Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítsetek nekem legyetek szívesek! Kisfiam zongorázik farsangkor és légynek kell felöltöznie, mivel a légycsapó darabot adják elő... fórum

Segítsetek nekem legyetek szívesek! Kisfiam zongorázik farsangkor és légynek kell felöltöznie, mivel a légycsapó darabot adják elő... (beszélgetős fórum)


2012. febr. 8. 12:57
Köszönöm nektek!
6. Kangaroo Island (válaszként erre: 4. - F18a14c8fb)
2012. febr. 7. 14:02
zongorázás közben?
2012. febr. 7. 10:06
Napszemüveg helyett két teaszűrőt applikálj össze és azt tegye fel! :)
2012. febr. 7. 09:32
Én biztos adnék a kezébe egy légycsapót, hogy azzal vezényeljen:)
3. klarissza56 (válaszként erre: 2. - T_marcsi)
2012. febr. 7. 09:26
Köszönöm szépen! Nagyon jó ötlet!További szép hóeséses napot kívánok!
2012. febr. 7. 08:48

Én vennék egy fekete garbót fekete harisnyával, és egy sötét színű nagy méretű napszemüveget. A szárnyakat szerintem farsangi szezonban be lehet szerezni, de ha mégsem, akkor vennék sima egyszerű fényes fehér függönyt, és csinálnék belőle nagy szárnyakat, amiket rávarrnék a póló nyakára. Kb ennyi lenne a jelmez.


Ebből a harisnyát és a felsőt el tudjátok hordani bármikorra, és szerintem olyan ultrasokba sem kerül.

2012. febr. 7. 08:43
Segítsetek nekem legyetek szívesek! Kisfiam zongorázik farsangkor, és légynek kell felöltöznie, mivel a légycsapó darabot adják elő.köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook