. Egy csecsemős nővér éppen arra jött felvette paskolta a hátát, majd visszarakta hasra. Mondta, hogy mindjárt jön vissza. Én azt hittem minden oké. Majd arra jött 2 csecsemősnővér, akik épp mentek haza műszakváltáskor és az egyik kérdezte, hogy mi van vele, mert látta hogy lilul. Ő is felvette, paskolta. Azt mondta, hogy az még nem baj ha lilul, de ha szürkül a bőre az már gáz. Aztán elkísértek a csecsemősökhöz és jól leszívták neki a magzatvizet a tüdejéből. Szóval az első nővér jól otthagyott minket úgy, hogy még nem volt rendben a baba légzése. :( Nekem meg ilyenben aztán nincs tapasztalatom, így nem tudtam mekkora a baj... Szerencsére nem lett nagy baj.

A csecsemőorvos ráfogta a légzésleállást arra, hogy még nem érett a baba. Pedig szerintem csak egyszerűen nem szívták le jól a magzatvizet a tüdejéből szülés után. Szülés utáni éjjel többször azt bukta fel és szóltam is, hogy vmi karamellszínűt bukik, de legyintettek.

A lényeg, hogy túlvagyunk rajta.

2012. febr. 7. 22:52
gratulalok! en is ilyen gyorsan szultem :)) csak annyi szerencsem volt,hogy engem nem varrtak egyik szulesemnel se.:)
2012. febr. 7. 15:25
Gratulálok ehhez a kis gyönyörűséghez,remélem, nekem is ilyen szép babóm lesz. Üdv, egy 36 hetes, nagyon izgatott kismama. :-)
2012. febr. 7. 14:44
Álomba illő szülés és ne a dokidnak köszönd te szülted eme gyönyörű gyermeket is!!!:))))))))))))))
2012. febr. 7. 14:40

Először is gratu a babához.gyönyörű kislány:-))és irigyellek!!!!én 12 órát vajúdtam...persze megérte...és egyetértek a megkönnyebbüléssel kapcsolatban. Életem legszebb pillanata és legnagyobb megnyugvása volt, mikor kibújt és felsírt!!!soha semmiért nem kellett még ennyit küzdenem!!!

A harmadiknál azért menj majd kicsit hamarabb;-))bár ki tudja??autóban is izgi lehet szülni:-))

2012. febr. 7. 14:03

Gratulálok!

Az én szülésem is hasonló képpen zajlott,a kocsi kapaszkodójától a támaszkodásig,minden!:-D

Sok egészséget!!!

2012. febr. 7. 13:33

Gratulálok!!!

Gyönyörű kislány!!!

Remélem én is ilyen szerencsés leszek szülés közben!!!:)

2012. febr. 7. 12:06

Hát ez a baba, valami gyönyörű! :)))

A szülésed pedig pontosan olyan volt mint az enyémek... Gratulálok és jó egészséget nektek!!

2012. febr. 7. 11:33
Gratulálok a csodaszép kislányodhoz.
2012. febr. 7. 10:50
csodaszép kislány!gratulálok!
2012. febr. 7. 10:35

Gratulálok, nagyon jó ilyen szülésről olvasni.

Sok boldogságot és jó egészséget kívánok!

2012. febr. 7. 10:11
gratulálok én is a kis lányhoz !
2012. febr. 7. 09:51

Aranyosan írtál!! :))

Azt, hogyan vetted észre, hogy légzésleállása volt? Vagy nem Veled volt akkor Csilla, hanem a dokikkal, nővérekkel? Megijedtél? Mit tesznek ilyen esetben?

2012. febr. 7. 09:30
Gratulálunk Csillushoz:)
2012. febr. 7. 09:27
Gratula még egyszer a leányzóhoz :)
2012. febr. 7. 09:08
Be kell vallanom, féltem a második szülésemtől, hiszen már tudtam milyen erős fájdalmakat kell majd átélnem és azért is, mert tudtam, hogy nagyon gyors szülésre számíthatok, hiszen az első szülésem 3 és 1/4 óra alatt zajlott le. Azért reménykedtem abban, hogy nem otthon vagy útközben szülök meg. :)

Ugrás a teljes írásra: Csilla-milla, avagy második szülésem története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook